Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TRIKE MOTOR

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar
    denge problemi olann bir motorsiklet meraklısı olarak ucuk fiyatlarda olmayan

denge sorunu olmayan https://www.motobuys.com/mc-50-tkc.html ve benzeri goruntu olarakda kaba olmayan max hız 90 veya 100 hz olan bir 3 teker motor arıyorum

önerileriniz için şimdiden teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

peugeot metropolis çok hoşuma gitti
    ancak ön tekerleri birazdaha aralığı açık yapsalar benim için uygun olacakmış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Değişik bir trike modeli,seri üretimi yok sadece bilginiz olsun diye koydum

aslında tam olarak istediğim can-am spyder ancak sadece hayal

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Trike'larin denge sorunu olmayanları virajda yatma özelliği olanlar. Bazıları hız belli bir sınırın altına düştüğünde otomatik olarak dikleştiriyor kendini.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ostim de istek üzerine üreten biri var. Ancak plaka vs gibi işler nasıl oluyor bilmiyorum.

bende tak tersibiliyorum yuki tipi elektrikli 3 teker motor veya hoda goldwing trike veya canamapyder baktıgınızda onemli olan benim anladıgım donuslerde sadece direksiyon ve tekerin donulecek tarafa hareketi yani yan yatmaması

peugeot metropolis çok güzel aslında sadece ürünün ön 2 tekerinin arası biraz daha acılabilirse veya opsiyonekl sunulursa süper olur

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trike'larin denge sorunu olmayanları virajda yatma özelliği olanlar. Bazıları hız belli bir sınırın altına düştüğünde otomatik olarak dikleştiriyor kendini.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Sonradan trike'a dönüştürülmüş Goldwing ve Harley'ler dengesiz zaten. Can-Am de öyle. Polaris Slingshot öyle değil mesela. Çünkü ağırlık merkezi aşağıda. Ağırlık merkezi yukarıda olup da virajda dengeli olması için yatabilmesi lazım, Niken misali.

veya 2 tekerin önde değil arkada olması ve arası açık olması lazım
    bu aralar her yerdeee gordugumuz 3 tekerleklş motorlar hiç yatmıyor cunkü

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonradan trike'a dönüştürülmüş Goldwing ve Harley'ler dengesiz zaten. Can-Am de öyle. Polaris Slingshot öyle değil mesela. Çünkü ağırlık merkezi aşağıda. Ağırlık merkezi yukarıda olup da virajda dengeli olması için yatabilmesi lazım, Niken misali.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)