Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çanakkale de racing motor ustası

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar çanakkaleden racing motor alacağım. Sağlam motor ustası bilen var mı acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bİlen yok mu acaba?

Motosikleti
    Honda 2017 CRF 250L
    Merhaba, "racing" kısmını kendim bilmiyorum ama iki yer için de iyi şeyler duydum. Ben kendi motosikletimi Ateş Motor'da Aydoğan usta'ya emanet ediyorum bir süredir. Memnunum. Diğer alternatif de Kawasaki ve Bajaj yetkili servisi olan Adalı Motor. İkisinin de konum ve iletişim bilgilerini internette bulabilirsiniz.
    İyi günler,

Günceldir. Yardımcı olucak yok mu?

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı OnlySounD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çanakkaleden racing motor alacağım. Sağlam motor ustası bilen var mı acaba ?
    Motorun mutlaka ama mutlaka önce kendi servisine götürüp ekspertiz yaptırın. Ekspertiz hizmeti yoksa bile motoru test edecek ustaya motoru tüm viteslerde kullanmasını söyleyin.(Zaten biliyor olmaları gerek.)Sürüşten sonra Grenajları söktürüp motorun etrafına iyice baktırın zaten ak koyun kara koyun belli olur. Motor yıkanmış olsa bile sürüşten sonra sıkıntısı varsa belli olur. Hocam üşenmeyin servise iyice tembih edin sağlam bir Check-Up yaptırın. Motor kapalı kutudur 10 dakikalık bakmakla anlaşılmaz. Servise baktırmak için vereceğiniz paraya acımayın sonra üzülmekten iyidir.
    Hayırlısı olsun.

Alıntı Seramik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun mutlaka ama mutlaka önce kendi servisine götürüp ekspertiz yaptırın. Ekspertiz hizmeti yoksa bile motoru test edecek ustaya motoru tüm viteslerde kullanmasını söyleyin.(Zaten biliyor olmaları gerek.)Sürüşten sonra Grenajları söktürüp motorun etrafına iyice baktırın zaten ak koyun kara koyun belli olur. Motor yıkanmış olsa bile sürüşten sonra sıkıntısı varsa belli olur. Hocam üşenmeyin servise iyice tembih edin sağlam bir Check-Up yaptırın. Motor kapalı kutudur 10 dakikalık bakmakla anlaşılmaz. Servise baktırmak için vereceğiniz paraya acımayın sonra üzülmekten iyidir.
    Hayırlısı olsun.
    Hocam teşekkürler öncelikle. Olay değişti. Motosiklet edremite gelicek. Maalesef Edremitte 1 tane motor ustası yok. Ne yapacağım bilmiyorum açıkcası.

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı OnlySounD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam teşekkürler öncelikle. Olay değişti. Motosiklet edremite gelicek. Maalesef Edremitte 1 tane motor ustası yok. Ne yapacağım bilmiyorum açıkcası.
    Siz bilirsiniz elbette ama kendi adıma, motoru ustaya ve servise göstermeden kesinlikle almazdım. Acele etmeyin para sizde. daha ne fırsatlar çıkar karşınıza. Özellikle sezon kapandıktan sonra daha uygun fiyatlarla bile bulabilirsiniz istediğinizi.
    Paranızla rezil olmayın.
    Ben olsam almazdım. Söz vermiş olsanız bile uygun bir dille durumunuzu anlatırsınız hiç bir şeye mecbur değilsiniz unutmayın.
    İyi günler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)