Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

6.000 TL'ye Kadar Motor Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 - Mondial Zone 150 - CFmoto 150NK
    Arkadaşlar bana malum ilan sitesinden Denizli,İzmir,Manisa illerini filtreleyerek spor görünümlü (amca motoru gibi durmasın) ikinci el motor önerebilir misiniz ?
    NOT : Sıfırları 9.000 TL civarı ve karta taksit yapan motorlar da önerebilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SuperSuport diyorsan cbr125r 'lar var 2007 model o fiyata ancak ben olsam ss motor almam eski tarihli; cok hunharca kullanıyorlar.

ikinci el olarak cb125e ; titanic 150s ; ns150 modellerine bakabilirsin.

zebercet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    - / Benelli TNT 250 / Hero Hunk
    Ek olarak Hero Hunk da dusunebilirsin

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CBF 250 veya CBX 250 veya XL 200 ama sağlam bir pazarlık şart.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 250 veya CBX 250 veya XL 200 ama sağlam bir pazarlık şart.
    hocam iki hafta once mondial vulture üstüne 3 bin verip cbf250 yanlıs hatırlamıyorsam 2006 40bin km'de takas teklifi gelmişti.

cbf250 nin tipini seviyorum ancak 13 yasında bir motor olması biraz korkuttu; tabi honda o ayrı bir konu.

Sizin fikriniz nedir bu konuda? Aktif olarak artçılı ve 200 km civarı uzun yol kullanımı yapıyorum; alacağım motosiklet ile biraz da yan canta arka canta ile eşya taşımak istiyorum (cadır vs)
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Haojue Da 135 S bulabilirsen hemen yapış.

Sıfır vibrasyon

Spada xfıre 200 olabilir bence enjeksiyonlu yag sogutmali 6 vites bu paraya en makul motor kullandim kuzenimde var cok seri bi motor top speed 148 gordum ben

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam iki hafta once mondial vulture üstüne 3 bin verip cbf250 yanlıs hatırlamıyorsam 2006 40bin km'de takas teklifi gelmişti.

cbf250 nin tipini seviyorum ancak 13 yasında bir motor olması biraz korkuttu; tabi honda o ayrı bir konu.

Sizin fikriniz nedir bu konuda? Aktif olarak artçılı ve 200 km civarı uzun yol kullanımı yapıyorum; alacağım motosiklet ile biraz da yan canta arka canta ile eşya taşımak istiyorum (cadır vs)
    2006 yılında sıfır motor aldım, sıfır olmasının bir faydasını görmedim.
    Kullandığım tüm motorlar silindir sayısı ve motor hacmine bakılmaksızın hep 10-12 yaşlarında oldu, onlarında bir zararını görmedim
    Eşimle birlikte kullandığımız araç 29 yaşında, hemde otomatik, eskileri seviyorum diyelim

Temizini bulmak mesele, canına okunmuş CBF yerine altındaki motor daha mantıklı tabi, ama temiz CBF250 olmadı temiz bir YBR 250 bakabilirsin.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 - Mondial Zone 150 - CFmoto 150NK
    Alıntı Lostmek2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Spada xfıre 200 olabilir bence enjeksiyonlu yag sogutmali 6 vites bu paraya en makul motor kullandim kuzenimde var cok seri bi motor top speed 148 gordum ben
    Hocam spadanin yedek parca durumu yok diye biliyorum

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Bazı honda marka motosikletler yüksek KM, eski model olsa bile çok temiz çıkabiliyor, CBF250 temiz bulabilirsin belki.
    Weak are prey

Evet hocam dogru biliyorsunuz yedek parca durumu pek iyi degil benimde 6 bin tl butcem var ilk motorum olucak millet oneri olarak ybr125 hunk 150 felan sunuyorlar lakin ben bu tur sevmiyorum arka lastik biraz kalın olsun felan aklımda spada ve pulsar ns 150 temizini bulabilirsem bu 2 sinden birisini alicam insallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)