Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda FURY almak isteyenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    arkadaşlar honda cruiser chopper getirmiyor honda ya mail atıp honda fury getirmesini sağlayabiliriz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar honda cruiser chopper getirmiyor honda ya mail atıp honda fury getirmesini sağlayabiliriz...
    Sağlayabilirmiyiz ? Hocam bütün forum bir olup tek tek hondaya mail bile atsak o iş okadar kolay olmaz. Adamlar model belirlemesi için yüzlerce plan yapıyorlar. Bu böyle keyfine göre bir kişinin bu sene chopper getirelim getirmeyelim demesine bağlı değil. Tüm dünya ülkeyelerinde ülkenin ekonomik durumu gidişat geçmişten günümüze satan modeller ve büyük bir argeyle belirliyorlar Ama sizin için şimdi honda türkiyeye sadece honda furry getirin diye bir mail atıyorum

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Honda furry zor da, shadow olabilir. Getirdikleri dönemde peynir ekmek gibi satıyorlardı. Sonra neden vazgeçtiler anlamadım.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forumda bir güruh var ; mail atalım da şu model gelsin diyip duruyorlar.

fury bu ülkede gitmez, şekli uygun değil.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı _alp_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda furry zor da, shadow olabilir. Getirdikleri dönemde peynir ekmek gibi satıyorlardı. Sonra neden vazgeçtiler anlamadım.
    Shadow, dragstar tarzı chopperlar türkiyede hiçbirzaman peynir ekmek gibi satmadı Ozamanlarda piyasada 3 büyük model olduğu için algısı çok sattığı olabilir. Şu an hondanın en az sattığı modeli bile geçmişte sattığı toplam chopper adedine eşit olabilir. Bir ara bayilerde üretim yılının üzerinden 3 yıl 4 yıl geçmiş chopperlar bulunuyordu. Tek başına xmax forza tarzı motorların sattığı adet sayısı bu markaların geçmişte sattığı tüm chopper sayılarını geçebilir. Modeller güzel kız gibi chopperlar var ama arka tarafta öyle kolay dünüşünülmüyor tahminimce.
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)