Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tek Tekerin Sonu Kaza İle Bitti..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Pendik’te motosikletli şahısların tek teker üzerindeki tehlikeli oyunu kazayla sonuçlandı. Motosikletlilerden biri tek teker üzerindeyken dengesini kaybederek yere düştü. Motosikletin ise kendi kendine yolda ilerlemeye devam etmesi ilginç anlara sahne oldu. O anlar başka bir motosikletlinin kask kamerasına saniye saniye yansıdı.

Pendik'te motosiklet ile ilerleyen şahıslar tek teker üzerine çıkarak trafikte tehlikeye sebep oldu. Motosikletli şahıslar tek teker üzerinde ilerlediği sırada şahıslardan biri dengesini kaybederek motosikletten düştü. Sürücünün yere düştüğü kazada motosiklet ise kendi kendine yolda ilerlemeye devam etti, ardından yol kenarındaki bariyerlere çarparak durabildi. Kaza esnasında yoldaki trafiğin yoğun olmaması olası bir faciayı önledi.

O anlar arkadan gelen başka bir motosiklet sürücüsünün kask kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde tek teker üzerine çıkan motosikletli dengesini kaybederek yere düşüyor, motosiklet ise kendi kendine ilerliyor.

Kaynak ve video : https://www.takvim.com.tr/webtv/vide...urucusuz-gitti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    O müzik şahane olmuş :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:22 ----------

Motora helal olsun kendisini kullanmaya çalışandan daha çok akıl emaresi barındırıyor :D
    UzunYolAdami ve birbilent bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecen izmir kordondayım, demleniyorum.

anlamadıgım şekilde motorcu geçişleri vardı, 2 saat oturdum en az sahil yolundan 60 motor gecti.

Bazıları belli kulüplerin motorcuları ki kendileri full ekipman ve düzgün kullanım

Bazıları artist gençler ki takdir ettim full ekipmanlıydılar

bazıları CG sever tipler, ki şaşırtıcı düzeyde ekipmansız olsa bile iyi kullanıyorlardı, saygılı ve kuralcı.

Ancak 1 grup tam apaçi, kask kollarında takılı, 250+ cc bol grenajlı motorlar. Benim kucuk motorum ile gecmeye cekineceğim akan trafikte tek teker yapıp aralardan gidiyorlar. Sonra motorcuları niye sevmezler diye soruyoruz. Böyle gerizekalılar oldugu sürece sevmezler.

ucuz kurtulmus apaci!
    ama motorunda hakkini vermek gerekiyor, ustundeki gereksiz agirligi atinca daha iyi gitmeye baslamis..
    birbilent bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecen izmir kordondayım, demleniyorum.

anlamadıgım şekilde motorcu geçişleri vardı, 2 saat oturdum en az sahil yolundan 60 motor gecti.

Bazıları belli kulüplerin motorcuları ki kendileri full ekipman ve düzgün kullanım

Bazıları artist gençler ki takdir ettim full ekipmanlıydılar

bazıları CG sever tipler, ki şaşırtıcı düzeyde ekipmansız olsa bile iyi kullanıyorlardı, saygılı ve kuralcı.

Ancak 1 grup tam apaçi, kask kollarında takılı, 250+ cc bol grenajlı motorlar. Benim kucuk motorum ile gecmeye cekineceğim akan trafikte tek teker yapıp aralardan gidiyorlar. Sonra motorcuları niye sevmezler diye soruyoruz. Böyle gerizekalılar oldugu sürece sevmezler.
    Ben yavaş kullanıyorum şu anda emniyet şeridinin üzerinden geçeceğim neredeyse trafiğe hiç bir etkim de yok :D yanımdan geçenler gazlasana diyor :D Toplum da yer etmiş SS veya benzeri bir motor varsa kopacaksın :D Halk hızlı gitmemizi talep ediyor :D

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yavaş kullanıyorum şu anda emniyet şeridinin üzerinden geçeceğim neredeyse trafiğe hiç bir etkim de yok :D yanımdan geçenler gazlasana diyor :D Toplum da yer etmiş SS veya benzeri bir motor varsa kopacaksın :D Halk hızlı gitmemizi talep ediyor :D
    ss motorun gorunusu yavaş gitmeye musait değil, 125cc SS motor mu olur

ama orası öyle, altınyolda 82 hız sınırı var 90 la sağ şeritten gidiyorum diye taciz ediyorlar resmen
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ss motorun gorunusu yavaş gitmeye musait değil, 125cc SS motor mu olur

ama orası öyle, altınyolda 82 hız sınırı var 90 la sağ şeritten gidiyorum diye taciz ediyorlar resmen
    Millet 125 cc yi okuyamadığı için büyük motor zannediyor :D
    birbilent bunu beğendi.

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet 125 cc yi okuyamadığı için büyük motor zannediyor :D
    Benim vulturede de mr 150 yazıyor ama 162 cc

12 cc için artistlik yapıyorlar, sallama len 150cc yazıyo işte diye

he arkadaş 12 cc zaten 50 km/sat fazla yapmana neden oluyor
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    motor diyor ki; bir kendim bir ben gidiyorum..
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)