Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

50 cc yuki enzo son hız 115 gördüm

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekecem abi video, müsait olduğumda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

İşi yine teknolojiye döktün sen çinlileri hackledim derken ben sana inanmıştım 😁

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:17 ----------

Videodan sonra nasıl o hıza ulaştığını açıklayacağım abi.
    Bu video kanıt sayılmaz, GPS yok. 2. Kişi videoda yok. 😀 ama sayalım. Seni mi kiracagiz. Bende şehiriçi için alay bundan bende tek kişi 130 yaparım o zaman hesaplarima göre

Motosikleti
    R25
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu video kanıt sayılmaz, GPS yok. 2. Kişi videoda yok. 😀 ama sayalım. Seni mi kiracagiz. Bende şehiriçi için alay bundan bende tek kişi 130 yaparım o zaman hesaplarima göre
    Yahu kardeşim bir şeyi kabullenebilmek bu kadarmı zor, 2. Kişi nasıl yok, diyelim artçı yok yokuş aşağı trafiğin içinde yermi gidonu tek elle tutmak ve sadece ön freni kullanmak o hızda ? Bir video daha var arkadaşımı çektim diye kapattırdı yenisini çektirdi, kendini çekmemi istemedi. Kaldı ki tek kişi 115 gördüm desem yine inanmayacaktınız. Varsanız iddiaya ben GPS ile de çekerim. Tutturmuşsun GPS ne kadar fark edecek, 115 göstergedeyken 105 GPS de olsun, 105 yaptım desem inanacakmıydın. Varsanız anahtarına buyurun gelin o kadar iddialı iseniz yerim yurdum belli, zor bişey değil. Video dediniz çektim attım. Renginiz değişti videoyu görünce, hala ne yapsakta söylediklerimizin altında kalmasak derdindesiniz 😁

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Yuki enzo tahmin ettiğim kadarı ile diğer 50 likler gibi 49 CC değil. Herhalde 79 felan. Şehir içine ciddi ciddi alayım bende bir enzo. Ferrarisi yok. Hiç olmzsa yukinin ENZOsuna binelim.
    Adına, adımıza, vatan millet adına sevindim. TEBRİKLER. Aynı başarıyı TODAY ile yapman dileği ile.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    ne takılmışsınız ya adam yapmış 115 belki gösterge sorunlu fazla gösterdi belkide 50 cc yazıp 125 lik olan bloklardan motoru abartmaya gerek yok adam gps 115 yaptığını ispatlasa ne olacak yani r25 de 190 yapıyorum diyen adamı 170 le solluyorum bu da o mevzu çok da şey yapmayın yani
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne takılmışsınız ya adam yapmış 115 belki gösterge sorunlu fazla gösterdi belkide 50 cc yazıp 125 lik olan bloklardan motoru abartmaya gerek yok adam gps 115 yaptığını ispatlasa ne olacak yani r25 de 190 yapıyorum diyen adamı 170 le solluyorum bu da o mevzu çok da şey yapmayın yani
    Adamsın, gösterge doğru, motorda oynama cc yükseltme vs yok, GPS ile çeksem göstergedeki hızdan ne kadar düşük gösterir bilmiyorum ama 10 felan oynar sanırım. Arkadaşlar yuki reklamı felan yapıyorum sanıyorlar sanırım ☺ Aksine yuki almayın çöptür. Abaylar servisine yolu düşen olursa oradaki ustalara sorabilir motoru. Motor orada çalışan arkadaşımın..
    berk_cglr bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    50 cc diye satılan kimi scooterların bloğu 80-90 hatta 110 cc oluyor.
    Bende de Yuki Snoopy vardı, 80 km hız yapıyordu. Göstergede 80 km hızdan sonra benzin ışığı var ona takılıp kalıyordu.
    Velhasıl ECU (Beyin)ile kısıtlanan 90 cc bir scooterın ECU değişimi ile 100-110 km hızları görmesi çok şaşılacak bir durum değil.

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Gerçekte kaç km yaptın bilmiyorum ama iki kişi 100 de yapmış olsan bir 50 cc için çok iyidir. Ama aklıma takıldı senin usta nasıl bir ayar yaptı bu motora bizde yapalım bende 125 cc motor var 115 i zor görüyorum.

Motosikleti
    R25
    Alıntı Kursad55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekte kaç km yaptın bilmiyorum ama iki kişi 100 de yapmış olsan bir 50 cc için çok iyidir. Ama aklıma takıldı senin usta nasıl bir ayar yaptı bu motora bizde yapalım bende 125 cc motor var 115 i zor görüyorum.
    Daha fazlası görmez zaten normaldir 125 cc ile o hız. Yukiye gelince debriyaj ayarı ve hava filtresi delindi sadece 😁

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250

dogukanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125R
    Gösterge +30 falan fazla gösteriyor kesin. Teoride bu hız imkansız motor 96 kg 2.81 hp, aktarma kaybı scooterda çok fazla ama 0 kayıp ile hesaplayalım 96 kg motor + 65 kilodan 2 kişi 226 kg yapar 1 beygir başına 113 kilo bu motor bu veriler ile bu hızı yapıyorsa sen ustaya bi r25 ile uğrasan beygir başına kilodan hesaplarsak (artçı dahil) (299kg/36hp) beygir başına 8 kilodan 14 kat burdan da top speed 1610 kısacası i-m-k-a-n-s-ı-z.

(Hava sürtünmesiz, aslfalt sürtünmesiz eğim 0 olarak düşünürsek.)

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    top 80le gidiyorsun. gerçi o da iyi sayılır.

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Malaguti 50cc 2T (ducati engine)2 kişi yokuş aşağı max. 96 km/h gördük. Halen ibrede kayıtlıdır top speed diye. Sen bu motorla ciddi anlamda uçmuşsun ve ispatlamışsın. Ama hala bir bit yeniği aranması çok normal

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    ben 94kilo 1,90ım king li mingli bi scooter tarzı motosikletle 105 gördüm. Normalde 100küsür cc imiş ama 50cc diye geçiyordu b ehliyet için. Gidebilir yani çokta şeyapmamak lazım.

Motosikleti
    R25
    Alıntı dogukanb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gösterge +30 falan fazla gösteriyor kesin. Teoride bu hız imkansız motor 96 kg 2.81 hp, aktarma kaybı scooterda çok fazla ama 0 kayıp ile hesaplayalım 96 kg motor + 65 kilodan 2 kişi 226 kg yapar 1 beygir başına 113 kilo bu motor bu veriler ile bu hızı yapıyorsa sen ustaya bi r25 ile uğrasan beygir başına kilodan hesaplarsak (artçı dahil) (299kg/36hp) beygir başına 8 kilodan 14 kat burdan da top speed 1610 kısacası i-m-k-a-n-s-ı-z.

(Hava sürtünmesiz, aslfalt sürtünmesiz eğim 0 olarak düşünürsek.)
    Videoyu kestiğimi söyledim göstergede sıkıntı yok sıfırdan kalkıyor

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    and oscar goes to TVS01

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)