Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cross önerisi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ffffff
    Merhaba arkadaşlar, ybr 125 var onu satıp cross almayı düşünüyorum alamaktaki amacım ise yollar çok bozuk yaşadım ilçede olmuyor. arada parkur var ilçede orda eğlenip ,dağa bayıra çıkıcam 125 cc yada 250 cx beni üzmicek motor alamyı düşünüyorum aklımda 11, 12 bin tl civarı wr 125 var kullanan varsa ,çevresinde olan varsa yada önerebilcek bu fiyata bunun gibi motor varsa yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler yorumlar için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Wr125 in r ve x modeli arasındaki fark nedir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı anıil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, ybr 125 var onu satıp cross almayı düşünüyorum alamaktaki amacım ise yollar çok bozuk yaşadım ilçede olmuyor. arada parkur var ilçede orda eğlenip ,dağa bayıra çıkıcam 125 cc yada 250 cx beni üzmicek motor alamyı düşünüyorum aklımda 11, 12 bin tl civarı wr 125 var kullanan varsa ,çevresinde olan varsa yada önerebilcek bu fiyata bunun gibi motor varsa yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler yorumlar için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Wr125 in r ve x modeli arasındaki fark nedir
    X olan supermoto modeli diye biliyorum
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

DrFreeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Xtreme Max 150/ Xtreme Enduro 250
    Wr 125 x supermoto modelidir. Fark olarak 17 inç jant ve düz cadde lastiği var üstünde. Onun dışında 4-5 kiloluk ağırlık ve amortisörlerde biraz sertlik farkı var sadece. Düşünüyorsanız R yani enduro modelini tercih edin derim yaşadığınız yere göre daha uygun bence dişli lastik olması.
    Rise and shine Mr. Freeman. Rise and shine...

Motosikleti
    ffffff
    R tercih etmeyi düşünüyorum alıcam

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Facebook grubunda uyeydim. Millet baya grenaj ariyordu. Ya cok pahali, ya da bulmasi biraz problem. Enduro motosikletlerde o parcalarin da fiyatina bakmak lazim almadan once.
    Fark olarak ta, arkadaslarin dedigi gibi.
    X supermoto
    R enduro

Motosikleti
    ffffff
    800 tl set grenajları ki ülkedeki kurdan dolayı böyle çoğu şey

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    grenaj seti bahsettiğin fiyatın 3-4 katı, motosiklete gelirsek tam işini görücek en ekonomik motosiklet diyebilirim. Patika yollar ve şehir içi trafiği için mükemmel, görsel olarak crf250 de wr250 de yanında halt etmiş daha gösterişli. Uzun yolda 90km/h geçilmezse fena değil.

Motosikleti
    ffffff
    Reis ucuz parça çinli alcaz artık japonların ne parçada yanına yaklaşılıyo nede motor fiyatında en son yürücez böyle giderse

mertd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Alıntı anıil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reis ucuz parça çinli alcaz artık japonların ne parçada yanına yaklaşılıyo nede motor fiyatında en son yürücez böyle giderse
    Kuba black cat kullandım 15.xx civarı başlangıç motorumdu iş gördü dağda vs bayırda. Yol performansı da güzel 90-100 km yapıyo max. Fakat biraz motor boyutu küçük uzun boylulara komik duruyo. Ben öneririm inceleme yapabilirsiniz. Soru olursa yardımcı olurum.

Motosikleti
    ffffff
    Bi satıyim duruma göre bakıcam ne kadar eklerin ne kadar olur hiç bilmiyorum belki bütçemi arttırabilirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)