Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba dragon 50 !!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar babam işe gidip gelmek için kuba dragon 50 cc aldı fakat iş yeri yokuş oldugu için giderken zorlandinı söyledi şimdi motosiklete 54 mm piston taksak ne bisi sıkıntı olur krank degişitirsek cup motorların krank uyarmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Babanız kaç kilo?

Ben 60 kiloyum.
    Sahil yolundan Kadırga yokuşunu kullanıp hiç zorlanmadan Çemberlitaş'a çıkabiliyordum.
    Keza yine Basın Ekspres Güneşli köprüsünden o dik yokuşu tırmanıp Halkalı Meydana çıkabiliyordum.
    Üstelik 2. Viteste.

Dragon50 nin hava filtresi hortumu sele altından geçiyor. Hortum çok yumuşak olduğundan ezilip havayı kesebiliyor.
    Açık hava filtresi alın.
    Karbüratörü silindire ters takın.
    Bötlece hava hortumunu kesmeyeceksiniz, orjinallik bozulmayacak. Açık hava filtreside öne denk gelecek. Verim yükselecektir.

Teşekkürler babam 86 kilo

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babanız kaç kilo?

Ben 60 kiloyum.
    Sahil yolundan Kadırga yokuşunu kullanıp hiç zorlanmadan Çemberlitaş'a çıkabiliyordum.
    Keza yine Basın Ekspres Güneşli köprüsünden o dik yokuşu tırmanıp Halkalı Meydana çıkabiliyordum.
    Üstelik 2. Viteste.

Dragon50 nin hava filtresi hortumu sele altından geçiyor. Hortum çok yumuşak olduğundan ezilip havayı kesebiliyor.
    Açık hava filtresi alın.
    Bötlece hava hortumunu kesmeyeceksiniz, orjinallik bozulmayacak. Açık hava filtreside öne denk gelecek. Verim yükselecektir.
    Peki hava ayarını giderken ki haline mi ayarlayacaksınız yoksa olduğu yerdeki mi? Olduğu yerde ayarlarsanız giderken fakir karışım oluşacağından verimsiz olacak. Siz 60 la giderkenki hıza ayar uydurmuş olun, 80 le 100le giderken yine ayar bozulacak. Karşıdan rüzgar esse bile hava/yakıt karışım oranınız etkilenecek.

facebook da dragon 50 gurubu var kullanıcılardan bilgi al 100 lük yap olay bitsin.mis gibi vergisiz sigortasız 100 lük motorun olur

Teşekkürler

Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babanız kaç kilo?

Ben 60 kiloyum.
    Üstelik 2. Viteste.

Açık hava filtresi alın.
    60 kglik baba mi olur?
    sadece baba göbegi en az 30kg ceker...

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam merak ediyorum bu 50cc motorların şehir içi hız sınırı 30 km/s

Hiç yakalanan yok mu herkes yukseltiyor 80 90 yapıyor da sınır 30

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)