Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Ns200den mt09 geçmek?

Motovento
    REKLAM ALANI

millet motoru satar ev alır harbi akıllı motorcu yok diyorlar bazen doğru katılmamak elde değil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Kardeşim al bence. Kullanma fırsatı bulmuşken al kullan satarsın her türlü. Yanlız fiyat hususunda biraz fazla gibi. Ayrıca unutma, o motor dört buçuk tane ns200 demek. Yani elinin ayarına dikkat et.

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Aile buyuklerindeki mantık genellikle şudur takasta ev yavaş isliyorsa hem bizim oğlan motoru buyutucek der tolere ederler. Ama ev nakite giderse sen nakitle o motoru almak istersen motora o kadar para verilmez derler. Tabi piyasası daha düşük bı motorada bile bile lades denmez.Sahsi fikrim motorunu takas teklif eden arkadasta 1 taşla 2 kuş vurma derdinde.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı nanis61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet motoru satar ev alır harbi akıllı motorcu yok diyorlar bazen doğru katılmamak elde değil
    Sen yanlis anlamissin olayi kardesim bosver :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

Alıntı Süleymantnz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim al bence. Kullanma fırsatı bulmuşken al kullan satarsın her türlü. Yanlız fiyat hususunda biraz fazla gibi. Ayrıca unutma, o motor dört buçuk tane ns200 demek. Yani elinin ayarına dikkat et.
    Dedigin ve dedigim gibi fiyatya biseyler yapmasi lazim ustaya da goturup baktiracam zaten ne kadar eder gibisinden burda konu acmadan once olur kafasindaydim ama herkes cok dedi fiyata

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Alıntı HUN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aile buyuklerindeki mantık genellikle şudur takasta ev yavaş isliyorsa hem bizim oğlan motoru buyutucek der tolere ederler. Ama ev nakite giderse sen nakitle o motoru almak istersen motora o kadar para verilmez derler. Tabi piyasası daha düşük bı motorada bile bile lades denmez.Sahsi fikrim motorunu takas teklif eden arkadasta 1 taşla 2 kuş vurma derdinde.
    Onu ben de farkettim konusmasindan zaten hem senin isin gorulsun hem benim diyordu en son haha 75 + motor diyordu 80 + motora cikarayim onu motorun ederi 30 bin vardir herhalde?

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mantıklı takası kabul edin ama fiyatta esneklik isteyin. motorunu fazla rakama saymıs sanki

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Ne motor
    Ne ev
    Ne araba
    Nede tarla

Varsa yoksa Arsa..arsa..

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Mt09 ???? Yaş kaç ? Bence asla bu takas yapilmamalı ( genç iseniz ) piyasanın yükseğine takas diye itelemeye çalışıyor. Sizde takas fiyatını yukseltin g.t gibi kalsın. Bosverin bu işi

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne motor
    Ne ev
    Ne araba
    Nede tarla

Varsa yoksa Arsa..arsa..
    Hocam o seviye 2 ,daha oraya gelmedik.
    Ns200+bir miktar para ile arsa kovalanabilir.
    Arsa sahibi konu açar artık o zamanda...

Paranın bir kısmı Mt-09'un bakımına ayrılacak illaki.Bilen birisi bakım maliyetlerini yazsa , fikrimiz olsa.

Motosikleti
    ffffff
    Motor güzel motor ama şöyle diyim çoğu insanın dedi gibi uç beş kere yüksek cc kullanmakla olmuyor alışamıyosun. Şöyle anlatıyim başımdan geçeni size benim kuzeninin motoru 125 lik vardı onu iki kere sürdüm bi günü bana verdi. Ben 125 cc olmasına rağmen kamyonun altında alıyodum soluğu ki bu 900 cc güçlü bi makine dwmem o ki çok riskli ben 125 te böyle zorluk yaşadım cup tan geçince siz 200cc denir 900 e geçince kim bilir başınıza neler gelir bence almayın derim risk oranı çok yüksek.

Motosikleti
    MT 07
    Herkese tesekkurler arkadaslar. Is iptal oldu zaten kesin degildi fiyati yukselttim vazgecti. Iyi kotu yorumlariniz icin tesekkur ederim ♡

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)