Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ns200den mt09 geçmek?

Motovento
    REKLAM ALANI

hız tutkun varsa o motor başına bela olur yaşında genç muhtemelen yani cesaretinde fazladır şimdi. Fazla cesaret + hız tutkusu + düşük tecrübe ve güçlü motosiklet bunları yanyana düşününce çok hoş şeyler canlanmıyor. Bence sen boşver o motoru fiyatıda uygun değil zaten.

Yaşın 20lerin sonlarında falan olsa, çabuk gaza gelmeyen biri olsan mt09'a geçilebilirdi bence ama senin durumunda fazla riskli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya bir şey sorucam yanlış anlamayın ama neden mt09 alacaksınız ?

Daha önce hiç mt 09 kullandınız mı
    Neden mt09 almak istiyorsunuz
    mt09 hangi ihtiyaçlarını karşılayacak

sonra etraf 07-09 2000kmde patlak motordan geçilmiyor. Lafım size değil yanlış anlamayın bu tarz düşünen çok insan var

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    ev satılır mı la :D abow
    UzunYolAdami bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    kardeş annene evlat acısı yaşatmak istiyorsan yap takası
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

Motosikleti
    MT 07
    mt09 hiç kullanmadım ev satıyoruz gelen teklif mt09 + para teklifiydi yüksek cc kullandım ama arkadaşlardan ödünç alarak

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:03 ----------

ya dediklerinize katılıyorum zaten katılmadığım bir nokta yok gaz tepkisi vesaire herşey çok farklı biliyorum bu teklif geldiğinden beri düşünüyorum da yani motor üstündeyken şu hareketi mt09 da yapsam tekere gelmişti gibisinden ama apaçilikle işim yok tekermiş yanlamakmış falan bilmiyorum yani gerçek anlamda bilmiyorum :D yakında uzun yol düşünüyorum uzun dediğim 2000 3000 km küçük kapsamlı türkiye turu gibi bisey ve pulsarla istanbul aydın arası yaptım çekilmiyor yol 100 le git git bu yandan da istiyorum biraz en azından 160 da tın tın gidebilir ara sıra gaz açarım 200 görür yeter bu bana 100 le bilmiyorum yol çekilmiyor yani git git bitmiyor bu şekilde planlarım da var o yüzden bir bakıma teklif bana cazip geliyor yanlışım varsa düzeltin

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:07 ----------

hız tutkunu konusunda bişey diyemiyorum araba da motor da da var tutkum :D

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Sırf mt9'a ulaşabilmek için, o para etmeyen motoru mu alacaksınız? annenizin 10000 lira zararını göze alıyorsunuz yani? Para benim değil annemin ne demek? Annenizi mi dolandırtcaksınız kendi halinizde? Hocam atar gider yapmadan önce öantığınla bir şeyler yazarsan çok sevinirim. Başlığı tamamen okudum.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    MT 07
    hocam annemi neden dolandırayım manyak mıyım ben? :D hep yek 3 mü bu evi ben değil zaten canım annem satıyor teklife o da okey dedi ben kendi başıma iş yapmıyorum 'tapu benim üstüme değil' sürmedim bilmiyorum ama mt07 ile 09 arasında çok büyük bir fark olmadığını biliyorum b modunda iken a std modunda ucuyormus motor ben zaten yazıyorum buraya 14 model 15 cıkıslı 39 bin km hasar kaydı yok kazaya karısmıs olarak gozukuyor diye değer mi diyorum sadece 110 a satiyoruz evi 75 + motor teklif etti olay budur yani zaten eski kasa motor yeni kasa da değil teklif makul mudur ve geçersem ne gibi sorunlar yaşarım bunların cevabını almak için geldim buraya anladınız mı ? hani o motorun affı olmaz vesaire yazmak yerine bir arkadaş yazmıştı 200ns de gazladığın gibi gazlarsan taklaya gelirsin demisti ben bu gibi seylerden bahsediyorum lütfen dövmek yerine bilgi verin yani zaten hiç birşey kesin değil ki ? belki adam vazgeçecek ben sadece motorun piyasasi nedir geçsem ne gibi zorluklar yaşarımla ilgileniyorum annemi ben neden dolandırayım onun olan herşey benim zaten ?

Peşin 110 u al 30₺ ile de bir sürü 50cc motor al bozuldumu ötekine geç

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı motohazar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peşin 110 u al 30₺ ile de bir sürü 50cc motor al bozuldumu ötekine geç
    espiri miydi bu

ticari olarak, kazaya karışmış görünen bi mt9 alınmaz. Hız tutkunu bi genç olarak mt9 a binilmez. Gücünü dizginlemesi zor bi motosiklet o ve tehlikeli hele anlattığın sen için.
    Şunu anlarım, evin degeri 140 ama 110a bile satamıyorsun evi 90-100bin nakit paraya bile vermeye razıysan al motoru sat derdim ama motor kazaya karışmış. Ben nayn diyorum davut.

Motosikleti
    MT 07
    evin değeri 140 dan da fazla ama alan yok sebebi devlettir. banka 100 bin krediye 250 bin tl isterlerse bankalar kimse ev almıyor emlakçılardan duyduğumu söylüyorum 90 100 e de satılmaz biz zaten 130a aldık zararına satıyoruz artık satılsın kurtulalım diye ev piyasası çöp olmuş anlayacağın tavsiyen için teşekkürler
    mchi bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Mantıklı bir hareket değil bence. Motoru beğenmezsen yada daha farklı birşey olursa tekrar 35 e hayatta satamazsin o motoru

Hayır gerçek

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Farklı bişey bildirmek istiyorum. Tramerde tutar yazmayan sadece çarpma olarak geçen kayıtları araçları satan arkadaşlar "ufak kazaydı, tutar yok, önemsiz hasar" diye yalan atarak taşıtlarını satıyor. Bu çarpma olarak geçen kazalar diğer tarafın sigortasından yapıldığı için böyle görünmekte. Feleğin çemberinden geçmiş olabilir.

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Adam diyorki ev satılmıyor teklif mt9 artı para teklif edildi diyor. Bu motor bu paraya takaslanirmi diyor.demiyor anamı dolandiracam illaki mt 9 um olsun teklif bu diyor başka teklif yok diyor.hazir diyor fırsatı bulmuşken bı gol de ben atabilirmiyim diyor. Sonra salihime kiziyorsunuz

Motosikleti
    MT-07
    Ns200’den b modundan çıktığın 3.virajdan sonra birşey olmaz ise keyfine göre takıl. Lakin ev evdir. Sokakta yatmaktan kurtarır ve motor bile sokakta yatıyor. Yorum yapmayayım diyordum ama sağ duyuya çağırıyorum. Dominar bile alsan arka yanlamaya başlayacak. Bence ufaktan git. Ns200 ile gaz açmaya benzemez mt serisi.

Motosikleti
    MT 07
    Eyv kankam benim dediklerimi tekrardan iyi bir sekilde anlatmissin sonunda dalga mi gectin gecmedin mi anlamadim ama keyfine gore. Olay gol atmak degil ev satilmiyor 3 aydir ilanda. Ayrica 3 evimiz var 1 tanesi eksilse sokakta kalmayiz kafani yorma tesekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farklı bişey bildirmek istiyorum. Tramerde tutar yazmayan sadece çarpma olarak geçen kayıtları araçları satan arkadaşlar "ufak kazaydı, tutar yok, önemsiz hasar" diye yalan atarak taşıtlarını satıyor. Bu çarpma olarak geçen kazalar diğer tarafın sigortasından yapıldığı için böyle görünmekte. Feleğin çemberinden geçmiş olabilir.
    Benim motorum da da aynisi oldu arabaya carptik motorda hasar yoktu 0tl hasar kaydi cikiyordu bunda da oyleymis ama kazanin detayini bilmiyorum o da bilmiyormus 2. Sahibiyim ben diyor

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Ya gol atmak derken hani fırsatı yakalamışken bende ailemi kastirmadan hazır gelmişken degerlendireyim zarar etmezsek babında söyledim. Sonunda mt 9 a binme yok çok hızlı ebicuk ivicik diyen arkadaşlara azıcık diidirdim.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı HUN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya gol atmak derken hani fırsatı yakalamışken bende ailemi kastirmadan hazır gelmişken degerlendireyim zarar etmezsek babında söyledim. Sonunda mt 9 a binme yok çok hızlı ebicuk ivicik diyen arkadaşlara azıcık diidirdim.
    Bakalim hayirlisi hic birsey kesin degil zaten daha sadece bilenlerin agzindan dinlemek istedim hepsi 35 e cok para dedi zaten zararina satiyoruz daha cok zarara girmeyelim bari duserse fiyatta dusunurum dusmezse salla gitsin

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Ya kendini bilen biri 125 CC den 1000 CC ye geçse bişey olmaz.kendini bilmeyeni 1000 likten 125 CC gecirsen yine motoru kafasına geçirir.arkadaslar ülkemizde artık ara motor alıp bı üst CC ye atlama işi ekonomik olarak zengin işi oldu (bence). Ne demiş Dominik toretto üstad sürmek için yaşa. Taktik bu kendini bil motoru bil uzun sürebilmek için yaşa

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)