Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet muayeneden geçermi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikletim cross motosiklet ama ruhsatında tipinde ve ticarı adı yanlış yazılmış tipinde mg yazıyo ticarı adında mgb kıng yazıyo sanırım cg motosikletin bilgileri yazıyo acaba düzeltme şansımız olurmu hiç trafiğe çıkmamış sanırım fabrikadan çıkarken bi yalnışlık oldu muayeneye girmek istiyorum değiştirme şansım olurmu şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Motorunuz kaç model? çok enterasan bir durum var

motorum 2013 model aldığım arkadaş daha önce trafiğe çıkartmış nasıl çıkarttı bilmiyorum acaba bu şekilde muayeneden geçecekmi motor

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Başta hiç trafiğe çıkmamış dediniz şimdi aldığım arkadaş trafiğe çıkartmış diyorsunuz. Çıkartıldıysa sıkıntı olsa o zaman olurdu diye düşünüyorum.

bende çıkmadı diye biliyordum sonra ruhsatta muhayeme kağdını felan buldum 2014 de 1 yıl trafikte kullanılmış benim sorum şu bu yanlış yazılan bilgileri trafiğe başvurup değiştirme şansım olurmu mafrafı olurmu

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu şekilde muayeneye git bir dene derim.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alırken sormadınız mı bu niye böyle diye?

sordum ama adam ben sıfır aldığımda dikkat etmedim dedi biraz yaşlı bi abimizdi anlamadı heralde bende sormamıştım muayenede sıkıntı oluyormu diye 3 yıl oldu zaten alalı şimdi ehliyet alabildim bu yğzden sokacağımda boşu boşuna masfara girmeyeyim dedim eğer geçmezse

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı yunus 6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sordum ama adam ben sıfır aldığımda dikkat etmedim dedi biraz yaşlı bi abimizdi anlamadı heralde bende sormamıştım muayenede sıkıntı oluyormu diye 3 yıl oldu zaten alalı şimdi ehliyet alabildim bu yğzden sokacağımda boşu boşuna masfara girmeyeyim dedim eğer geçmezse
    Ehliyetiniz olmadan da muayeneye sokabilirdiniz muhtemelen. Gecen 2 yilin cezasini da odeyeceksiniz umarim biliyorsunuzdur. Yine, sizden onceki sahibi umarim muayene yaptirmistir en azindan 1 kez

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Büyük ihtimalle ilçe trafiğe yönlendirecekler sizi, oradan noter satışı oradan tekrar il trafik oradan muayne model kontrolü için muayneden aldığın kağıdı tekrar il trafiğe götürüp düzeltme yazısıyla tekrar muayneye gidip yaptırıp düzeltmeyi yaparlar.

hocam motor çekme belgeli borcu harcı olsa çekme belgeli yapamıyorlar ye biliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:30 ----------

inşallah düzeltirlerde masrafında değilim kardeşim yarın öbürgün satmak istesem bile bu şekilde satmam ben

Motosikleti
    Suzuki GSX-S 125
    Şase numarasıyla motor numarası ruhsattakiyle uyumlu mu ? Biz de 2018 Model Honda CB125R modelini alacaktık sizinle aynı durumu yaşadık plaka sorgulama yaptığımızda Honda CBF modeli yazıyordu ruhsattaki numaralara baktık motordakilerle farklı. Çalıntı şüphesiyle almadık ihbarımızı yapmıştık.

burdakı numaraların hepsi aynı motoru alırken onu kontrol etmiştim zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Neyse parası önemli değil inşallah trafik bu sorunumu halledecek[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:31 ----------

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)