Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2017 Duke 390 lastik öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar millet, yeni aldığım duke 390 için arka tekerlek bakıyorum. (Desen uyumu bakımından ön arka şuan metzeller m5 sportec) İşin açıkçası aklımda 1-2 marka var ama yinede görüşlerinizi almak istedim. Islak/kuru zemin yol tutuş ve durma mesafesi öncelikli olarak ne tavsiye edersiniz??
    Archidraw bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Ölçüler tutuyorsa Rosso 3

Satıcı firma ile görüştüm ancak Rosso 3 sadece takım olarak satılıyormuş tek arka yok. Takım fiyatı yaklaşık 1700tl geliyor...

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Bitçe düşük ise Mitas Sport Force iş görür.

Dediğiniz mitas :625tl,
    Metzeller sportec street:680tl.
    Önde şuan metzeller m5 sportec takılı desen uyumu açısından mitas olması fark yaratırmı? Yorumları okudum mitas gayet iyi duruyor.

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Klipleri silmek için kaydırın

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bu ölçülerde CST varsa alinabilir.

Erenk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR500R(2018)
    Mitas sport force plusu tavsiye ederim pistte de kullandım caddede de.El yakıcak derecede çok iyi ısınıyor ve güzel yol tutuyor. Ben pistte peg sürttüm caddede de sürterim ama o riski almayı istemiyorum. Rossonun yarı fiyatı denemenizi tavsiye ederim.

Eğer ön lastik ile desen uyumsuzluğu olmazsa mitas takıcam gibi duruyor, aksi halde metzeller sportec street. yorumlarınız için teşekkürler.

Motosikleti
    MT-07
    Duke 390 aman aman güçlü bir motor değilki ön bitmesin de arka bitsin. Lastiklerin takım olarak değiştirilmesi taraftarayım. Hele hele ki ön arkaya farklı markayı bırakın, farklı model bile lastik takılması riskli gelir bana. Tabi seçimde karar da senin.

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    fabrikasyon üretim hariç , farklı desen lastik pek makbul değil der lastik üreticileri.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arka lastiğin önden çabuk bitmesinin sebebi arka süspansiyonun gereğinden fazla sert ayarlanmasından kaynaklanır. Yada sürücü benim gibi 100kg ve üzeri ise olabiliyor.

Kilo 78-80 arası oynuyor. İşin açıkçası ön daha idare eder modundayım fazla masraf yapmamak adına. Lastiği ısıtmadan gazlamak ilk nedenlerdenmiş buarada erken bitmesine sebeb. Üstünde metzeller m5 sportec var ama üretimden kalkmış, yerine sportec street çıkmış firma onu tavsiye etti. Kullananlar mitas diyor... arada ki fark sadece 50 tl metzeller daha pahalı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler