Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RS 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Şu anda bir scooter kullanıyorum ancak daha sportif bir sürüş deneyimi için daha güçlü bir motora geçmek istiyorum. RS 200 model bir motor düşünüyorum, ancak aynı fiyat aralığında daha uygun bir seçenek de olabilir. Bu nedenle, farklı marka ve modeller hakkındaki önerilerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

Ayrıca, RS 200 hakkında herhangi bir olumsuz deneyiminiz veya tavsiyeniz varsa, bunları da duymak isterim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    İlla ss tarzı olmayacaksa dominar 250 de olabilir. Kronik sorunları araştırıp almakta fayda var. Bunun yanında görüntü önemliyse 250SR olabilir. Yedek parça sıkıntısı olsa da görüntü olarak gayet güzel.

Burak.D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200 2022
    Mekanik ve elektronik olarak eski kasalarda çok kronik sorun vardı ama yeni kasalarda sorun kalmamış tabi zırıltılar karenajların arasındaki boşluk gibi kalitesizlikler malesef devam ediyor ha bir de top speed çok düşmüş 146 147 kesiciye giriyor eski kasalar +10km daha gidiyordu ama hızlanması eskiye göre daha iyi gibi bir yerden alıp bir yere vermişler bu fiyata gözün arkada kalmadan bineceğin parça sıkıntısı yolda kalma gibi sorunlar yaşamayacağın kısaca tam bir F/P ürünü sonuçta ne yamaha ne hondaya ulaşmak mümkün değil ben şeklinden dolayı 3 yıl kullanıp fırsat bulunca NS200'den RS200'e geçtim uzun yıllar daha en azından RS400 gibi bir canavar gelene kadar kullanmaya devam edeceğim

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    grenaj giydirilmiş naked motor. oturma pozisyonu ss gibi değil bunu bi kenara yaz.
    motorda bir işlem yapılmak ıcın cogu grenajı sökmek gerekıyor bu da bıraz işcilik maliyetini arttırıyor.
    biraz zangırdama var ancak bazı yerler parça ve dolgu ıle uygun fıyata tum grenajlara ıslem yapıp sıfır zangırtı yapabiliyor.
    aksesuar yok, bu nedenle motoru donatamıyorsun.
    parasına göre kalitesi ve motor blogu saglam. üzmez.

açıkçası dominar 250 ya da ns200 alırsan yukardaki sorunların hepsi iptal oluyor. ben ns200 kullanıcısıyım hic üzmedi yıllardır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Nk 250 dusunmezmisin.ben kullanmadim ama cok begeniyorum

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Fiyatlara bakmadım ama yakınsa fiyatlar sr250 veya temiz gsx 250r düşünülebilir en azından taş devrinden kalma rs200 den iyidir. Oktay motor her gün foruma reklam veriyor motorun parçasını da bulsun bi zahmet. Suzuki top speed olarak düşüktür ama parça kalitesi ve görünüş olarak alayını katlar.

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlara bakmadım ama yakınsa fiyatlar sr250 veya temiz gsx 250r düşünülebilir en azından taş devrinden kalma rs200 den iyidir. Oktay motor her gün foruma reklam veriyor motorun parçasını da bulsun bi zahmet. Suzuki top speed olarak düşüktür ama parça kalitesi ve görünüş olarak alayını katlar.
    Zaten diğerleri 140-150 civarında yapıyor. Suzuki’de o da mı yok?

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı Psyduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten diğerleri 140-150 civarında yapıyor. Suzuki’de o da mı yok?
    135-140 kesici suzukide. Süper zekalar inazuma bloğu koymuşlar. 15km\s için nuh nebi teknolojli rs i ben almazdım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Duke 390 da 160 yapiyor.neden takiliyo insanlar top speede anlamadim.
    Birak motosikleti arabada bile 120 ustu cok tehlikeli.

Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke 390 da 160 yapiyor.neden takiliyo insanlar top speede anlamadim.
    Birak motosikleti arabada bile 120 ustu cok tehlikeli.
    İki gün önce almadan önce bir test sürüşüne çıktım 173 falan gördü rüzgar vardı biraz da top speed çok yüksek değil ama seriliği o hızlara ulaşma hızı çok iyi aletin nasipse yarın alıyorum bir tane

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu işlerde bence son hızın ne olduğundan ziyade o son hıza veya daha az altına ne kadar sürede ve hangi koşullarda çıkabildiğin daha önemli. Ben ivmelenme konusuna daha fazla değer veriyorum.
    espresso ve atalayalper bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler