Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet lastiği satan çeşidi bol güvenilir yerler - İstanbul

Motovento
    REKLAM ALANI
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Herkese merhaba,
    Malum lastik almak istediğimizde hem çeşit hem de marka sıkıntısı çekiyoruz. En azından ben bu zamana kadar çektim. Bugüne kadar genelde internet'ten sipariş ettim lastiklerimi fakat şimdi gidip bizzat kendim görerek dokunarak seçmek istiyorum ama böyle bir showroom var mı İstanbul avrupa yakasında çeşidi bol ve büyük bilmiyorum?

Tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    https://www.lastikdeposu.com.tr/iletisim yerleri Avcılar'da gözüküyor.
    atalayalper bunu beğendi.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Teşekkürler,inceleyeceğim.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Lastikdeposu.com tek adres. Tam yapmak istediğin şey. Pek çok lastikçi belli markaların lastiklerini minimum stokla getiriyor. lastikdeposu'nda her markayı gidip bizzat görebilirsin. Esenyurt'da arada kalan bir yerde. İnternetteki adreslerini google maps doğru gösteriyor. Gidip görüp satınalma işlemlerini yapabilirsin. Veya lastiği beğenirsin, sana kargolarlar. Montaj hizmetleri yok.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    michelin istersen buzmotor öneririm 1 takım Michelin Pilot road 4 2ct
    bir takım michelin pilot power 2ct aldım özellikle burak abi var orada şeker gibi insandır kendisi hertürlü soruna cevap verir lastikte bi sıkıntı çıkarsa hemen arayıp bilgi alabilirsin yada gerekli ne işlem varsa yaparlar
    0212 252 06 59
    yeri Kabataş ta

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikdeposu.com tek adres. Tam yapmak istediğin şey. Pek çok lastikçi belli markaların lastiklerini minimum stokla getiriyor. lastikdeposu'nda her markayı gidip bizzat görebilirsin. Esenyurt'da arada kalan bir yerde. İnternetteki adreslerini google maps doğru gösteriyor. Gidip görüp satınalma işlemlerini yapabilirsin. Veya lastiği beğenirsin, sana kargolarlar. Montaj hizmetleri yok.
    Esenler'de çalıştığım için merak edip baktım, Avcılar'da görünüyor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:47 ----------

Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buzmotor öneririm 1 takım Michelin Pilot road 4 2ct
    bir takım michelin pilot power 2ct aldım özellikle burak abi var orada şeker gibi insandır kendisi hertürlü soruna cevap verir lastikte bi sıkıntı çıkarsa hemen arayıp bilgi alabilirsin yada gerekli ne işlem varsa yaparlar
    0212 252 06 59
    yeri Kabataş ta
    Ben de ya Buz Motor (Kabataş) ya da Motolastik (İstinye) kullanıyorum, her ikisini de tavsiye ederim. Yalnız stok tutma konusunda özellikle Motolastik için emin değilim; merkezleri İzmir, İstanbul lokasyonunda çok stok olmayabilir...

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Motolastik içinde iyi diyorlar.AEA nın videosuda vardı.Ben hiç gitmedim ama lastik alacağım zaman gitmeyi düşünüyorum söküp takma balans da yapıyorlar.Yerleri İstinyede sanırım.

hasanpaşa'daki zenn motor'a bakabilirsin, http://www.zennmotor.com/

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    [QUOTE=Cyan;4481149]Esenler'de çalıştığım için merak edip baktım, Avcılar'da görünüyor?[COLOR="Silver"]

Adres şu:Yeşilkent Mahallesi, Yeşilkent Mah Balıkyolu Cd, 31. Sk No:10, 34510 Avcılar/İstanbul

Ancak burası Esenyurt. E-5 den Torium geçilince tem bağlantı yoluna giriliyor. Birkaç kilometre sonra sağa Esenyurt'a doğru ayrılıyorsunuz. 5-10 dakikalık bir yolun ardından lastikdeposu'na varılıyor.

Tüm markaların neredeyse tüm modelleri var. Ben Anlas-Mitas-Metzeller arasında kalmıştım. Yorumları değerlendirdikten sonra gidip bir de lastiklere baktım. Anlas aldım. Sabit marka bayisine gidince, kendi markaları hariç hemen hemen diğer tüm markaları kötülüyorlar. Rosso III alacam para önemli değil sadece performans istiyorum desen ona da fazla yumuşak, çabuk biter, bizim ülke koşullarına uygun değil gibi "esnaf yorumları" getiriyorlar. Ben onun için burayı tercih ettim 2 sefer.

İzmir'de bir lastikçi var bilinen bir dükkan. İnternet satışları da var. Orası da telefonda oturup anlatıyor size. Ama görmek-dokunmak için burası.

Montaj hizmetleri yok.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    n11 den kupon varken alıp buz motora taktır en ucuz yöntemi bu

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Adres şu:Yeşilkent Mahallesi, Yeşilkent Mah Balıkyolu Cd, 31. Sk No:10, 34510 Avcılar/İstanbul

Ancak burası Esenyurt. E-5 den Torium geçilince tem bağlantı yoluna giriliyor. Birkaç kilometre sonra sağa Esenyurt'a doğru ayrılıyorsunuz. 5-10 dakikalık bir yolun ardından lastikdeposu'na varılıyor.
    Ya hata bende, Esenyurt'u Esenler diye okumuşum telefondan. Yaş ilerleyince yakını görmek zorlaşıyor

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Arkadaşlar teker teker hepinize teşekkür ediyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler