Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

30.000-35.000 TL arası Alınabilecek 4 Silindir Motosikletler

Motovento
    REKLAM ALANI
    EmreArslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 2023
    xj6 diversion f benim ölmeden mutlaka binmek istediğim bir motor o yüzden tavsiye ederim ha motoru kullanmadan niye tevsiye ediyosun dersen haklısın ama bayılıyorum bu modele ondan tavisyede bulunmak istedim
    hacidayi ve abeciMotoru bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı EmreArslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xj6 diversion f benim ölmeden mutlaka binmek istediğim bir motor o yüzden tavsiye ederim ha motoru kullanmadan niye tevsiye ediyosun dersen haklısın ama bayılıyorum bu modele ondan tavisyede bulunmak istedim
    Aslında güzele benziyo fiyatıda iyi listeme ekledim.Teşekkür ederim.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    XJ6, MT07'e oranla daha ağır hızlanan,daha ağır,daha geniş,daha uzun bir araç. Top speed'de de daha az MT-07'e oranla. Piyasası itibariyle yine ikisi arasında MT-07'i tercih edebilirim. Tabi daha cüsseli ve 4 silindir görüntüsü daha hoş geliyorsa XJ6'da sizin ilginizi çekebilir.
    EmreArslan bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı EmreArslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az kaldı alıyorum bitane :D şenlendiricem buraları :D
    EmreArslan bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    XJ6, MT07'e oranla daha ağır hızlanan,daha ağır,daha geniş,daha uzun bir araç. Top speed'de de daha az MT-07'e oranla. Piyasası itibariyle yine ikisi arasında MT-07'i tercih edebilirim. Tabi daha cüsseli ve 4 silindir görüntüsü daha hoş geliyorsa XJ6'da sizin ilginizi çekebilir.
    Mt7 ile xj6 arasında kalıp neden xj6 derseniz?

1. mt7 açıkçası beni ürküten bir alet, kilo ve güç dengesizliği ile gençlerin gözdesi, bide zibil gibi mt7 var, çok var yani gözlerim kanıyor
    2. ben gezen adamım, şekil şukulla pek işim olmaz, uzun yollar yapıcam.
    3. xj6'nın 4 silindir olması, ses güzelliği.
    4. xj6 düşük devirlerde sakin, ama elinin altında bir gücün olduğunu biliyor olmam, yani oğlum duuur deyince peki abi diyebilir.
    5. mt7 ile artçılı gezemezsin, mundar etmeyelim kızları
    6. bu kadar.

hadi selametle.
    chaqalqarlos, hacidayi ve EmreArslan bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt7 ile xj6 arasında kalıp neden xj6 derseniz?

1. mt7 açıkçası beni ürküten bir alet, kilo ve güç dengesizliği ile gençlerin gözdesi, bide zibil gibi mt7 var, çok var yani gözlerim kanıyor
    2. ben gezen adamım, şekil şukulla pek işim olmaz, uzun yollar yapıcam.
    3. xj6'nın 4 silindir olması, ses güzelliği.
    4. xj6 düşük devirlerde sakin, ama elinin altında bir gücün olduğunu biliyor olmam, yani oğlum duuur deyince peki abi diyebilir.
    5. mt7 ile artçılı gezemezsin, mundar etmeyelim kızları
    6. bu kadar.

hadi selametle.
    Artçın olduğunu bilsem MT-07'i direk ele derdim
    abeciMotoru bunu beğendi.

Motosikleti
    Artçın olduğunu bilsem MT-07'i direk ele derdim
    Artçılarım var döne döne biniyolar :D
    mt7'ye artçı oldum ordan biliyorum, lanetta bir histi!
    EmreArslan bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Artçılarım var döne döne biniyolar :D
    mt7'ye artçı oldum ordan biliyorum, lanetta bir histi!
    MT07'i alırsan koltuğuna masraf edeceksin yoksa arkada ki sürekli kulağını çınlatıyor Ama koltuğuna masraf yapınca inanılmaz keyifli oluyor arkası.
    EmreArslan bunu beğendi.

Motosikleti
    MT07'i alırsan koltuğuna masraf edeceksin yoksa arkada ki sürekli kulağını çınlatıyor Ama koltuğuna masraf yapınca inanılmaz keyifli oluyor arkası.
    XJ6F abi, epeydir kararımı vermiştim, bundan sonra da kısmetse Cb650F olur muhtemelen.
    ne istediğini bilmek güzel bişey
    chaqalqarlos ve EmreArslan bunu beğendiler.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    XJ6F abi, epeydir kararımı vermiştim, bundan sonra da kısmetse Cb650F olur muhtemelen.
    ne istediğini bilmek güzel bişey
    650F fena alet bilginiz olsn
    EmreArslan bunu beğendi.

EmreArslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 2023
    Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında güzele benziyo fiyatıda iyi listeme ekledim.Teşekkür ederim.
    ne demek bi faydam olduysa ne mutlu

xj6 derken xj6 diversion f olan modelinden bahsediyorum eğer naked tarz alınacaksa mt07 daha hoş duruyor fakat arkadaş birde 4 silindir demiş bence temiz bir xj6 diversion f ya sadece bakmaya bile gitse o aşk başlıcaktır

Az kaldı alıyorum bitane :D şenlendiricem buraları :D
    valla bu gidişle bende xj6 diversion f baka baka alıcam bi tane fakat henüz çok erken yoksa durmazdım :D İnşallah hayırlısı olur alırsanızda kazasız belasız diyelim.
    chaqalqarlos ve abeciMotoru bunu beğendiler.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    xj6 almayın aldırmayın...

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Bende orjinal 17000 km de sıfır ayarında kazasız tramersiz boyasız yepyeni suzuki gsr 600 var 2006 model istersen vereyim sana, şaka veremem çok seviyorum satsam alamam bu km de bulman çok zor fakat yani 30-35 liraya temiz yok diyorlar ya, var neden olmasın

Ben de bu fiyat civarlarında (maks 40) bir motosiklet bakıyorum ve öne çıkan CBR 600 FA ve Fazer 8 var. İkisi arasında kararsızım. Bence 600 FA gibi bir motosiklet varken XJ6 düşünülmemeli.

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct+Xmax250
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xj6 almayın aldırmayın...
    Küçükken topun xj6 inşaatına mı kaçtı

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Xj6 ya egzoz takiyorlar birde bildiğin Cg gibi birşey oluyor. Motordan korkunç bir ses cikiyor sanki 280 le birşey geliyor ama bakıyorsun 70-80 ile yanından geçiyor. yüksek devirli bas bas bağıran ve hiç gitmeyen bir motor nc750 daha iyi gidiyordur belki. Adamlar gitmeyen 60hp 4 silindir yapmış küfür gibi
    ahe bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende orjinal 17000 km de sıfır ayarında kazasız tramersiz boyasız yepyeni suzuki gsr 600 var 2006 model istersen vereyim sana, şaka veremem çok seviyorum satsam alamam bu km de bulman çok zor fakat yani 30-35 liraya temiz yok diyorlar ya, var neden olmasın
    O motoru pamuklara sar kardesim
    Koleksiyon eseri.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tahta gibi motora binmek hoşuna gidiyor tabi sesi için 4 silindir alan sıradan düz kullanıcı kitlesinden birisin işte sen kendine 4 silindir sürüyorum demeye devam et.

İnş günün birinde gerçek 4 silindir motorun olur o zaman buraya yazarsın bir şeyler Ama şuan 220 KİLO 77 bg 4 silindir MOTORUNLA sana nice fun
    oialdemir bunu beğendi.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Ben pulsar200ns den sonra 2.motor arayisinda (aradigimi buldum pazartesi tracer-700 aliyorum insallah.) oldugum icin burada yazilan cogu motoru denedim.

Eger naked diyorsan

-z800 cok guzel bir motor fakat biraz agresif(fazlasiyla). Ben bu motoru orantisiz guclu buldum bana fazla geldi yani.

-Cb650f guzel bir makine kullandigimda cok dengeli ve yeterli gucte geldi bana kucuk motordan gecilebilecek guzel bir alternatif. Ayni zamanda muadillerine gore yakit ekonomisi ve isletme maliyeti daha makul. Parca fiyatlarida kawasakiye kiyasla uygun.

Sport yada Sport touring diyorsan

xj-6, cbr650f ve fazer 800 abs arasindan sadece cbr 650f i denedim inanilmaz begendim, cok guzel ve dengeli bir motor zaten cb650 ile ayni blok cok yakisikli ozellikle 2016 mat siyah kirmizi sasi olanina bayildim. Cantali ve artcili kullanacagim icin ben tercih etmedim cantayi yakistiramadim motora ama tek kullanacaksan ben olsam butceyi az zorlar 40 bine falan 2016 temiz cbr 650 f alir gecerim.

Almayi planladigin butun motorlari usenme git tek tek dene, uzerine otur, imkan varsa az turla, dokun, gaz ver, dinle.

Birisi az yakar beriki cok kacar liste uzar gider Fakat bunlarin hepsi arasinda bir tanesi vardir ki hayalini kurmussundur, gonlunde o vardir digerlerinden bir adim daha yakindir sana git onu al.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahta gibi motora binmek hoşuna gidiyor tabi sesi için 4 silindir alan sıradan düz kullanıcı kitlesinden birisin işte sen kendine 4 silindir sürüyorum demeye devam et.

İnş günün birinde gerçek 4 silindir motorun olur o zaman buraya yazarsın bir şeyler Ama şuan 220 KİLO 77 bg 4 silindir MOTORUNLA sana nice fun
    Motosiklete istediginizi deyin de (tamamen katiliyorum bu arada), insanlarin tercihlerine aynisini demeseniz guzel olmaz mi?

Insanlar negatif yonlerini bilerek almak istiyorsa bunda sorun nedir? Maddi imkani olsa zaten insanlar MT10 alir... Olmayip ta 4 silindir isteyen insan n'apsin? Herkesin bir motosikletten istek ve beklentileri farkli.
    ahe bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)