Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Seyir Halinde İken Sürücü Değiştirdi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Motosiklet sürücüleri seyir halinde direksiyon değiştirdi

İstanbul'da bir trafik magandasının kız arkadaşıyla yaptığı tehlikeli şov 'bu kadarına da pes' dedirtti. Kız arkadaşının kullandığı motosiklette arka tarafta oturan maganda seyir halindeyken kız arkadaşının üzerinden atlayıp gidona geçti. Hem kendi canını hem de kız arkadaşının canını tehlikeye atan magandanın bu anları kameralarca kaydedilirken , şahıs bu anları bir de sosyal medyada paylaştı.
    Kuzey Marmara Otoyolu Ataşehir Bağlantı Yolu'nda kayda geçen bir görüntü trafik magandalığında gelinen son noktayı gözler önüne serdi. Kız arkadaşının kullandığı motosiklette arka tarafta oturan maganda hızla giden motosiklette kız arkadaşının üzerinden atladı. Ardından gidonun başına geçip motosikletin kontrolünü alan maganda hem kendi canını hem de kız arkadaşının canını tehlikeye attı. O anlar ise kameralarca kaydedildi.

Görüntülerde ilk önce şahsın kız arkadaşı motosikleti kullanıyor. Ardından şahıs seyir halindeyken, kız arkadaşının üzerinden atlayıp gidonun başına geçiyor ve motosikleti kullanmaya başlıyor.

Maganda o anları sosyal medyada paylaşmayı da ihmal etmedi.

Kaynak ve video : https://www.turkiyegazetesi.com.tr/yasam/632934.aspx

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Bu hareketten sonra bariyerlere girse katil bariyer diyeceğiz. Acaba gerçekten katil bariyer mi ?

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    angut diyeceğim angutlara ayıp olacak

korumasiz ayaklar, bacaklar, eller, kollar ve cokta takmadiklari totolarinin asfalt ile sadece 5 saniye öpusmesi, akillarinin baslarina gelmesi icin yeter!

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    'bu kadarına da pes'.

şu paragrafta tam 7 kez 'maganda' kelimesi geçiyor.
    tamam elemanlar kırık olabilir, savunmuyorum da sizin ben kuracağınız cümleleri napayım bilemedim.

ayrıca çocuk magandaysa, kız arkadaşı ne? cinsiyete göre mi çalışıyor bu laflar :D
    sinirlerim bozuldu topyekün salak salak işler :D
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    'bu kadarına da pes'.

şu paragrafta tam 7 kez 'maganda' kelimesi geçiyor.
    tamam elemanlar kırık olabilir, savunmuyorum da sizin ben kuracağınız cümleleri napayım bilemedim.

ayrıca çocuk magandaysa, kız arkadaşı ne? cinsiyete göre mi çalışıyor bu laflar :D
    sinirlerim bozuldu topyekün salak salak işler :D
    hocam XJ6 Almışsınız hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin.
    abeciMotoru bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    angut diyeceğim angutlara ayıp olacak
    angut demek için aslında kişinin dikilip bir yere baka kalması gerekiyor.
    bu arada angut kuşları eşleri öldüğünde başında dikilip eşlerine bakakalıyorlar.
    bi nevi basiret kapanması gibi. üzerine yırtıcı hayvan koşsa hareket etmiyorlar.

bunlara başka bir tabir bulmak lazım.
    bu arada bu tarz videoları yabancı kaynaklarda izlediğimizde hoşumuza gidip beğenip paylaşıyoruz ama bizim ülkede yapınca neden böyle davranıyoruz. onuda merak ediyorum.
    hasmet bunu beğendi.
    since 1987

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Böyle olayları görünce gözlerim bir doblo arıyor :D Ey doblo sen neden hep yanlış yerlerdesin neden doğru zamanda doğru yerde değilsin :D

afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    böylelerinin ehliyetine el konulması gerek

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Erkek maganda.
    Kiz arkadas hayati tehlikeye atilan masum.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam XJ6 Almışsınız hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin.
    eyvallah canım kardeşim.
    chaqalqarlos bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    angut demek için aslında kişinin dikilip bir yere baka kalması gerekiyor.
    bu arada angut kuşları eşleri öldüğünde başında dikilip eşlerine bakakalıyorlar.
    bi nevi basiret kapanması gibi. üzerine yırtıcı hayvan koşsa hareket etmiyorlar.

bunlara başka bir tabir bulmak lazım.
    bu arada bu tarz videoları yabancı kaynaklarda izlediğimizde hoşumuza gidip beğenip paylaşıyoruz ama bizim ülkede yapınca neden böyle davranıyoruz. onuda merak ediyorum.
    bende asagıdaki şekilde biliyorum

angut Fr. Entonnoir
    angut
    Ahmak, sersem, akılsız, dangalak, angıt.

yurtdısında da sevmem bu olayı; trafiğe kapalı alanda istiyorsa kendini assın gerçi banane
    mavzer-i bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende asagıdaki şekilde biliyorum

angut Fr. Entonnoir
    angut
    Ahmak, sersem, akılsız, dangalak, angıt.

yurtdısında da sevmem bu olayı; trafiğe kapalı alanda istiyorsa kendini assın gerçi banane
    Ama sadece kendini assin. Kiz arkadasiyla birlikte ayni yerde asmasinlar kendilerini.

Bu haberi yazan angut "maganda once kiz arkadasini, sonra kendini asti" yazar sonra.

"Angut" kelimesini dogru kullandik mi hocam? Haberi okuyuncaki tepkimi goze alinca sanki bana daha uygun bir tabir gibi ama... Gerci üzerime yırtıcı hayvan koşsa hareket ederim muhtemelen.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama sadece kendini assin. Kiz arkadasiyla birlikte ayni yerde asmasinlar kendilerini.

Bu haberi yazan angut "maganda once kiz arkadasini, sonra kendini asti" yazar sonra.

"Angut" kelimesini dogru kullandik mi hocam? Haberi okuyuncaki tepkimi goze alinca sanki bana daha uygun bir tabir gibi ama... Gerci üzerime yırtıcı hayvan koşsa hareket ederim muhtemelen.

oldu hocam

kızcağız da istiyorsa yer değiştirip sonra kendini de asabilir; zararları bize olmadıgı sürece sıkıntı yok
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)