Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja ZX-6R 636 w/Yoshimura Exhaust

Motovento
    REKLAM ALANI

Fiyatı dışında çok beğendik."Cigerli MaKina Usta" diyenleri iyi anladık...

https://www.youtube.com/watch?v=FTPQ-Ood1gs

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:09 ----------

Konu güncel.
    VTAkbay, YasinC ve oialdemir bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Testlere hız kesmeden devam et Metin kardeşim, tebrik ediyorum.
    VTAkbay bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Kawasaki benim açımdan H2 ve *R üretiminden sonra her zaman farklı bi yere sahip oldu. Video süper, her ZX serisinden bir makine görünce bi hoş oluyorum. Tipi bambaşka, renkleri insanı açıyor. Gerçekten karakterli de motor. İleride bir SS sahibi olacaksam, Kawasaki olmasını isterim. Sesinide dinlettin açıldık güzelce. Şimdi çıkıp gazlama vakti de olmuyor stock egsoz ile

SS her ne kadar şimdi korkutuyor olsa da senden izleyip atıyorum enerjimi. Daha çok SS getirin !ŞU adama haydi!
    MetinRR bunu beğendi.

Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Testlere hız kesmeden devam et Metin kardeşim, tebrik ediyorum.
    Çok teşekkürler,devam ediyoruz.

Japoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anlatımın güzel izlemekten keyif alıyorum aralara görüntü koyman hoş olmuş ama konuşma tarzın gereğinden fazla AEA gibi geldi bana. Bilerek yapmıyorsan devam ama bilerek bukadwr benzemeye çalışıyorsan bence yapma çünkü özgünlügün kalmıyor rahatsız etti beni belirtmek istedim onun dışında attığın tüm videoları izledim keyif veriyor.
    MetinRR bunu beğendi.

Alıntı VTAkbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki benim açımdan H2 ve *R üretiminden sonra her zaman farklı bi yere sahip oldu. Video süper, her ZX serisinden bir makine görünce bi hoş oluyorum. Tipi bambaşka, renkleri insanı açıyor. Gerçekten karakterli de motor. İleride bir SS sahibi olacaksam, Kawasaki olmasını isterim. Sesinide dinlettin açıldık güzelce. Şimdi çıkıp gazlama vakti de olmuyor stock egsoz ile

SS her ne kadar şimdi korkutuyor olsa da senden izleyip atıyorum enerjimi. Daha çok SS getirin !ŞU adama haydi!

yeni modelleri de test etmek isterim.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı Japoncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlatımın güzel izlemekten keyif alıyorum aralara görüntü koyman hoş olmuş ama konuşma tarzın gereğinden fazla AEA gibi geldi bana. Bilerek yapmıyorsan devam ama bilerek bukadwr benzemeye çalışıyorsan bence yapma çünkü özgünlügün kalmıyor rahatsız etti beni belirtmek istedim onun dışında attığın tüm videoları izledim keyif veriyor.
    Arkadaş bende bu işi anlamıyorum ya. Ulan ben de youtube’da inceleme videoları çekmeye başladım bana da her yorumda “aea’ya benziyorsun taklit etme” falan gibi bir sürü yorum geldi. Yahu defolun gidin ya. Kimse kimseyi taklit etmiyor. Ne yapalım motoru anlatırken? Barkın abi “merhaba” kelimesini kullandı diye biz kullanamayacak mıyız?

Metincim eline koluna sağlık, devam et dostum.
    MetinRR bunu beğendi.

Japoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana defol kelimesi kullanamazsınız, Yorum yapmak hakkım. Adama bırak git demiyorum YouTubeyi. Ben kimseye kötü yorum yapmam kolay kolay. Çok dikkatimi çekti cümlesinin her detayı nerdeyse AEA ile aynı bu yüzden belirtmek istedim. Ama eğer kendisi gerçekten boyleyse yapabileceği bir şey yoksa eyvallah bir şey diyemem.

Alıntı Japoncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun videolarıyla büyüyünce etkilenmemek mümkün değil fakat taklit etme gibi bir durum söz konusu bile olamaz.Zaten istesek de olamayız onun gibi.Çok mesaj alıyorum bu konuda aydınlatmak istedim.Onun dışında çok teşekkür ediyorum izlediğiniz için,devamı gelecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş bende bu işi anlamıyorum ya. Ulan ben de youtube’da inceleme videoları çekmeye başladım bana da her yorumda “aea’ya benziyorsun taklit etme” falan gibi bir sürü yorum geldi. Yahu defolun gidin ya. Kimse kimseyi taklit etmiyor. Ne yapalım motoru anlatırken? Barkın abi “merhaba” kelimesini kullandı diye biz kullanamayacak mıyız?

Videolarınıza göz atma fırsatım oldu,elinize sağlık.Gelişiyor,devam edin.O konu hassas bir konu hepimizde olduğu gibi sizin de etkilendiğiniz aşikar.İlerleyen videolarda özgünleşeceksinizdir.Devamının gelmesi dileklerimle,başarılar...
    Japoncu bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hocam evet içerik üreticileri olarak işiniz gerçekten zor ve zahmetli. Birde bu tarz yorumlara maruz kalınca insan ister istemez üzülüyor ve kullanmaması gereken cümleler ağızdan kaçabiliyor. Abim yerine ben özür dilerim, ancak uzatılacak bir konu değil.

AEA konusuna gelince, bence benzerlik bu devirde olabilecek en mümkün şey ki insanlar en basitinden birbirlerini örnek alır. Girişi, video çıkışının benzerliği veya video içersisinde konuşma üslubundan hareketlerine benzemesi bunu kötü kılmaz veya olmaması gereken bir konu haline getirmez. Metin'in de dediği gibi AEA ile büyümüş olmanın da verdiği çok fazla etki var. Ancak bunun kötü değil aksine güzel birşey olacağına inanıyorum. Biz AEA büyüdük ve bir negatif tarafını görmedik, gelecek nesillerinde AEA görememiş olmasına rağmen, benzer görüş ile büyümesini desteklerim.
    Japoncu bunu beğendi.

Hocam evet içerik üreticileri olarak işiniz gerçekten zor ve zahmetli. Birde bu tarz yorumlara maruz kalınca insan ister istemez üzülüyor ve kullanmaması gereken cümleler ağızdan kaçabiliyor. Abim yerine ben özür dilerim, ancak uzatılacak bir konu değil.

AEA konusuna gelince, bence benzerlik bu devirde olabilecek en mümkün şey ki insanlar en basitinden birbirlerini örnek alır. Girişi, video çıkışının benzerliği veya video içersisinde konuşma üslubundan hareketlerine benzemesi bunu kötü kılmaz veya olmaması gereken bir konu haline getirmez. Metin'in de dediği gibi AEA ile büyümüş olmanın da verdiği çok fazla etki var. Ancak bunun kötü değil aksine güzel birşey olacağına inanıyorum. Biz AEA büyüdük ve bir negatif tarafını görmedik, gelecek nesillerinde AEA görememiş olmasına rağmen, benzer görüş ile büyümesini desteklerim.

Çok teşekkürler,yaşayıp yaşatacağız.
    Japoncu bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan

Çok güzel yazmışsın. Teşekkür ederim.

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Ne demek, ben teşekkür ederim sizler gibi içerik üreticilerine ihtiyacımız var, arada ki tatlı rekabet de sizin daha iyi yerlere gelmenize sebep oluyor bu da biz son kullanıcıları yani izleyicilerin yararına tabi, 😊 Görüyoruz başı boş videolar çekip anlamsız bilgiler veren insanları da, bunların da bir sonu gelmeli. En güzeli izleyiciye doğru ve objektif bilgiyi yansıtabilmek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)