Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uzun Yola Gidebilen Vespa ! GTS Super 150 Motosiklet İncelemesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba,

Meşhur Vespa GTS 150'yi inceledik.

İyi seyirler...

https://www.youtube.com/watch?v=sWun48nvM0c
    YasinC bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Güzel olmuş. Elinize sağlık.
    MetinRR bunu beğendi.

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    vespayı tanıtıp anlatmak için seni çok aramışlarmı diye düşünmeden edemedim.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vespayı tanıtıp anlatmak için seni çok aramışlarmı diye düşünmeden edemedim.
    Emek harcanıp doğru düzgün yapılmış bir işe b0k atacak üye forumda kendiliğine bittiğine göre, bir vespa incelemesi yapacak insan da kendiliğine bitebilir öyle değil mi? Bir de bu açıdan düşünün bence...
    nazar48, MetinRR ve SlimShady1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Dünyanın fiyat/performans oranı en kötü olan motosikletleri... Bu arada İngiltere sitesindeki fiyatlarına baktım, GTS 125'in fiyatı 5199 £ (bizde 30000 TL), GTS 300'ünkü ise 4899 £ (bizde 59500 TL). Özetle, bunlar tüm dünyada "tutturabildiğine" şeklinde bir fiyat politikası güdüyorlar. Vespa'nın kazıkçılığı bizim distribütörlerin ve bayilerin kazıkçılığı ile birleşip üzerine insanımızın gösteriş budalalığı ve pahalı mal kullanmayı bir halt zannetmesi eklenince ortaya böyle fiyatlar çıkıyor. Bu devirde hala batmamalarını kazıklayabildikleri insan sayısının fazlalığına bağlıyorum. İkinci el ilanlarda 2007 model 135 bin km'de olanına 13500 TL istiyorlar. Yorum yapmamayım da forumdan atmasınlar.

Bende de bir tane olsun isterdim ama alınca üzerime çökecek kazıklanmışlık hissinin geçeceğine ihtimal vermiyorum.
    birbilent bunu beğendi.

Şimdi bu vespalar ederini karşılıyor mu? Pahalı olmasını gerektiren özellikleri nelerdir? Milyon km’leri mi görüyor yoksa hiç bozulmuyor mu?
    MetinRR bunu beğendi.

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    2007 modeli 135.000 km de 13.000 TL ediyor , bence kimse kazıklanmış durumda değil.

Yani şimdi Vespa alırsanız 10 sene sonra 130.000km de yarı fiyatına verebiliyorsunuz ..
    Bu arada 10 sene boyunca Vespa kullanmış oluyorsunuz ,
    Zaten bir motorla 130.000km yaptıktan sonra , motor parasını çıkarmış oluyor ,
    Bide üzerine yarı fiyatına satiyorsunuz daha ne olsun.
    Tamam sıfırı şu an pahalı ama elbet kurlar aşağı inecek ,
    Kış mevsiminde 2-4 yaş arası uygun fiyata bir Vespa almak hiç fena fikir değil bence ,

Dünya'da ilk scooteri üreten firma , hangi marka scooterin 15 sene önceki scooteri para ediyor veya yüzbinlerce km yapıyor .
    Pahalı ama paranız boşa gitmiyor ..
    MetinRR bunu beğendi.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı astrofizik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam sıfırı şu an pahalı ama elbet kurlar aşağı inecek
    "bir umut" tabi ama çok da bel bağlamayıp aksi durum için hazırlıklı olmakta fayda var...
    birbilent bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    kurlar nasıl iniyormuş aşağı? dış borç 450milyar usd geçmiş. Ülkede üretilen neredeyse hiçbir şey yok.Saman ithal eder hale gelmişiz. Kurlar inecek. Dolar en düşük 6 ya sabitlenir. Bakmayın şuan indiğine seçim öncesi gazalma olayları. Secim sonrasi tam gaz devam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

Bu arada hükümette para bittiği için dolaylı vergiler daha da artacak, tek sefere mahsus varlık vergisi alinabilir diyor bir kısım uzmanlar 94 krizindeki gibi. Kur düşsün de motor alayım diyen arkadaş varsa o hataya hiç düşmesin, 24 hazirandan başlayarak herşete vergi gelecek. Alabilen şimdiden alsın.
    birbilent bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    İhracatın ithalatı karşılama oranı artmış. Millette para olmayınca...
    birbilent bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İhracatın ithalatı karşılama oranı artmış. Millette para olmayınca...
    onun en onemli nedeni sıfır otomobil satişlarındaki müthiş düşüş. İtalat kaleminin büyük yüzdesini otomobil oluşturuyor...
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Güzel inceleme, laf kalabalığı yok, her mevzuya değinilmiş, akıcı, samimî..
    MetinRR bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Beğenmesine beğendim ama daha çok görsellik kullanılmalı diye düşünüyorum. Göstergeden bahsederken bile göstergeler yok görüntüde. Başarılar, devam.
    MetinRR bunu beğendi.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş. Elinize sağlık.
    Teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

Alıntı Bülent pcx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel inceleme, laf kalabalığı yok, her mevzuya değinilmiş, akıcı, samimî..
    Teşekkürler,olabildiğince akıcı olmaya çalışıyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beğenmesine beğendim ama daha çok görsellik kullanılmalı diye düşünüyorum. Göstergeden bahsederken bile göstergeler yok görüntüde. Başarılar, devam.
    Değerli tavsiyeniz için çok teşekkürler,dikkat edelim bir dahaki videoda.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    metin kardeş cbr 650r incelemesi ne zaman geliyo ?

Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metin kardeş cbr 650r incelemesi ne zaman geliyo ?
    Pazartesi ZX-6R ı yayınlıyoruz onunla idare edelim ilk fırsatta alıyorum :D

İnceleme tarz güzel sonuçta emek var , emeğinize elinize sağlık .

Ben sanattan anlamam ama olay şöyle sür-relasit çalışma olmuş , bu formda parayı bulsa bile kaç kişi Vespa alır . Bu incelemenin toplumun az kesimine faydası var ... 😊🙈

Natirmort bir resim yapsanız , elma portakal resmi olsa hiç değil ise karnımız doyar 😂😂😂

yani parayı bulunca alacagımız motor ları incelemenizi öneririm .

Tek yapıcı eleştirim bu olur ,yoksa emeğinize tarzına bir laf demem .

Mesela 40-50 bin TL si olan adam hangi endruo yu alsa ,bana acaip faydalı inceleme olur😊 2008 model GS 1200 mi , yeni kasa NC mi , veya parasının bir kısmı nı tutar eski NC mi , tracer 700 mü , Triumph tiger 800 mü 2014 model gibi gibi ,

Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnceleme tarz güzel sonuçta emek var , emeğinize elinize sağlık .

Ben sanattan anlamam ama olay şöyle sür-relasit çalışma olmuş , bu formda parayı bulsa bile kaç kişi Vespa alır . Bu incelemenin toplumun az kesimine faydası var ... 😊🙈

Natirmort bir resim yapsanız , elma portakal resmi olsa hiç değil ise karnımız doyar 😂😂😂

yani parayı bulunca alacagımız motor ları incelemenizi öneririm .

Tek yapıcı eleştirim bu olur ,yoksa emeğinize tarzına bir laf demem .

Mesela 40-50 bin TL si olan adam hangi endruo yu alsa ,bana acaip faydalı inceleme olur😊 2008 model GS 1200 mi , yeni kasa NC mi , veya parasının bir kısmı nı tutar eski NC mi , tracer 700 mü , Triumph tiger 800 mü 2014 model gibi gibi ,
    Ne demek istediğinizi çok iyi anladım,şöyle orta sınıf enduroları karşılaştırmak gibi bir projem vardı aslında...

Alıntı MetinRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne demek istediğinizi çok iyi anladım,şöyle orta sınıf enduroları karşılaştırmak gibi bir projem vardı aslında...
    Süper olur 🙏🙏🙏🙏

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler