Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Gösterge Paneli Değişimi Ve Yırtık Koltuk

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Arkadaşlar Uzun Arayışlar Sonucunda Uygun Fiyata Bi Motor Buldum Tvs Apache Rtr 150 Fakat Koltuğu Yırtık Bu Tamir Edilebilirmi?Bide Motorun Göstergesi Değişirmi Orjinal Dijital Göstergesini Buldum Değiştirebilirmiyim Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:05 ----------

Bu Arada Bulduğum Motorun Göstergesi Dijital Değil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    koltuk çok rahat tamir edilir. döşemeciler bu işi yapıyorlar.

gösterge değişimi ise daha basit. kendin bile yapabilirsin. elektronik ise kablolar aynı renkte olanları aynı renk ile birleştireceksin. çıkarırken dikkat eder, not alırsın renklerine göre. km sayacı manuel ise onu değiştirmek te çok kolay. çevirerek çıkarıp yenisine aynı şekilde takabilirsin.

kolay gelsin.

Kardeşim Gösterge Panelini Değiştirmek Cidden Bu Kadar Basitmi Uyumsuzluk Olmaz Demi Motorun Orjinali Analog Ben Yenisindeki Dijital Göstergeyi Takmak istiyom

Benim rtr 150 nin kafasını komple sökmüşlüğüm var. Arkadaşın dediği gibi değiştirmesi kolay. Fakat alacağın gösterge paneli orijinal olsun.

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    analog olan göstergeyi dijital ile değiştiremezsin hocam. onun için sistemi komple değiştirmen lazım.

mesela analog devir göstergesini elektronik nasıl yapacaksın ki? birisi teli döndürüyor diğeri elektronik ateşleme sayıyor. çok farklı şeyler.

analog ise analog, dijital ise dijital olması lazım. kolay olanı üstünde ne varsa, aynısı ile değiştirmek. yoksa karbüratörlü motora elektronik ateşleme takabilirmiyim gibi bir soru bu.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı diablof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    analog olan göstergeyi dijital ile değiştiremezsin hocam. onun için sistemi komple değiştirmen lazım.

mesela analog devir göstergesini elektronik nasıl yapacaksın ki? birisi teli döndürüyor diğeri elektronik ateşleme sayıyor. çok farklı şeyler.

analog ise analog, dijital ise dijital olması lazım. kolay olanı üstünde ne varsa, aynısı ile değiştirmek. yoksa karbüratörlü motora elektronik ateşleme takabilirmiyim gibi bir soru bu.
    cg'lerin analog göstergeleri dijitale çevrilebiliyordu bildiğim kadarıyla örneklerin görmüştüm mh drift 125'de

Motosikleti
    bisikletim bile yok
    slm..sym cruısym 250abs modelinin göstergesi inanılmaz derecede berbat ..bu göstergeyi yakışıklı bir göstergeyle değiştiremez miyim..dijital olmuyorsa bile analog güzel bişey olamaz mı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)