Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sizce CBR 650 R 2019 titreşim sorununu çözmüş müdür ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Meraklı Genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25 / CF 400 NK
    CBR 650 F'in titreşiminden bahsediyor herkes,sizce 2019 modelinde bu azaltıldı mı,merak ettim ama bulamadım bir bilgi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    son seri 650F kullanıyorum, hiç de rahatsız edici bir titreşim hissetmiyorum, bir önceki versiyonda olabilir bahsettiğiniz durum.
    efendy06 bunu beğendi.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Arka arkaya bu kullandığım 2. Cbr650f im. Çok memnunum,tabiki biraz titreşim 200 lerden sonra var ama bu beni rahatsız etmeyecek seviyede. Hıııı başkası bu durumdan çok rahatsız olur ona bişey diyemem.
    efendy06 bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Titreşim nerde (gidon, sele, peg?) ve hangi devirlerde?

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir incelemede gidon ve selede titreşim olduğu söylenmişti. Ben çok ciddiye almıyorum gerçi öyle şeyleri. Babamın işi gereği (yıllarca rent a car, havalimanı transfer falan) bir çok otomobile bindim, benzinli, dizel hepsinde bir miktar titreşim vardı. İçten yanmalı motor taşıyıp titreşimin sıfır olması çok mümkün değil günümüz teknolojisi ile. Az ya da çok, ama muhakkak titrer her araç. Bence arkadaşlar abartıyor. Tek silindir dünya kadar motor var, keyifle biniliyor, 4 silindirde titreşim deniyor, garipsiyorum. BMW R1100RT motor kullandım, titremek ne kelime, dans ediyordu motor ahenkle. 2 silindir 1100 cc boxer motor var üzerinde 100 beygir güç üreten, titrememesi mümkün değil. Çok da keyifliydi titremesi.
    __sArSıLmAz__ bunu beğendi.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en rahatsız edeni gidon.. şehir içinde çok etkilemiyor ama uzun yolda hoşuma gitmediğinden sattım motoru.. yani o kadar para verip titreyen motora binmem dedim.. yıllarca titrek motorlara bindim, biraz lükse kaçalım dedim ama zevk vermedi.. titremesinden dolayı ön grenajdan gelen sesde cabası.. ne gerekiyorsa yaptım ön cam ve grenaja ama ses tam olarak kesilmedi..

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Alıntı ..YaNKee.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en rahatsız edeni gidon.. şehir içinde çok etkilemiyor ama uzun yolda hoşuma gitmediğinden sattım motoru.. yani o kadar para verip titreyen motora binmem dedim.. yıllarca titrek motorlara bindim, biraz lükse kaçalım dedim ama zevk vermedi.. titremesinden dolayı ön grenajdan gelen sesde cabası.. ne gerekiyorsa yaptım ön cam ve grenaja ama ses tam olarak kesilmedi..
    Biraz lükse kaçalım derdem 600rr a binerim, bence sen lükse kaçar gibi görünüp yine ucuza kaçmışsın

Meraklı Genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25 / CF 400 NK
    MotorcuMuhabbetinin 650 R ile canlı yayınını izledim sorum cevaplanmış oldu.650 F kadar titremiyormuş.

Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı Youjoee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz lükse kaçalım derdem 600rr a binerim, bence sen lükse kaçar gibi görünüp yine ucuza kaçmışsın
    doğrudur senin lüksün 600rr dır ama olmayana 650f te lükstür belki.. herkesin gelir seviyesi farklı.. onun için kendi açından görüşünü yazarken, karşıdakinin durumunuda düşünmek lazım...
    efendy06 ve cıbılduck bunu beğendiler.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Meraklı Genç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MotorcuMuhabbetinin 650 R ile canlı yayınını izledim sorum cevaplanmış oldu.650 F kadar titremiyormuş.
    ben açıkcası o adamın dediklerine pek inanmıyorum xmax400 videosunda scooterin vites geçişleri hissedilmiyor dediğinden beri
    efendy06, HRider ve computeus bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı Meraklı Genç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim forumda bu motoru alıp kullanan ve yorum yapanlar var hemde neredeyse 50 sayfa kadar.. buradan kullanmayanlara soracağına araştırıp kendin cevabını bulabilirsin.. inceleme yapanların videoları aldatıcı olabilir.. kullanıcılardan al bence cevabını..

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Ülkemizde markalarin modelleri hakkında veya marka hakkında kötü bir yorum yaptığınız an hakkınıza karalama davası açılacağına dair uyari geliyor o yüzden büyük YouTube kanallarinin hiçbir zaman objektif olunduğunu düşünmüyorum aslını her zaman son kullanıcı söyler kanallara fazla güvenmeyin.
    Örnek olarak motopixel tvnin cfmoto 250nk veya 400nk incelemesi vardı orada motorun Kawasaki h2 ile benzer kalitede olduğunu söylüyordu bunun gibi şeyler. Hatta o videoya h2 benzetmesinden sonra o kadar çok tepki geldi ki videoyu kaldırmış bile olabilirler

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    https://www.youtube.com/watch?v=HUD8Eojzifo

İncelemeyi izlemenizi tavsiye ederim

Vakti zamaninda titresim, grenajlarin gevsemesi ve gosterge tablosunun zirildamasi sayesinde satmistim 0 km aldigim 650f imi.

Eski teknoloji katana 600 bile titremezken 650f in cok garip gelmisti bana, Hondayi severim ama hayatimda kullandigim 4 silindirler icersinde bariz olarak en cok titreyeni 650f di.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ..YaNKee.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim forumda bu motoru alıp kullanan ve yorum yapanlar var hemde neredeyse 50 sayfa kadar.. buradan kullanmayanlara soracağına araştırıp kendin cevabını bulabilirsin.. inceleme yapanların videoları aldatıcı olabilir.. kullanıcılardan al bence cevabını..
    Motorcu muhabbeti titreşim yok dememiş zaten. Canlı yayında eskisi kadar yok demiş, inceleme videosunda da titreşim 650F de olduğu gibi aynen var diyor. İnceleme videosu, sohbet videosundan ve kullanımdan sonra yapıldığı için onu dikkate almak daha doğru.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MM'nin dedikleri veya bir başka video çekenin incelemelerine ve yorumlarına dayanarak -mışlı -muşlu gibi yorumlar yapmak bile yanlış. Adama göre titremiyo gelmiş olabilir sana göre titriyordur. O gün kalın tabanlı bot giymişşindir daha az hissetmişşindir vs vs vs. Motopixele gelirsel GS KULLANMAK NASIL BİR HİS videosundan sonra adamlar ben de bitti zaten hani en son cb650r videosundada adam açık açık demese bile ima etti ve dandik motor dedi kime göre neye göre ?

Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı valeros46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu muhabbeti titreşim yok dememiş zaten. Canlı yayında eskisi kadar yok demiş, inceleme videosunda da titreşim 650F de olduğu gibi aynen var diyor. İnceleme videosu, sohbet videosundan ve kullanımdan sonra yapıldığı için onu dikkate almak daha doğru.
    bende onun yorumuyla ilgili birşey demedim zaten kendi fikrimi ve bilgimi paylaştım...

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    titriyormuş aga. blok aynı neden titremesin ki? 110-140 ençok kullanılan arada.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Bu tarz yorumlar Hondaya zarar versede,benim hep işime gelmiştir çünkü : şuan cbr650f kullanıyorum,bir önceki motorumda cbr650f ti,2014-2015 model abs li Japon canavar gibi motosiklet,ve bu titreşim eleştirisinden dolayı fiyatları çok uygun,hıııı titreşimse evet biraz titreşim var ve bu beni rahatsız etmeyecek seviyede,biliyorum daha öncede yorum yapmıştım ama ,kullanıyorum çok memnunum AMA asıl konu şu : Bu titreşim mevzusundan dolayı fiyatları bayaa düşük ve bu sayede böyle bir motora o fiyatlara 30 bin bantlarında alıp binebiliyorum yoksa fiyatı daha yüksek olurdu binemezdim. Bu yeni modeli kullananlar inşallah yorum yaparsa bizde aydınlanmış oluruz ama işte motor daha çok yeni,zamanla belli olacaktır

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tarz yorumlar Hondaya zarar versede,benim hep işime gelmiştir çünkü : şuan cbr650f kullanıyorum,bir önceki motorumda cbr650f ti,2014-2015 model abs li Japon canavar gibi motosiklet,ve bu titreşim eleştirisinden dolayı fiyatları çok uygun,hıııı titreşimse evet biraz titreşim var ve bu beni rahatsız etmeyecek seviyede,biliyorum daha öncede yorum yapmıştım ama ,kullanıyorum çok memnunum AMA asıl konu şu : Bu titreşim mevzusundan dolayı fiyatları bayaa düşük ve bu sayede böyle bir motora o fiyatlara 30 bin bantlarında alıp binebiliyorum yoksa fiyatı daha yüksek olurdu binemezdim. Bu yeni modeli kullananlar inşallah yorum yaparsa bizde aydınlanmış oluruz ama işte motor daha çok yeni,zamanla belli olacaktır
    biraz daha yaygara yapalım bayramdan sonra bende alayım . Çok titriyor.
    __sArSıLmAz__ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)