Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

ATP Otomatik Zincir Yağlama Sistemi

Motovento
    REKLAM ALANI

2019 dan beri 65.000km'dir kullanıyorum atp'yi.Hem atp hemde Ahmet abi baştacıdır.Motoru değiştirsenizde söküp yeni motorunuza aktarırsınız.Ömürlük kullanacağınız çok güzel bir ürün.
    Her motora lazım bence.Memnun olmayanını görmedim,diğer ürünlere fazla para vermenize hiç gerek yok.
    nickkel ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    https://m.youtube.com/watch?v=hB38fooxz14

İnanilmaz ya,scoiller de boyle mi ?
    Motoru ac,kapagi del,cihazi ve pompayi bagla,hortumlar,kablolarr..,telefonuna mobil uygulama kur,cigazi blutut uzerinden haberleserek zincire yag akitmasini sagla..

Ya boyle sacma bisey olabilir mi ya

Ben zincir yaglama zimbirtisi yapacam diyen ilk kisi bana gelseydi,boyle bir fikrim var dese
    Hahahasktir bu ne sacma fikir yuru git manyak derdim.

Demek ki bu konuda vizyonum yokmus

Bu tur aletleri motoruna nasil takiyolar hala hayret ediyorum
    Cok ilginc ...

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://m.youtube.com/watch?v=hB38fooxz14

İnanilmaz ya,scoiller de boyle mi ?
    Motoru ac,kapagi del,cihazi ve pompayi bagla,hortumlar,kablolarr..,telefonuna mobil uygulama kur,cigazi blutut uzerinden haberleserek zincire yag akitmasini sagla..

Ya boyle sacma bisey olabilir mi ya

Ben zincir yaglama zimbirtisi yapacam diyen ilk kisi bana gelseydi,boyle bir fikrim var dese
    Hahahasktir bu ne sacma fikir yuru git manyak derdim.

Demek ki bu konuda vizyonum yokmus

Bu tur aletleri motoruna nasil takiyolar hala hayret ediyorum
    Cok ilginc ...
    Bir kere taktırdıktan sonra mutlaka ki takdir ediliyor, kullanıp da memnun kalmayan yok. Zincirin hep yağlı ve temiz kalması gerçekten güzel bir şey.

Neco Chain Oiler ürününün yağı ön dişliye damlatma fikrini de beğendim açıkçası. Monte edilebildiği motosikletler için açıkta fazla bir şey kalmaması açısından hoş bir düşünce.

Bununla birlikte; Putoline Tech Chain seramikli zincir mumu ürününü keşfettiğimden beri özellikle elektronik zamazingolu olan bu tarz ürünler bana gereksiz karmaşa / eklenti gibi geliyor. Son tatbik ettiğimin üzerine 750km geçti zincirim halen mumlu, üzerinde en ufak bir toz toprak yapışması da yok. Bu mevsimde 700-800 hatta 1000 km'de bir bu mumu tatbik etmek bana zor gelmiyor. (Kışın yağmurda çamurda daha sık olur illa ki...) ATP veya Neco gibi ürünler benim kullanım şeklim (sıklık / ayda kat ettiğim km) kapsamında kendilerini amorti edemezler maalesef. Kullanım kolaylığı tarafında da bana çok bir şey vaat etmiyorlar, çünkü iki haftada bir zincirle 10-15dk uğraşmak beni yoran bir şey değil açıkçası. Bir IT'ci olarak "don't fix it if it ain't broken" desturu ile hareket ederim hep...)
    Thracian, Hırbonen ve espresso bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek ki bu konuda vizyonum yokmuş....

"Tanrı aşkına bunu kim, niye kullanmak istesin ki?”
    Rutherford B. Hayes'in (ABD Başkanı) 1876 yılında telefonu ilk kez gördükten sonra yaptığı yorum.

Üzülme Hırbocum bak adam seninle aynı vizyona sahip ama Amerika başkanı oluvermiş , sende biryerlere gelmişsindir :D
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rutherford B. Hayes'in (ABD Başkanı) 1876 yılında telefonu ilk kez gördükten sonra yaptığı yorum.

Üzülme Hırbocum bak adam seninle aynı vizyona sahip ama Amerika başkanı oluvermiş , sende biryerlere gelmişsindir :D
    Rutherford denince aklıma istemsizce bir zamanların "Hayat Ağacı" dizinde "Sam Whitmore" karakterine can veren, hatta ülkemizde Parizyen Çorap reklamlarında da oynamış, 30 sene öncesinin afeti Kelly Rutherford geldi. Hey gidi hey..

pea ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ayni sey miii yaa

Abd baskani omru yettiyse pisman olmustur.benim ki oyle degil.
    Bir zincir yaglayacak diye ugrastiklari seylere bak.

Applikasyon yapmislar sdafsfaf

Az olmus biraz daha sofistike biseyler yapin..meselaaaa sesli komutla calismali.

Bu yaglama isi cok abartiliyor ama neyse...ben zinciri 10 sn de parlatiyorum.10 swn de yagliyorum.
    Gercekten cok zorluyor :p

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)