Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaza yaptım tavsiyeler

Motovento
    REKLAM ALANI

geçen hafta gece 1- 1.30 da kaza yaptım beşiktaşta herkesin girdiği ters bi yol vardı , kafa kafaya çarpıştık adam görmedi beni , sol bileğimdeki skafoid kemiğini kırdım ,onun dışında iyiyim ,tutanak tuttuk ben hatalıyım rapora göre allahtan ikimizde yavaştık , motosikletin koruma demiri adamın tamponu parçaladı araba Reno symbol kağıt gibi araba benim motor sağlam sadece bi kaç parça kırık onun dışında iyi ama sigortadan yaptırıcaz iki tarafta , ben motoru yaptırırken sigortadan nasıl para alıcam yada nasıl işiyor motor aile şirketi üstüne , kaskosu sigortası herşeyi var fotoğraflarınıda koyucam , kim duke 250 2017 model şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Ters yöndesin, cebinden devam.

Motosikleti
    MT 25
    sigortanı ara ve kaza ödemesi hakkında bilgilendirmen olmadan ödeme yapmamaları hakkında teminat ver. Adamla iletişim kur kendin buldugun servise götür senin sigortandan daha fazla para cikmamasi ve adamin hasarli olan yani senin kazanla alakalı olmayan hasarlari odemesini engelle. Mebla yuksek cikarsa uzulursun. Geçmiş olsun

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Anlaşmalı servise motorunu bırak, kaza evraklarını da servise teslim et. Oradaki servis yetkilisi seni yönlendirir. Geçmiş olsun. Senin hasarın kaskondan , karşı tarafın hasarı da senin trafik sigortasından ödenecek. Para alışverişi servisler ve sigorta şirketleri arasında olacak.
    ERTOBİ bunu beğendi.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun, klişe ama cana geleceğine mala gelsin. Motosikletten soğutmasın bu olay seni, hergün yüzlerce binlerce kaza oluyor. Geçmiş olsun.

AliR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Öncelikle geçmiş olsun. Ters yönden girip çarptığın için sen suçlusun, senin sigorta şirketin karşı tarafın hasarını karşılar ama senin hasarını (kaskon yoksa) kendin karşılamak durumundasın.

Olayın tıbbi yönüne değinecek olursam;umarım ameliyat demezler de alçı ile kurtulursun.Yeni bir huy çıkarmışlar eskiden alçı ile halledilen her kırığa ameliyat diyorlar.Kardeşim hastaneye yatmak,ameliyatı beklemek vakit alan stresli işler.Benim dirsek kırılınca ameliyat demişlerdi "hadi güle güle"demiştim.

Alıntı yukirunner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olayın tıbbi yönüne değinecek olursam;umarım ameliyat demezler de alçı ile kurtulursun.Yeni bir huy çıkarmışlar eskiden alçı ile halledilen her kırığa ameliyat diyorlar.Kardeşim hastaneye yatmak,ameliyatı beklemek vakit alan stresli işler.Benim dirsek kırılınca ameliyat demişlerdi "hadi güle güle"demiştim.
    evet, kafamdaki tek sorun işin sağlık boyutu , üniversite öğrencisiyim ve finallerime giremiyicem bana daha ameliyat demediler ama kaynamazsa mecbur ameliyat olucam , çok zor kaynayan bir kemik miş , motosiklette bidaha binebilirmiyim bilmiyorum cidden korkutucu olddu benim için daha ciddi sonuçları olabilirdi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)