Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anadolu Yakası'nda antreman yapılacak yer

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZUKI GW250
    Herkese selamlar,

Birkaç aydır yazılanları elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum ve verdiğiniz bilgiler, yaptığınız yorumlar sayesinde yıllardır içimde ukte olan iki teker hayalimi şekillendirmekte yardımcı olduğunuz için tek tek hepinize teşekkür ederim!

Yaşım 37, aranıza İstanbul'dan katılmak üzereyim (bu hafta kısmetse alımı yapmaya niyetliyim)

Yorum ve tavsiyeleriniz üzerine A2 ehliyetimi, Honda Riding Academy'den eğitimimi, bu hafta sonu da kask, mont, eldiven ve dizlik ekipmanlarımı tamamladım.

Sürüş ve trafik deneyimim birkaç kilometre dışında yok diyebilirim. 1996 yılından beri sürekli otomobil üzerindeyim, bisiklet gençlik yıllarımda çok kullandım.

Daha fazla uzatmadan başlıktaki soruma geçeyim : Trafiğe ve uzun yola çıkmadan önce motoru ve kendimi tanımak için İstanbul Anadolu yakasında (tercihen İçerenköy taraflarında) antreman yapabileceğim bir alan önerilerinizi rica ediyorum.

Şimdiden teşekkür ediyorum
    Tekeriniz düz bassın
    ardacik bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    İçerenköy tarafında tam bilmiyorum ama Salı pazarının orası trafiğe kapalı alan. Hatta orada sürücü kursları eğitim verir. Maltepe sahildede güzel bir parkur mevcut.

Motosikleti
    Mondial KT150, Suzuki Inazuma Gw250 F
    abi fikirtepe salı pazarına git, haftasonları tüm sürücü kursları oradadır. hem sınava filan da denk gelirsen görmüş olursun. hem de hocalar filan da var.

allah kazasız belasız sürüşler versin...

akjenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250 (15)
    salı pazarının zemini çok kaygan yalnız dikkatli olun. orada eğitim de verilmemesi lazım bana kalırsa ama başka da öyle boş alan yok o civarda.

EagleRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona 250 | Honda CBR250R
    Kozyatağı carrefour otoparkı erken saatlerde boş oluyor. Maltepe sahildeki ispark harika ötesidir. Salı pazarı kaygan ıslakta dikkat.

Ben İstanbul'dayken İstanbul Park'ın yanındaki otopark ve daha ziyade helikopter pistinde yapıyordum. Son durumu nedir bilemiyorum ama bakmaya değer.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    hasanpaşa salı pazarı çalışmalardan dolayı kapalı.salı pazarı göztepe köprüsü e5 in kenarına taşındı.sürücü kursları eğitimine ordan devam ediyor.selamiçeşme özgürlük parkının arkası sakindir.içerenkoye yakın olsun derseniz taçsporun orası da sakindir ama trafige acık tabi buralar

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Salı pazarının olduğu alan kapalı şu an. Kartal sahilde tam yerini hatırlamadığım bir pazar alanı var. Ama sahilyolunun üstünde kaçırmazsınız. Çadırlar, direkleri falan görürsünüz. Oranın asfalt kısmı kullanılabilir. Oldukça müsaittir.

Bir de çok fazla bilen olmaz ama kapalı alan olmasa da trafik seyrek olduğundan pek çok sürücü adayının çalıştığı Selamiçeşme Özgürlük Parkının tren yoluna bakan tarafındaki yol çok uygundur. Yalnız pazartesileri pazar kurulur. Onun dışında da asla kalabalık göremezsiniz orayı. Ben de arkadaşım ilk motorunu aldığında oraya götürmüştüm. Tavsiye ederim.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Ben pendik pazaryerinde yapıyordum. Ehliyetimi alana kadar her gün orada antreman yaptım. Şimdi de antrenman çanağı denen şeylerden alıp tekrar haftada 2-3 kere olacak şekilde antrenman yapmayı planlıyorum.

Selçuk Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Alıntı dewo24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,

Birkaç aydır yazılanları elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum ve verdiğiniz bilgiler, yaptığınız yorumlar sayesinde yıllardır içimde ukte olan iki teker hayalimi şekillendirmekte yardımcı olduğunuz için tek tek hepinize teşekkür ederim!

Yaşım 37, aranıza İstanbul'dan katılmak üzereyim (bu hafta kısmetse alımı yapmaya niyetliyim)

Yorum ve tavsiyeleriniz üzerine A2 ehliyetimi, Honda Riding Academy'den eğitimimi, bu hafta sonu da kask, mont, eldiven ve dizlik ekipmanlarımı tamamladım.

Sürüş ve trafik deneyimim birkaç kilometre dışında yok diyebilirim. 1996 yılından beri sürekli otomobil üzerindeyim, bisiklet gençlik yıllarımda çok kullandım.

Daha fazla uzatmadan başlıktaki soruma geçeyim : Trafiğe ve uzun yola çıkmadan önce motoru ve kendimi tanımak için İstanbul Anadolu yakasında (tercihen İçerenköy taraflarında) antreman yapabileceğim bir alan önerilerinizi rica ediyorum.

Şimdiden teşekkür ediyorum
    Tekeriniz düz bassın
    Arkadaşların önerdiği Salı pazarına ek olarak, Akasya AVM'nin çevresi. Hafif yokuşları da var, iniş çıkış denemeleri de yapabilirsin.
    Kawasaki KLX Türkiye - https://www.facebook.com/groups/klxturkiye/

zebercet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    - / Benelli TNT 250 / Hero Hunk
    Merhabalar, hep salı pazarı örnek verilmiş. Başka tavsiyeleriniz var ise benim de ihtiyacım var böyle bir alana.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı zebercet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, hep salı pazarı örnek verilmiş. Başka tavsiyeleriniz var ise benim de ihtiyacım var böyle bir alana.
    Ben gece üçte sokak aralarında alıştırma yapmıştım. Mutlaka evinize yakın düz ve geniş bir sokak vardır. O saate sokaklar çok tenha oluyor. Size de tavsiye ederim.

Motosikleti
    F 650 GS (2005)
    Muhtemelen Bostancı oto sanayi içi Pazar günleri boş oluyordur.
    Ama güvenlik sorun yaratabilir.
    Carrefour otoparkı da erken saatlerde bomboş oluyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)