Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HONDA CBR 125-R - DÜDÜK SESİ ÖTME

Motovento
    REKLAM ALANI

hayirli ramazanlar arkadaslar motoru 1 ay olmadi alalı böyle bir ses cıkmaya başladı h.servise gittigimde 1500 civari mastaf var dedi.
    normal bi servisdeyse daha ucuza fakat onada güvenmiyorum. motorum sogukken ses cıkarmıyor ısindigi zaman ses cıkariyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Ben hiç öyle bir soruna denk gelmedim. Servis ne dedi sorun için ?

eksantik ile alakali diyor. 1500tl masrafi varmis

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Eksantrik gergisini kontrol etmeniz mümkün mü?
    Sanki gergi mekanızması çalışmıyor da zincir gergi paletlerine vuruyor gibi.

Motosikleti
    xv250
    1500 mü motor mu satıyomuş o paraya 1 aylık motorun garantisi yok mu ? sana da iyi ramazanlar

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Motor çok sesli çalışıyor krank rulmanları dağılmış olabilir. Çok yumuşak pürüzsüz bir sesi olmalı ama motorunuzda ciddi bir sıkıntı var gibi duruyor

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sorun ne bilmiyorum ama kötü bir sürtünme sesi var bu şekilde kullanma.

Motosikleti
    MT 25
    mootor gıcır gıcır duruyor 2.el değilse genel müdürlüğü arayın ve birebir değişim istediğinizi belirtin ayıplı mal sattıkları için birebir değişim isterseniz sizi çabucak onarıma götürürler. Yani pederden 100 tl istemek ama 50 neyine yetmiyor al demesi gibi birşey olucak. He eğer istersen ben tekrar 0 alıcam dersen kararında baskıcı ol. 0 ını alırsın 2 ay sürmez. Ama süreç seni çok yorar ve motordan soğursun adam akıllı tamirini yapsınlar yeter.
    Ek olarak bu haliyle motoru kullanma.

Bu haliyle kullan ma

honda servisi eksantrik dedi sökülmesi lazımmış bugun yarın gidip veremiyorum 1haftaya atiyor bende tanık bi motorcuya getiricem oda eksantrik diyor fakat honda servisi gibi garantisi yok diye pekde gitmek istemiyorum. kacgündür araştiriyorum bulamadım motoru 34binde aldim 500km yaptım daha muayneye giderken aşiri yagmur yedim motoru 2gün kullanmadım çaliştirdigimda ses gelmeye başladı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:19 ----------

anliyamadıgım olay debriaja bastıgım zaman ses kesiliyor.
    vitesdeykende belli bir devirde ses gelmeye başliyor gaza yüklenince ses gidiyor ama sabit bir devirde ses gelmeye başliyor.
    sökme takma işlerinden pek anlamadıgım için bakamiyorum forumlardan araştirmaya calişiyorum sizden yardım alabilirsem en azından bosuna 1500lira vermek istemiyorum motoru yeni aldım ve maddi olarak 0a düştüm motoru en geç 1 ay sonra yaptirabilirim beklemekte istemiyorum nebilim ya morelim acayip bozuldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:23 ----------

ramazan ramazan perişan oldum abi ya ne bileyim napacam hiç bilmiyorum

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Motor soğukken debriyaj çekili değilken bende de o ses geliyor, motor ısınıca o ses de azalıyor ama yine bir ses var az da olsa.Bizden yardım alamazsın malesef 1500 tl yi ver adamlar yapsınlar hem sorarsın başka gözünüze çarpan bir şey oldu mu diye

HAVALAR DUZELSEDE BI GIDICEM INS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)