Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Km Saati İle İlgili

Motovento
    REKLAM ALANI

Km saati ile j anttaki km teli takılan yer bozuldu bisiklet için satılan km saati takılabilirmi bunun motosiklet için olanı varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Elinden gelirse böyle bişey al uydur. Janta mıknatısı takacaksın. Tam karşısınada o cıvata gibi olan parçayı. Hızı o okuyacak. Ben benzerini kullanıyorum çok memnunum.

Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinden gelirse böyle bişey al uydur. Janta mıknatısı takacaksın. Tam karşısınada o cıvata gibi olan parçayı. Hızı o okuyacak. Ben benzerini kullanıyorum çok memnunum.
    sizin aldığınız sitenin linkini atarmısınız

yarensevimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de böyle bir şey düşünüyorum. Başka önerisi olan var mı?

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı motorcu321 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Km saati ile j anttaki km teli takılan yer bozuldu bisiklet için satılan km saati takılabilirmi bunun motosiklet için olanı varmı ?
    Motosiklet marka/model/model yılı?
    ...

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Ben sahibinden.com'dan almıştım. Biri çinden getirtmiş kullanmamış satlığa koymuştu. Türkiye'de böyle şeyi bulacağını pek sanmıyorum. Custom motosiklet yapanlar kullanıyor genelde. O yüzden aliexpress üstünden getiriliyor.

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Merhaba, Sen km rediktöründen bahsediyorsun. Öntekeri sökersen, rediktör tas gibi tekerden ayrılabilir. Tas dediğim kapak gibi kase, içinde helosonik plastik dişli var, 5-6 liralık parça, birde 2-3cm uzunluğunda mil var. Milin birucuna tel geçiriliyor, diğer ucu plastik dişli çeviriyor. Yani 3 parçadan oluşuyor. Kapak, dişli mil. Yenisi komple 30-50 lira. Belki içinde ya mil veya plastik dişli kırılmıştır. Söküp bir baksan kendinde anlarsın. Basit bir mekanizma. Kolay gelsin.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı Volkan76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Sen km rediktöründen bahsediyorsun. Öntekeri sökersen, rediktör tas gibi tekerden ayrılabilir. Tas dediğim kapak gibi kase, içinde helosonik plastik dişli var, 5-6 liralık parça, birde 2-3cm uzunluğunda mil var. Milin birucuna tel geçiriliyor, diğer ucu plastik dişli çeviriyor. Yani 3 parçadan oluşuyor. Kapak, dişli mil. Yenisi komple 30-50 lira. Belki içinde ya mil veya plastik dişli kırılmıştır. Söküp bir baksan kendinde anlarsın. Basit bir mekanizma. Kolay gelsin.
    Motorsiklet çin malı ise kendi modeli içinde bile bu redüktör dişlisi boyut çap olarak değişebiliyor birine olan birine olmuyor başıma geldi bunada dikkat edin uygun olanını alın

Motosikleti
    Evet, bir çoğu standart. Çünkü kullanılan jant birçok başka markalardada kullanılıyor. Janta göre bakmalı, motorsiklet markasına göre değil. Daha çok bulma şansı olur. Hatta çıkma bile bulabilir. Ridöktörün bozulan parçasını bulsa bile işini görür. Sade yerine takınca iyice temizleyip, kırmızı gresle yağlamalı. Benimkini servis bozuk diye çıkmayla değiştirmişti, içine mıcırgibi gres koymuştu. Ses yapıyordu. Söktüm, temizledim, kırmızı gresle yağlayıp topladım. Sıfırdan iyi çalışıyor. GPS'le ölçtüm. İbre 80km/h gösterirken, gps 79km/h gösteriyor.

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Değiştirilebilir ucuz bi parça o. Ben motoru bakıma yolladığımda onun için ücret bile almadı bende ustam.
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

janttaki yer bozuk km sayacı'da bozuk jant değişecek km saati değişecek 300 tl masraf var bisiklet için olanı motosiklete olurmu takan varmı ?

Motosikleti
    Motosiklet tekerine bisoklet km sayaç uydurana kadar, jantdaki bozuk parçayı onarma daha kolay, km saatide içinde birkaç ufak plastoik dişli ya yalama, yakırık veya yerinden çıkmıştır. Dışardan birşey yoksa.

Aracın marka modeli nedir ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)