Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Chopper Cruiser Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar herkese merhaba,

Biliyorum eminim benzer bir konu açılmıştır ama birkaç noktada çok kararsız kaldım danışıp fikirlerinizi almak istiyorum. Konu başlığından anlaşılacağı üzere chopper cruiser bir motor arıyorum aklımdaki modeller Virago 250, Intruder 250 ya da ya da Dragstar 600 gibi...

Şimdi bu modellerin yeni üretimleri olmadığı için en genci 15 yaşına yakın oluyor. Bu modellerden birisini düşünüp japon mu tercih etmeliyim yoksa daha yeni model çin malı ya da Daelim Daystar veya Hyosung gibi bir marka mı almalıyım hangi seçenek daha mantıklı olur.

Çok kararsız kaldım yorumlarınızı bekliyorum, çok teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Tamamen tercih meselesi. Yapılış amacı, tarzı vb. sebeplerle, kazasız temiz japon modelleri bulunabilir.

Yeni motorlara gelince, hyosung enjeksiyonlu, güzel motor falan deniyor ama herkes servis ve parça konusunda şikayetçi. Parça bir şekilde tedarik edilir, sonuçta internet çağındayız, ancak servis işi sıkıntı. 250 cc çinlilerde ise motor olarak japon klonudur. Parça sıkıntısı da yaşatmaz. Ancak diğer kısımların (elektrik tesisatı, boya kalitesi vb.) kalitesi tartışmaya açık.

owlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Virago 535
    Hocam ben de senin kaldığın ikilem de kaldım. Sonun sa virago 535 de karar kıldım. Parça sıkıntısı yaşamadım her türlü parçası bulunuyor. Eğer eski japon alacaksan modifiye diyerek kurcalanmamış bir motor almanı tavsiye ederim.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Virago 250, Intruder 250 alıcağına bence git gv250 enjeksiyonlu bir şey al..

tam ters senaryo kuralım Virago 250, Intruder 250 alıcağına git bir vx535 ,en500 paran yetiyorsa dragstar ,intruder600 falan al..

kısaca demek istediğim şu 250cc ye giriceksen genç ve olabildiğince modern olanını al enjeksiyonlu falan.. aksi takdirde o kadar eski nesil bir 250cc ye giriceğine aynı yaşlarda 500,600 lük bir motora girki değsin aldığınada sürdüğünede..

Teşekkür ederim arkadaşlar sanırım japondan şaşmak istemiyorum ben de ve eski ama daha yüksek cc bir motor alacağım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)