Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 125R'a H7 Far takmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Cbr 125lerin soketi bildiğiniz üzere H4 , ama ben H7 beyaz far takmak istiyorum direk aparatsiz vs. takabilirmiyim detaylı olarak anlatıp yardımcı olabilecek varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    h4 ile h7 arasında ki en büyük fark boyutları ve soketide farklı tabiki. çevirici bir adaptör olmadan h4 yuvaya asla h7 takamazsın. taktın diyelim bu sefer fişi uymaz. adaptörler var ama aliexpresste filan gördüm türkiyede yok gibi. h4 soket içinde birsürü beyaz far var elinizde h7 olduğundan mı takmak istiyorsunuz?

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Takılır. Elin yatkınsa soket değişecek. Elin yatkın değilse elektrikçiler halleder. Ampul yuvaya olur mu, o muamma. Şöyle yapabilirsin, h7 patlak falan bir ampul alıp elektriğini bağlamadan sadece far aynasındaki yuvaya oturtmayı dene. Eğer oturursa gerisi kolay. Yok eğer h7 uymazsa yuvaya, hiç uğraşma.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Ampül değiştireceğim derken kullanılan ampül yüksek voltaj çeken bir ampül ise far tasınıda karartabilir bunada dikkat edin

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Yüksek ihtimal far camını içeri doğru eritecektir uzun kullanımda bilginiz olsun. Cbr125 ile başıma geldi. Uzun farları sürekli kullanmaktan kaçının

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)