Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Eyyyy Endurocular kimdir bu SWM Motorcycle ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bütün havam söndü hacılar Benim ilandan sonra alan 4-5 kişi ile görüştüm. Lastik basıncı, ne kadar yakıyor gibi geyikler yapıldı. Birlikte sürmek üzere sözleşildi Ama 11 ay boyunca bir mekana geldiğimde '' bu model geldi mi ya ? - Abi bu nasıl bişiy ? - Hocam italyan mı bu ? - yalnız tasarım o biçim '' söylenenleri unutmacağım. Benim için harika bir deneyimdi. Hem kendim hastaydım motara hemde sadece bende vardı.
    Her bakımı yaptık. Yaz sonuna bir set Capra RD gömeriz. 30k ya kadar devam.
    Sonra kafamda GreenArrow gibi mazide kalmış nadide motorlar var
    Gene aynı motordan olması güzel, arkadaş olacak birileri var dertlere hahaha. CAPRA RD çiçek hacım memnun kalırsın fiyatına göre muazzam lastik. Nadide motorlar bence farklı ruhlara sahipler üstündeyken çok net farkettiriyor. Zevk için biniyorsak 3-5 zararı çok umursamamak lazım, hayata 1 kere geliniyor
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sene 2016 almışım Husky Nuda 900'ü ülkeye gelmiş 6 motor, 2 tanesi pert olmuş. Motor BMW üretimi, BMW markayı KTM'ye satmış ürün ortadan kalkmış dünyadaki üretim sayısı 3000 civarı :D. Ülkede zaten parçası yok, servisi de yok. BMW diyor ben bakmıyorum, Spormoto KTM diyor biz daha onay almadık o motorlar için bakamayız. Allah'tan blok F800 bloğuydu da sarf malzemesi blok parçaları vs bir çok motorla uyumluydu. Nadir motorun havası keyfi çok başka da servis olayları sıkıntılı. Bütün parçaları kendim yurtdışından getirtiyordum hey gidi hey Doydum mu doymadım Suzuki olsa da 1 elin parmağı kadar olan motoru aldım şimdi de hahaha yine parça yok.
    Nuda başka bir alem...
    Naked desen supermoto'ya ayıp, SM desen naked'ın hatrı kalır cinsten, ağırlık desen ortalamanın altlarında, güç desen benim diyen motorcuya besmele çektirir, ses desen merak eden youtube RoyalJordanian izlesin
    Saydığın zorluklara değer mi diye düşünüyorum, o motor değer be
    Dünya gözüyle sürmek nasip olmadı, aklımın bi köşesinde ukte kalacak bir kaç motordan biridir namussuz.
    Ha gel gelelim, vallahi bu ülkeye fazla, her anlamda
    Green Arrow ve oialdemir bunu beğendiler.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ben de bu ara nadide bi parçanın peşindeyim 😀 Cbr 1100 xx

Motosikleti
    Artık Yok...
    kafamı köşesinde hep restarasyon projesi varda vakit ,nakit ,eli iyi ekonomik bir usta meselesi..ben öyle eski motorun üstüne direk binicek adam değilim illaki her şeyini açıp bakıp kontrol edip elden geçirmem gerekli.

Vİctoryler ayırt etmem alayı çok hoşuma gidiyor visiyon tour,cross country,magnum... 750lik at ler çok hoşuma gidiyor cbx750 lerde çok hoşuma gidiyor o motora ne yapsan yakışıyor komple sivil police style yapan var, cafe racera çeviren var.. Valkyrie'ninde hastasıyım çok fitüristik bir tasarımı var ama o rakamlarla bana çok çok uzak.. gpz900r misal kendisi tomcruiser abimizinde topgunda sürdüğü motor olmaktadır.. Genelde eski karefarlı falan retro vintage tasarımları çok seviyorum..

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafamı köşesinde hep restarasyon projesi varda vakit ,nakit ,eli iyi ekonomik bir usta meselesi..ben öyle eski motorun üstüne direk binicek adam değilim illaki her şeyini açıp bakıp kontrol edip elden geçirmem gerekli.

Vİctoryler ayırt etmem alayı çok hoşuma gidiyor visiyon tour,cross country,magnum... 750lik at ler çok hoşuma gidiyor cbx750 lerde çok hoşuma gidiyor o motora ne yapsan yakışıyor komple sivil police style yapan var, cafe racera çeviren var.. Valkyrie'ninde hastasıyım çok fitüristik bir tasarımı var ama o rakamlarla bana çok çok uzak.. gpz900r misal kendisi tomcruiser abimizinde topgunda sürdüğü motor olmaktadır.. Genelde eski karefarlı falan retro vintage tasarımları çok seviyorum..
    Top Gun 2 çekilecekmiş. Reis bu sefer H2R sürecek filmde hatta fotoğrafı vardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:48 ----------

Maveeericckkkkk :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

Motosikleti
    Artık Yok...
    yakışır

https://www.youtube.com/watch?v=4GPlHAeJ84I&feature=share&fbclid=IwAR3waTO SOG4QQM-Ar0nPDEAQMGd65Ng99iGIndXzhoKAILlxS13eJ52-Ejc

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Wikipedia'daki bilgiler şöyle;

SWM otomobil markası veya Speedy Working Motors otomotiv markası, Shineray Group'un 2014 yılında SWM motosiklet markasını satın almasının ardından 27 Temmuz 2016'da piyasaya sürüldü. SWM Tasarım Merkezi, üretim hattı Çin'in Chongqing kentinde kurulurken İtalya'nın Milano kentinde kuruldu.

Çin tarafından yönetilen bir marka. Swm Superdual'ı ben de beğendim.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Aslında memlekete mutlaka gelmesi, getirilmesi gereken bir motor.
    Mondial, gundial, zontes, montes deyinceye kadar doğrudan bizden, sevimli mi sevimli bir marka çıkar.
    SWM
    SEVİM

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)