Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

400TL'YE BU MONT ALINIR MI ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT 25
    https://www.durt.com.tr/YAZLIK-MOTOS...U,PR-1370.html

Şehir içi sürüyorum suni deri ceketim vardı kışın bütçem de yetmediğinden alamamıştım. 400 TL bütçem var bu montu beğendim hem rengi hem dizaynı yüzünden içindeki korumalar seviye 1miş galiba. Pantolonu aldıktan sonra yükseltmeyi düşünüyorum sorum şu 600D kumaş diyor ama diyelimki düştüm ve sürüklendim hemencicik erir mi asfaltta ?

400 Liraya daha opsiyonel bir seçeneğim var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Prohel Alaska kullanıyorum. Kalıbı özellikle çok iyi. 4 sene oldu sökük bile yok. Durt kullanan arkadaşım kalıbından biraz şikayetçiydi özellikle racing tarzı motosiklet kullanıyorsanız hafifte göbek varsa üzülebilirsiniz.

Motosikleti
    R25
    Yazlık yerine 4 mevsim tarzı bişey bakmanı öneririm. Sadece 2-3 ay giyebilirsin bunu bahar aylarında üşürsün. Yazın sabahları bile üşüdüğümü bilirim altta kısa kollu varken. Ls2 bakmanı tavsiye ederim yada prosev. Sahibindene bir göz at sıfır kullanmadan satan ilanlar oluyor.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    hocam ikinci el düşünürsen fiyatta yardımcı olmaya çalışırım?

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...6119804/detay/

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazlık yerine 4 mevsim tarzı bişey bakmanı öneririm. Sadece 2-3 ay giyebilirsin bunu bahar aylarında üşürsün. Yazın sabahları bile üşüdüğümü bilirim altta kısa kollu varken. Ls2 bakmanı tavsiye ederim yada prosev. Sahibindene bir göz at sıfır kullanmadan satan ilanlar oluyor.
    Sadece yaz mevsimi için düşünüyorum kışın deri ceket alacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:59 ----------

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ikinci el düşünürsen fiyatta yardımcı olmaya çalışırım?

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...6119804/detay/
    Bütçe dahilinde yeni ürün bakiyorum

Motosikleti
    Kuba Superlight200
    Valla ikinci elde güzel fırsatlar düşüyor bazen, ben dainese sport guard(600tl geçen ay) aldım fileli yazın çok iyi geçecek full file+korumalar çok iyi. Bering deri ceketim vardı 4 mevsim diye geçiyor ama deri ceketten ne kadar 4 mevsim olabilirse o kadar 4 mevsimdi :D o yüzden yazları için sadece yazlık fileli mont tavsiye ederim.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    1 senedir Durt AirSystem montum var. Ben memnunum. Henüz düşme kaza vs gibi bir durum yaşamadım ama kalitesi güzel. Yırtığı söküğü yok. Korumalar yumuşak. Sadece bir gün virajda yattığımda bu turuncu dubalardan varmış yaklaşık 60-70le giderken dirsek altına çarptı koruma olmasaydı belkide kırıktı. Ama sıkıntı yok neredeyse hissetmedim bile denebilir.

Motosikleti
    Versys650
    Durt dan RMax marka 4 mevsim mont almıştım 1 senedir kullanıyorum bir kez de düştüm yaklaşık 6-7 metre sürüklenmişimdir, herhangi bir yırtılma olmadı
    yalnız bu alacağın montta omuz koruması yok ona dikkat et.
    Bütçen kısıtlı ise 4 mevsim almanda fayda var, iç astarı çıkarıp havalandırma fermuarlarını açınca yazında rahat giyilebiliyor, açık renk olursa daha iyi olur.
    Herşeyin çözüldüğünü sandığın an yanılırsın.

Motosikleti
    R25
    Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece yaz mevsimi için düşünüyorum kışın deri ceket alacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:59 ----------

Bütçe dahilinde yeni ürün bakiyorum
    Neyse kardeşim sen al montu ne dediğimi anlarsın, ben kıştan bahsetmedim. Örnek uzun yola çık yaz ayında sabahta gece de üşürsün. Bu montu giyebileceğin Max 2 ay temmuz ve ağustos. Tabi Antalya veya Adana gibi yerdeysen bişey diyemem

Motosikleti
    MT 25
    bayide varmis bu model gidip inceleyecegim en kotu 3 mevsim birşey bakarim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

Bayide attığım resimin kesimi bol olduğu için bedenime korumalar tam oturmadı.
    Durum böyle olunca da bu modelini denedim bu model çok şık ve fit geldi gözüme bunu aldım fiyat olarak 400'tl korumalar seviye1 en kısa sürede değiştirmeyi umuyorum ama 1 0dan 2 de birden iyidir diyerek hiç olmamasındansa en azından 1 bulunması benim için daha iyi. Zaten yazlık mont olduğu için 3 ay sonra Kışlık montumu almış olurum İyi forumlar

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Neon sarı mı onlar? Yani nasıl parlaklığı?

Motosikleti
    MT 25
    Neon yeşili sarı gibi. Daha çok yeşile kaçıyor ama reflektif değiller sanırım onlar.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)