Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SBM'deki teklifler yanlış mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar,
    Sbm'den fiyatlara baktım; en ucuz ALLIANZ SİGORTA çıktı: 207.57 ₺ olarak. Sigortacıya(daha önce sigorta yaptırdığım yer) gittim, fiyatlar aynı diye düşünüyordum aynı sigorta yani Allianz ama 260₺ fiyat çıktı. Sordum sbm fiyatları düşüktü diye onlar doğru değil dedi. Eee o zaman ne işe yarar bu sbm?
    Sigorta şirketleri arası fark olduğunu biliyorum aynı sigorta olsa bile yani Allianz başka şirkette o 207.57 ₺'ye olur muydu? Eskiden tecrübe edindim.
    Aradaki fark nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    sbm yi salla sigorta şirketlerinin internet veya sana verdikleri teklifleri dikkate al

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

anadolu sigorta nin kendi sitesinde verdikleri teklif ile acentadaki fiyat bile farklı çıktı gerçi fazla aldıkları parayı geri iade ettiler ama yersen hesabı

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Sbm bana 378tl cikartmişti,

Firma ayni,ben sigortacimdan 314 tl ye yaptirdim.

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Ben şimdiye kadar hep SBM'den teklif aldım, teklifin yanında 'Teklif No' yazar, acenteye gidip teklif almıştım numarası şu diyip sigortamı yapıp çıktım.
    kovboy03 ve Olcay Avşar bunu beğendiler.

Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, sağ olun.
    Sigortacı tanıdık diye güvenmek istiyor insan işte.
    2008'den beri kullanıyorum scooterı; öyle ahım şahım bir markada değil, gariban işi: Bianchi Falcon 125. Fiyatlar yüksek hem de çok. Haa yolda bırakmadı işimi gördü, gezdirdi, bunu bulamayanlarda var tabi.
    ufoz bunu beğendi.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    15 gün önce sigortacımı aradım en uygun teklifi bul dedim,,1 saat sonra bana 674 tl en uygun teklif çıktı dedi ,bende az bekle dedim ve sbm den arattırıp tekliflere baktım

sonuçlarda Allianz sigorta 513 tl teklif verdi,,hemen sigortacımı arayıp durumu anlattım,Allianz 513 lira teklif verdi dedim

sigortacım,dur abi bir bakayım dedi ve 10 dakika sonra beni aradı tamam abi ven o sigortaya bakmamıştım doğruymuş dedi,513 liraya Allianz sigortayı yapayımmı dedi bende yap dedim

neticede sbm den teklif almadan sigorta yaptırmayın derim

Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 gün önce sigortacımı aradım en uygun teklifi bul dedim,,1 saat sonra bana 674 tl en uygun teklif çıktı dedi ,bende az bekle dedim ve sbm den arattırıp tekliflere baktım

sonuçlarda Allianz sigorta 513 tl teklif verdi,,hemen sigortacımı arayıp durumu anlattım,Allianz 513 lira teklif verdi dedim

sigortacım,dur abi bir bakayım dedi ve 10 dakika sonra beni aradı tamam abi ven o sigortaya bakmamıştım doğruymuş dedi,513 liraya Allianz sigortayı yapayımmı dedi bende yap dedim

neticede sbm den teklif almadan sigorta yaptırmayın derim
    Ben; sbm üzerinden günler öncesinden bakmıştım 207 ₺ idi, Allianz sigorta. Sigortacıya gittim, o da Allianz ama 260 küsur ₺
    7 taksit yaptı büyük ihtimal o taksit olayı işi bozdu. Önce soracağım soruyu sonda sordum sbm'den baktım 207 ₺ diye onlar doğru değil dendi. Benim çok taksit sevmediğimi biliyorlar ama, gaflete düştüm ben tek çekim isterim aslında.
    Sonra kafama takıldı arayıp sordum tek çekim olsaydı da aynı ücret mi diye evet dedi.
    Sonra Allianz'ın kendi sitesinden de baktım aynı sbm ile 208 Lira, aradaki farkı geri alma ya da o taksiti tek çekim yapma işlemi var mıdır?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)