Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

200-250cc Ss tavsiyesi bütçe(10k-15k)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar, motosiklete yıllarca karşı biri olarak, bi anda tutuldum. Tutulmama sebep olanda b ehliyetiyle kullanılan scooterler volta rs5 kullanıyorum şuanda. Elimde oyuncak olarak kalmaya basladı 2.000 kmdeyim şuanda. 2 senesi istanbul olmak üzere 5 sene aktif araç kullanıcısıyım.

Görüntüsünü sevdiğim için ss model bakmaya karar verdim. Hala korktuğumdan yüksek cc bir şey aramıyorum. Kullandığım ekipmanlar yüzünden iş yerinde dalga konusu oluyorum. 50cclik dandik scootere venom premium serisi mont. Dizlik, scoyco eldiven ve tam kapalı kask ile kullanıyorum. Rahatsızda etmiyor aksine güvende hissediyorum.

Ss motor alırsam, göğüs koruması, pantolon ve botta ekleyeceğim. Bu arada yaz kış kullanmayı düşünüyorum araba koltuğuna oturmak istemiyorum artık.

Pulsar 200rs modeli oturuş olarak tam ss olmadığı ve görüntüsü hoşuma gittiği için ilk sıra da

Ktm 250rc görüntüsünü sevdiğim bir model daha

Tercihlerimi absli olmasından yana kullanıyorum.

Kimi arkadaşlarım naked motora da yönlendiriyolar ktm 200-250 duke gibi. Beni daha çok ssler ceZbediyor ve tarzımı yansıtıyor.

Motoru aktif olarak git gel 50km mesafe de olan işime gitmek için kullanacağım.

Bütçem 20-25lere kadar çıkabilir ama minimum 5bin tl daha ekipmanlarıma harcamak istiyorum. Antalya’da yaşayan ve robocop gibi scooter kullanan gören varsa o benim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Tvs apache 200 modelinide listeye ekle.
    Mevcut rtr serisindeki kronik sorunsuzlugu barindiriyor.

Kaydirmali debriyaj
    Abs
    Enjeksiyon(bosch)
    4 valf/21hp

0km 15-16bin tl ye girecegi soyleniyor.
    Takip etmek lazim.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yamaha yzf r25
    kawasaki ninja 250sl
    kawasaki ninja 300
    honda cbr250r
    ktm rc250
    suzuki gsxr250

aklıma gelenler bunlar sadece bilgi amaçlı yazdım
    beğendiğin bi model varsa buraya yaz o motoru kullananlar tecrübelerini aktarırlar buraya 😃
    aramıza hoşgeldin
    motosiklet harika birşeydir.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Al bi cbr 250 bak keyfine

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)