Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yaz gelsin artık hastalıktan ölüceğim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    son 2 ay içinde sıkı giyinsem bile motor sürerken sürekli hasat oluyorum toplam 60 gün içinde bir insan nasıl
    12 kez grip olur acaba

doktorumla yaşadım diyalog=>
    ben odaya girerim 1 ağrı kesici 1 rapor lütfen

doktorum ooo berkay bey hoş geldiniz 2 hastalık daha geçirirseniz vip müşterimiz oluyorsunuz hayırlı olsun

ben inşallah o günleride görürüz dememle
    lan sen yoksa okula gitmemek içinmi hasta oluyon dedi bana
    bende dedim yok ne alaksı nem var nem o yüzdendir bide motor sürüyorum dedim
    bu hava damı dedi
    evet dedim
    akıllısı bizi bulmaz zaten deyip kaç gün rapor istiyorsun dedi

kısacası hastalıktan çıkamıyoruz artık yaz gelsin

sizin görüşleriniz neler ve hasta olmak için önlemleriniz neler ben 2 kat giyin semde oluyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Halbuki bi beyran içsen tam başlarken hiç hasta olmazsın
    bezor1 bunu beğendi.
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Bağışıklık sisteminiz zayıf. Bununla ilgili tedbirler almalısınız. Bağışıklık sistemini güçlendiren doğal besinler tüketerek işe başlayabilirsiniz. (özelikle propolis,bal, polen tarzı bal arısı ürünleri) Bir de eğer imkan varsa 3-5 gün istirahat de iyi gelecektir. Geçmiş olsun
    bezor1 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Gelsin demekle gelmiyo ki. Hava ısınıyor dediler hala kombi yakıyoruz İstanbul'da haftaya daha da soğuk olacak bahar gelmedi daha.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Antep kaç derece ki yav ben ist.da sabahı ayazında tişörtle evden işe gidiyorum otobandan üstelik montun içliğini çıkardım fileli yerlerden efil efil rüzgar esiyor. Köprüden geçiyorum. Anadolu yakasından avrupa yakasına.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Adam gaziantepte yaz gelsin diyo, ben istanbuldayım...
    Neyse ya daha fazla konuşamicam.
    Ağlamıyorum gözüme soğuk kaçtı.
    Lazasker ve bezor1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı bezor1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son 2 ay içinde sıkı giyinsem bile motor sürerken sürekli hasat oluyorum toplam 60 gün içinde bir insan nasıl
    12 kez grip olur acaba
    üstad gidiyorsun bir aktara, arı poleni alıyorsun. her sabah aç karnına sütle veya yoğurtla bir çay kaşığı indiriyorsun mideye.. sonrasında istersen -5 derecede tişörtle gez..

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Ekipmana biraz yatırım yap dostum. Ben kara kışta da sürsem üşümüyorum.
    Kural [ Z ] ve espresso bunu beğendiler.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Sn Lazasker' in dediği gibi, ekipmana biraz yatırım yaparsanız sorunu çözersiniz. Kaliteli bir içlik takımı ve kışlık mont ile güzel bir balaklava, bacak boyu korumalı dizlikler işinizi görür. İlaç masrafına şimdiye bir takım almıştınız.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Yaz geldi zaten.Ekipman, içliklere falanda gerek yok Antalya da ki havayı bir görseniz, motosikletten inmek istemezsiniz. Antalyaya taşınmanızı tavsiye ediyorum. Antalya'ya tam yaz gelmeden motor sürmelik havalar tam şu an, yoksa yazın kaskın içinde kafanız pişiyor...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Alıntı Oğuzhan10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaz geldi zaten.Ekipman, içliklere falanda gerek yok Antalya da ki havayı bir görseniz, motosikletten inmek istemezsiniz. Antalyaya taşınmanızı tavsiye ediyorum. Antalya'ya tam yaz gelmeden motor sürmelik havalar tam şu an, yoksa yazın kaskın içinde kafanız pişiyor...
    hemen taşınıyorum

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gaziantep sogugu hiçbir soguga benzemez.

antarktika sogugu gibidir, haklısın bro.
    bezor1 bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Kızım okul ortamında doğal olarak her kış hasta olur enaz 10 gününü raporlu geçirirdi.

Bu yıl okullar açılır açılmaz ayda iki kutu aşağıdaki linkte bulunan pastili aldım.

Bir kez hastalandı. Doktor iki gün rapor verdi.

Doktor "ikinci gün yorgun hissetmezsen okula gidebilirsin" demişti.

Sadece bir gün yattı hepsi bu.

http://www.cistusantiviruspastil.com.tr/

.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dizim bacağıma değdiğinde, değen yer yandı sanacak kadar soğuklara maruz kaldım motosiklette. Ama soğuk kaynaklı çok fazla bi hastalığım olmadı. Bence bi bağışıklık sistemine, beslenmeye bakmak lazım bu kadar sık olması (dediğünize göre) pek normal değil

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Üstadlar bence hiçbiriniz yozgatta yediğim soğuğu yememişsinizdir. Hava -5 ve daha altına da iniyor. Ellerim manetlere dokunamaz oluyor. Üstümde dandirik bi içlik bi de prohel botari mont var. Motorumda ön cam vs rüzgar kesen hiçbir yer yok. Ancak onca soğuğa rağmen sadece az bir burun akıntısı oluyor o kadar. Bebce sorun havada değil sorun sizin vücut direncinizde
    HONDA

#BZ3082

TempesTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 RS
    5 günlük hava durumu tahminlerinde hep sonuncu gün güneşli ve açık gösteriyor. Sık dişini 5 gün sonra havalar düzelecek diye bekliyorum. Neticede 1 gün güneşli oluyor peşinden kar yağmur fırtına devam ediyor. Son bir aydır böyle..

https://ibb.co/bKTqVSj
    bezor1 bunu beğendi.

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Askerliğimin 18 ayın 15 ayını gece nöbetinde geçirdim. 1/3 iki tam kış geçiriyor. -25 derecede toprak mevside nöbet tutuyorduk. Ne bir vukuatım nede bir gün istiratım var. Taktirim kendini beğenmiş gibi olmasım. Ve ondan sonra bir hastalıkdan dolayı doktor yüzü görmemdim. Sade birkere doldu için diş doktoruna göründüm.
    Diyebileceğim, metabolizmanı hızlı tutucaksın, uyuşana kadar oturup kalmayacaksın, düzgün haraketler, mesala, sabahları hafıf jimnastik, yürüyüşde burundan derin nesef alıp ve yavaşca verme (Ben buna doktor nefesi diyorum, çünkü her doktor bana ilk olarak bu şekilde nefes aldırıyordu. ), sabah fazla karışık olmamak şartıyla sütlü kahve ile kahvaltı. Soğuk alınca kahveye pek birşey olmaz, çay fena yapar. Öğle ve akşam üzeri çay mis, ama önce limonu meyve gibi tükettikden sonra. Yani, vitamin C. Çünkü, içilen her bir sigara, normalde bir günde tüketilen kadar, vitamin C , yakıyor. Soğuk ve eksoz gazından dolayıda metabolizma daha fazla vitamine ihtiyaç duyuyor.
    Geçmiş olsun, dileğiyle, bol vitamin, bol haraket ve alıp ürettiğin ısıyı hemen kaygetme. Selamlarla....
    TempesTr bunu beğendi.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    ben yaz kış ankarada kullanıyorum daha hiç hasta olmadım.kışın yazlık montun üstüne deri ceket veya mont giyiyorum. eldivenlerim montu aldığımda yanında ücretsiz vermişlerdi yaz kış kullanıyorum. pantalon olarak tech90 motosiklet pantalonum var çok soğuklarda içine eşofman giyiyorum. yüzüme bere takıyorum kaskımı giyiyorum bu kadar. daha hiç grip felan olmadım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    ayaz çok ya Gaziantep de ilk kez bu kadar soğuk bu kadar rüzgar bu kadar ayaz oldu anlamıyorum

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    60 günde 12 kere grip mi ? :D Hapşırsan doktora mı gidiyorsun acaba Sen motora binme bence haftada bir kere Zatüre olursun... Seni ekipman falan kurtarmaz çünkü bu kadar zayıf bünyenle
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)