Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Becerebiliyor muyuz bi yorumlarınızı alalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Merhaba arkadaşlar dün gece onceden cektıgım bi videoya ufak bi oynama yaparak instagramda paylasma kararı aldım fakat bu iş olmuş mu olmamış mı görüşlerinizi almak istedim.Yorumlarda reklam yapma şeklinde yazılar yazmazsanız sevinirim amacım sadece 3. bi gözden yorum almak

https://www.instagram.com/p/Buv3qRLFcJ_/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

beceremiyorsunuz!
    cunku;
    trafik canavarisiniz!
    motorcularin adini kirletenlerdensiniz!
    tek teker yapmak, hiz sinirini asmak, tehlikeli serit degistirmek ile sadece kendinizin degil trafikte ki diger insanlarin da hayatlarini tehlikeye atiyorsunuz.

umarim bu yorumum sizin icin yeterli bir elestiri olur, birakirsiniz böyle seyleri...
    brnkrc, Metela, birbilent ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı UzunYolAdami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beceremiyorsunuz!
    cunku;
    trafik canavarisiniz!
    motorculari adini kirletenlerdensiniz!
    tek teker yapmak, hiz sinirini asmak, tehlikeli serit degistirmek ile sadece kendinizin degil trafikte ki diger insanlarin da hayatlarini tehlikeye atiyorsunuz.

umarim bu yorumum sizin icin yeterli bir elestiri olur, birakirsiniz böyle seyleri...
    Görüşünüze saygı duyuyorum fakat bende sizin gibi düşündüğüm için trafikte başlayıp sonradan piste geçiyorum şuanda pist motorumu satın alıyorum ve trafikte duzgun surmelık bişeyler alıcaz. Kaza anında yanan tek can bizimkinin olmayacagını biliyorum teşekkürler yorum için
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    videoyu izlemedim bilgisayardan girdiğim için fakat arkadaşın bahsettiği gibi eğer video konusu hız,teker,trafik kural ihlalleri ile ilgisi ise siz diğer motosiklet tutkunu arkadaşlara örnek olacaksınız. Eğer video atıyorsanız kurallara uymak zorundasınız ki insanlar sizi örnek alırken doğru şeyleri örnek almış olsun. Eğer bahsedilen gibi ise konu lütfen kendinizi düzeltip doğru videolar paylaşın.
    emenyasin bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Yeter tadında bırak artık, iyi ihtimal bir yerde ölüp gideceksin, veya daha kötüsü sakat kalacaksın, tuvaletini yapamayacaksın.. Yaptın öğrendin bitti. Tamam büyü artık. Hedeflerini değiştir, kendini geziye odakla, yurt dışına git, ne bileyim kültürünü gelişti, daha risksiz şekilde keyif al.
    ozansntrk, stilll, sheriff87 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    videoyu izlemedim bilgisayardan girdiğim için fakat arkadaşın bahsettiği gibi eğer video konusu hız,teker,trafik kural ihlalleri ile ilgisi ise siz diğer motosiklet tutkunu arkadaşlara örnek olacaksınız. Eğer video atıyorsanız kurallara uymak zorundasınız ki insanlar sizi örnek alırken doğru şeyleri örnek almış olsun. Eğer bahsedilen gibi ise konu lütfen kendinizi düzeltip doğru videolar paylaşın.
    Çok extreme bi durum görmüyorum açıkçası fakat bunlarıda ogrenmek ve pratik yapılması gereken şeyler hiçbirimiz biner binmez ogrenmedık sonuç olarak

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeter tadında bırak artık, iyi ihtimal bir yerde ölüp gideceksin, veya daha kötüsü sakat kalacaksın, tuvaletini yapamayacaksın.. Yaptın öğrendin bitti. Tamam büyü artık. Hedeflerini değiştir, kendini geziye odakla, yurt dışına git, ne bileyim kültürünü gelişti, daha risksiz şekilde keyif al.
    Sana sözüm olsun abi yazın yurtdısına çıkarsak o gunden sonra yaşımın gerektırdıgı gıbı ağır bişiler alıp devam edicem

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar dün gece onceden cektıgım bi videoya ufak bi oynama yaparak instagramda paylasma kararı aldım fakat bu iş olmuş mu olmamış mı görüşlerinizi almak istedim.Yorumlarda reklam yapma şeklinde yazılar yazmazsanız sevinirim amacım sadece 3. bi gözden yorum almak

https://www.instagram.com/p/Buv3qRLFcJ_/
    Olmuş mu olmamış mı diye sorduğun şey Video editse, kısa bi slow motion dışında bir şey görmedim pek, çok çok daha iyi sunumlar mevcut piyasada.

Yok eğer teker işini kastediyosan oldu mu diye, klasik tehlikeli, ayıp cart curt demicem bunu kavrayacak yaştasın bu saatten sonra ben mi izah edeyim..
    Teker meselesine gelince, standart teker işte ne yorum yapılır bilemedim, stunt felan olsa birşeyler denir "Şu hareket iyi, yada bu dandik" gibi.
    Videoda ekstra olağan dışı bi unsur göremedim yani, tekerine taş değmesin yine de, gereksiz riskler, 10 saniyelik keyif için değmez
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Düzenleme, montaj kısmına pek bilgili olmadığım için bir şey diyemem. İzleyici yorumu olarakta ne iyi ne kötü diyebilirim, sadece videoda sarsılma ve titreme olmaması çok hoşuma gitti. Bu arada video kaç fps?
    Videonun konusu için ise @chaqalqarlos'a kesinlikle katılıyorum ve hazır bu işlere başlamışsınız bence o yorumu kendinize düstur edinin. Çünkü sosyal medya insanlara,topluma fazlasıyla yarar ve zarar sağlayabileceğiniz bir mecra. İyi kullanırsanız iyi bir motosikletçi nesile emeğiniz geçmiş olur. Bunun sizin için gönderi(post)larınıza atılan kalplerden daha önemli olacağını düşünüyorum. Başarılar dilerim, kolay gelsin.
    Not:Ayrıca video düzenlemeleriniz için grafik101 kanalına bakmanızı tavsiye edebilirim. Videolarının da oldukça anlaşılır ve faydalı olduğunu düşünüyorum.
    chaqalqarlos bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok extreme bi durum görmüyorum açıkçası fakat bunlarıda ogrenmek ve pratik yapılması gereken şeyler hiçbirimiz biner binmez ogrenmedık sonuç olarak

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

Sana sözüm olsun abi yazın yurtdısına çıkarsak o gunden sonra yaşımın gerektırdıgı gıbı ağır bişiler alıp devam edicem
    izlenebilmesi açısından tabi ki o hareketlerin de gerekliği olduğu konusunda hem fikirim ama bunu trafiğe kapalı alanlar da ve öğretirken sizden öğrenecek kişilere de yapılanların trafiğe kapalı alanlar da yapılmasının altını çizerek paylaşırsanız bence yararlı bilgiler olabilir. Neden motosiklete başlayanların AEA videoları ile öğrendiği gibi senin videolarına girip öğrenmesinler. Neden bizde denemeyelim motosiklet karşılaştırmaların da Çağlar böyle böyle demişti diye,yada viraja nasıl girilir diye öğrenirken Çağlar'ın videosunu açıp elini şöyle,freni şöyle yapıyor diye dikkatlice bakmayalım. Neyse tekrardan hayırlısı olsun ve yararlı videoların olur bizde takipçin oluruz.Bol şans şimdiden.
    emenyasin bunu beğendi.

Motosikleti
    N/A
    Abi bak bende teker yapabiliyorum ehee

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Tez zamanda helvası yenile... trafikte yapma aga... git sadece kendini imha et... teker yapmak marifet mi ? Hayır çoluk çocuk bisikletle bile yapıyor çünkü...ki sente ye aldığınıda göremedim, boyuna gaz açıyorsun...Video edit diyorsan bi fikrim yok.. anlamam o işten...
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Bence olmuş. Kalabalığın hayranlık beslediği aşırılıklar, sığlıklar, yamyamlıklar öyle herkesin kolayca icra edebileceği marifetler değildir. Hoş, burada maksat zaten potansiyel instagram takipçisi edinme teşebbüsü.

Kaç kişinin değil, kimlerin takdirini kazandığınız ile kaliteniz ölçülebilir. 13 yaşında toy bir çocuğun alkışını almak sizi mutlu ediyorsa, o çocuğun aynı zamanda slime videoları altına tebrik yorumları bıraktığına da dikkat çekmek isterim.
    ÇELİKKAYA ve metinkilic bunu beğendiler.

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Böyle bir iş yapıyor, bu işi ciddiye alıyor ve ciddiye alınmak istiyorsunuz.. Yetişkin insanların ciddi yorumlar yapmasını bekliyorsanız trafiğe kapalı alanları tercih etmeli ve böyle ucuz işlere yüz vermemelisiniz.

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Mrb,mevzu konu video editlemeyse, eh işte, başlangıç için gıyah bi gamara :D Başından sonundan kırpıp atmışın. Çaban bu yöneyse, ileride şööle, çift kamera +, döngüsel açılar, vurgulamak için spot, zoomliu muumlu gibi efektler uygularsan, eminim o kadar tehlikeli haraketlere gerek kalmaz raiting yapmak için. Bu konuda işin uzmanlarından bilgide edinebilirsin.
    Emme mevzu konu videonun içeriğiyse ve yazdıklarınsa, keşke böyle stundları ilk önce pist veya kaoalı alanda öğrendim, bu yüzden trafikte özgüvenim çok deseydin, anlardım, mantıklı derdim. Ama yok tarafikde bi kendimi ve başkalarını tehlikeye sokup kütü örnek olayım, sonra örnek olduklarım trafikde canpazarı yaşarken, bende piste keyfime bakarım, OLMUYOR.
    Umarım nekadar hatalı olduğunu anlamışındır. Allaha emanet.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

Ayriyettten, allah göstermesin, trafiğe açık bir yol kenarında kazadan sonra yardımın kilometrelerce uzakda canını veya sağlığını veya bir yarış takımında yarışmak için gereken disiplin ve saygıyı kaybedersin.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Burda çoğunuz boş yapmışsınız. Yok tehlikeli şerit değiştirmişsin yok teker yapmışsın yok hız sınırı aşmış. Duyar kasma için mi yaziyosunuz bilmiyorum ama çoğunuz bilerek bilmeyerek (teker hariç) tehlikeli hareketleri yapıyoruZ. Bunları yapan insanların buraya tehlikeli vs gibi şeyler yazması ne kadar mantıklı?
    Ayrıca videoyu ben beğendim, yalnız sana bişi olsun istemem, dikkatinin hadsafhada olması dileğiyle..

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence olmuş. Kalabalığın hayranlık beslediği aşırılıklar, sığlıklar, yamyamlıklar öyle herkesin kolayca icra edebileceği marifetler değildir. Hoş, burada maksat zaten potansiyel instagram takipçisi edinme teşebbüsü.

Kaç kişinin değil, kimlerin takdirini kazandığınız ile kaliteniz ölçülebilir. 13 yaşında toy bir çocuğun alkışını almak sizi mutlu ediyorsa, o çocuğun aynı zamanda slime videoları altına tebrik yorumları bıraktığına da dikkat çekmek isterim.
    Yapıcı yorumunuz için tesekkurler , Kimlerin taktirini kazanmak istedigim konusunda net bi çizgim var burada yorumunu önemsedigim çok insan ve her zamanki gibi sadece ortalıgı karıstırmak maksatlı yorum yapanda çok boş adam var bunun farkındayım. Açıkçası amacım dikkat çekmek değil zevk aldıgım işi hakkıyla yapmayı ogrenmek oldugunu bastan belirteyim. o videodaki motor monster1200s dikkat çekmek istesem gidip diavel alır egzozuma takıp sagda solda gezerdım fakat bu işi artık farkındalık kazanmış bir birey olarak hobi çerçevesinde tutmak istiyorum.
    Forumda bu konuda benden çok ötede olan kişilerin örnegin @MrMud gibi offroad tecrubeleri ve benım supermoto merakım birleşerek çok daha ileri gidebilecegime inanıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izlenebilmesi açısından tabi ki o hareketlerin de gerekliği olduğu konusunda hem fikirim ama bunu trafiğe kapalı alanlar da ve öğretirken sizden öğrenecek kişilere de yapılanların trafiğe kapalı alanlar da yapılmasının altını çizerek paylaşırsanız bence yararlı bilgiler olabilir. Neden motosiklete başlayanların AEA videoları ile öğrendiği gibi senin videolarına girip öğrenmesinler. Neden bizde denemeyelim motosiklet karşılaştırmaların da Çağlar böyle böyle demişti diye,yada viraja nasıl girilir diye öğrenirken Çağlar'ın videosunu açıp elini şöyle,freni şöyle yapıyor diye dikkatlice bakmayalım. Neyse tekrardan hayırlısı olsun ve yararlı videoların olur bizde takipçin oluruz.Bol şans şimdiden.
    Benim bu videoyu paylasma amacım bakın ben bunu yaptım diye sidik yarıştırmak değil , bir işi yapmaya calısıyor ve gelısmek ıstıyorsanız hak verırsınız ki herzaman 3. bi şahısın gözlemi çok onemlidir.Dediğiniz şekilde insanlara ornek olmak ve ogut vermek isterim ama haddime bir iş oldugunu dusunmuyorum aslında asıl problemde bu herkes haddini bilse herşey daha guzel olur yanlıs anlamayın size lafım yok. Fakat burada daha hayatında adam akıllı gaz kolu cevırmemıs ınsanların tez vakitte ölürsün inşallah demesını sadece içlerindeki iğrenç karakterlerine verıyorum umarım bi gün daha ıyılerını daha ıyı motorla yapma ımkanları olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmuş mu olmamış mı diye sorduğun şey Video editse, kısa bi slow motion dışında bir şey görmedim pek, çok çok daha iyi sunumlar mevcut piyasada.

Yok eğer teker işini kastediyosan oldu mu diye, klasik tehlikeli, ayıp cart curt demicem bunu kavrayacak yaştasın bu saatten sonra ben mi izah edeyim..
    Teker meselesine gelince, standart teker işte ne yorum yapılır bilemedim, stunt felan olsa birşeyler denir "Şu hareket iyi, yada bu dandik" gibi.
    Videoda ekstra olağan dışı bi unsur göremedim yani, tekerine taş değmesin yine de, gereksiz riskler, 10 saniyelik keyif için değmez
    Daha stunt yapacak kabileyete ulasabıldıgımı dusunmuyorum ama eldeki motorun kırılması ve alacagım hayati riskler bu kadar oluyor ötesi için bende pist dusunuyorum. Arkadaşlar pistte egıtım alsaydın demıs fakat kendılerı hayatlarında kac kere piste gırmısler kac kere profesyonel çerçevede motor surmusler cok merak ettım. Yakında zamanda trafige kapalı alandaki egitim videolarıyla gorusmeyı temenni ediyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

Alıntı tarikcapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tez zamanda helvası yenile... trafikte yapma aga... git sadece kendini imha et... teker yapmak marifet mi ? Hayır çoluk çocuk bisikletle bile yapıyor çünkü...ki sente ye aldığınıda göremedim, boyuna gaz açıyorsun...Video edit diyorsan bi fikrim yok.. anlamam o işten...
    Bi gün floryaya gel vereyim aleti görelim sende sente neymiş bi monster ne kadar yukarı cekılebılırmıs ogretırsın umarım Boyuna gaz acıyosun dedigin vıdeoda mt10un kadranı sabıt yanımda gelıyor.Power wheelie boyle olmuyor canım en kısa zamanda o motoru satman ve bu camiadan uzaklasarak bi fesat , cahil birinden kurtulmamız dileğiyle
    Kullanılan motorların karakterlerini bilmeden yorum yapmayın diyecem fakat kac kere supermoto veyahut kısa şaseli motorla teker yaptın merak ettim cunku boyluca gaz acıyosun dedıgın motorun şase boyu normalden 15cm civarı daha uzun yani sen bu motoru aaa senteye aldım bosa alıp gezeyım diyemezsin dicek varsada buyursun gelsin bizede ogretsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Tam eleştirecektim bendede teker merakı var kapalı pazar yerinde vs deniyorum ufak ufak. İyice öğrenir caddede yaparsam ilerde diye eleştirmiyorum 😀

Yinede bu hareketler insana ben oldum, ben bu işin ustasıyım vs gibi egolar yükler. Bu işin kralı Tekteker Arif'di sonunu ve yanında götürdüğünü hepimiz biliyoruz.
    Levent yoldaşında söylediği gibi, farklı tadlar aramak lazım. Tabi bu tadları aramak için sadece motosikletini değil arkadaş çevrenide ya seninle aynı yöne çevirmek yada yönünü onlardan çevirmen lazım yoksa başaramayabilirsin.
    Allah cümlemizi sevdiklerimize bağışlasın..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Valla arkadaş şu tek teker olayını hiç denemedim, muhtemelen de beceremem. Gözde de astiğmat var, gece sürmek benim için işkence, bildiğin süremiyorum geceleri ezbere bilmediğim yolda. Lakin beğenilmek,takdir edilmek nedir bilirim, bunlar gurur okşatan güzel şeyler. Arkadaşların,takipçilerin "Aslansın,kaplansın panpa" dediklerinde insan daha bir gaza geliyor, o gaz da senin aldığın alacağın riski arttırıyor, daha tehlikeli daha saçma şeyler yapmaya başlıyorsun. Haliyle daha fazla beğeni, daha fazla goygoy. Bunları boşver arkadaş, neden uzun yıllar motora binmeyi hedeflemiyorsun? Forumda "Onlar hep bizimle birlikteler" diye bir bölüm var, hiç okudun mu? 12 senede kimleri kimleri kaybetmişiz..
    DrFreeman ve Tengri bunu beğendiler.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Daha stunt yapacak kabileyete ulasabıldıgımı dusunmuyorum ama eldeki motorun kırılması ve alacagım hayati riskler bu kadar oluyor ötesi için bende pist dusunuyorum. Arkadaşlar pistte egıtım alsaydın demıs fakat kendılerı hayatlarında kac kere piste gırmısler kac kere profesyonel çerçevede motor surmusler cok merak ettım. Yakında zamanda trafige kapalı alandaki egitim videolarıyla gorusmeyı temenni ediyorum
    Supermoto tavsiye ederim.
    Eğer amacın önce sürüş kabiliyeti olarak kendini aşmaksa olay supermotoda biter.
    Değil diz değdirmek, gidon değdirmeye kadar yolu var supermotonun.
    İster stunt dene ister viraj, ister rampa ister teker ister stoppie.
    İrlanda çakısı gibi kitapsız..

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    millet nasıl zengin la ön kaldırıyo :S

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)