Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tech90 kullananlar yardım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Nmax 155
    Kolay gelsin. Öncelikle overlap manx smalt sipariş ettim 34 bedendi bol oldu. Sonra iade ettim 33 beden yok dediler 32 gönderdiler dar geldi iade ettim . City modelini aldım bu sefer 33 beden. Üzerime tam oturdu ama kotlar malum bollaşıyor çok bollaşırsa bu sefer aşırı bol gelecek kemer vs. kullanmak zorunda kalacağım. Sizce bunun 32 bedenini isteyeyim mi yoksa 33'de kalmaya devam mı edeyim? Pantolon çok bollaşıyor mu? Eğer öyleyse sıkıntı olur benim için. Zaten üstünde hiç yıkamayın yazıyor. Ne yapmamı önerirsiniz? Bu halde bile diz korumaları en üstte kullanıyorum zar zor otururken dizimi kapatıyor. Bu durum düşündürüyor beni açıkçası.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba Superlight200
    Alıntı wampirus45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin. Öncelikle overlap manx smalt sipariş ettim 34 bedendi bol oldu. Sonra iade ettim 33 beden yok dediler 32 gönderdiler dar geldi iade ettim . City modelini aldım bu sefer 33 beden. Üzerime tam oturdu ama kotlar malum bollaşıyor çok bollaşırsa bu sefer aşırı bol gelecek kemer vs. kullanmak zorunda kalacağım. Sizce bunun 32 bedenini isteyeyim mi yoksa 33'de kalmaya devam mı edeyim? Pantolon çok bollaşıyor mu? Eğer öyleyse sıkıntı olur benim için. Zaten üstünde hiç yıkamayın yazıyor. Ne yapmamı önerirsiniz? Bu halde bile diz korumaları en üstte kullanıyorum zar zor otururken dizimi kapatıyor. Bu durum düşündürüyor beni açıkçası.
    City var bende bollaşma yaşamadım fazlasıyla elastik yapısı var zaten sarıyor beli. Hiç yıkamayında yazmıyor, dizlik ve kalça korumasını çıkardıktan sonra vurguluyorum "ters çevirMEDEN" "SOĞUK su ayarında" yıkayabilirsin. Etikette yazanlar bunlar ekstradan bir bilgi direkt olarak güneş görmeyen yerde düz bir şekilde kurutman gerekli ve kurutucuya asla atmamalısın.

Motosikleti
    Nmax 155
    Kaç aydır kullanıyorsun? Bedeni aldığın gibiyle ne mutlu .

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bendeki overlap monza pantolonda da yıkamayın diyor, ancak dışı leş gibi oldu, makinede elde yıkama ayarında 30 derecede yıkasam sorun olur mu acaba?
    çoğu yerde deterjan kevlar kumaşa, pantolonun dikişlerine zarar verir gibi şeyler dediklerini gördüm. bunlar ne kadar doğru?

Ben de amanos var kullanma fırsatım olmadı daha ama içini çevirmeden soğuk suda yıkayın yazıyor. Beden bollaşması her kotta olduğu gibi mutlaka olur bence. Ve ayrıca malzeme ve işçilik güzel görünüyor bakınca.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Bende overlap kışlık vardı 2 sezon 30C'de yıkayarak ve kurutmaya koyarak kullandım, normal yıpranması dışında bir yıpranma farketmedim. Yazlık canvas olan bir tane de var, onu da aynı şekilde kullanıyorum, 1 sezon sonrası halen yeni gibi.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Bende hem tech90 hem 4 riders kot var, ikisinide pislendiginde makinede soguk suda yikiyorum birsey olmadi. 4riders biraz sıkmaya basladi kilo mu aldim ne :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)