Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Becerebiliyor muyuz bi yorumlarınızı alalım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boğaziçi köprüsünü geçen haftaya kadar tekerde geçebiliyordum fakat bu hafta denedıgımde 220de Tekerden düşüyor ve köprüyü tamamlayamıyorum acaba problem neyden kaynaklı olabilir ? Çok sinirlendim motoru satıp gidip panigale alasım var bu gidişle bana başka şans bırakmayacak gibi. Yardımcı Olursanız cok sevinirim Teşekkürler. 200bin Liraya kadar motor önerilerinize açığım.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...duler-abi.html

100 120 ile tekere alırken 150 ile tekere alamıyorum güç boşa gidiyor gibime geliyor motorda yada bende bi problem olabilir mi ?

Motorum ducati monster 696 onceden boyle bişi yoktu ama bu gece 170 180de sanki motorun govdesi asırı titriyordu motor tam performans veremıyor gibiydi bu titreşimin sebebi neyden kaynaklı olabılır ?

Motorda anlamadıgım sekilde hız değişimi oluyor sebebı ruzgar falan diyeceksınız belkı ama kesiciye girme hızı bıle degısıyo gecen hafta 227ye cıkmıstım bugun 210da sabıt kaldı ve 5. vıtes normalde 192de flash yakıyordu bugun 201e kadar cıktı bu kadar buyuk degıskenlerın olması sızce normal mı ?
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-plakalik.html

"Hayaller hayat oldu laan

Evet arkadaşlar bazı aksaklıklar yuzunden Duke390 motoruma bugun yarın veda ediyorum .. Ehlıyetıde kaptırdık 6 ay sonra ehlıyetı geri alacagım ıcın gene ufaktan hayaller planlar kurmaya başladım Duke390dan Ducati Monster696 ve Mt07 ye geçiş hakkındakı yorumlarınız neler olacak

Bugun 180le giderken sırt çantamın omuza geçirdiğim yeri koptu ve çantalara neden bele baglanılan aparatın yapıldıgını anladım onun sayesınde kazadan kurtuldum baya korktum bidaha böyle bişi yaşamak istemem çanta önerebılecek varmı sağlam bişi ?

Bugun kadıkoyden köpruye gıderken anayolda trafıgın tam durdugu yere gelırken frenleyerek hızımı keserken bı arac bırden onume kırdı anı frenle abs sayesınde durabıldım yanına gıdıp kapısına sağlam bi tekme atıp kaçtım şuan içim rahat yapılmaması gereken bı harekettı fakat resmen canıma kast ettı ıcımde kalırdı

Arkadaş için sıradan normal bir gün fazla şey etmemek lazum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...duler-abi.html

100 120 ile tekere alırken 150 ile tekere alamıyorum güç boşa gidiyor gibime geliyor motorda yada bende bi problem olabilir mi ?

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-plakalik.html

"Hayaller hayat oldu laan

Arkadaş için sıradan normal bir gün fazla şey etmemek lazum.
    Yıllardır forumdayım aldığım en güzel yorum emeğinize sağlık

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

Alıntı ozansntrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet nasıl zengin la ön kaldırıyo :S
    Ne sandın len tırrek aylık gelirine göre açı verebilme skilli açılıyor ducatilerde
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    köylü apaçiler

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Güzel tek teker bro

Motosikleti
    MT-07
    Cidden ben merak ederek soruyorum. Şimdi sana 1 aylığına 125cc yada 250cc motor verseler nasıl sürersin? Aslında bir yerden bulup 1aylık bir motovlog çeksene. Büyük cc'den küçük cc'ye geçince ne gibi şeyler oluyor die? Ben hangi motoru kullanırsan tekerine daş değmesin diyorum.

Lakin merakta etmiyor değilim. Hep yüksek cc motorlardasın. Biraz halka karış

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cidden ben merak ederek soruyorum. Şimdi sana 1 aylığına 125cc yada 250cc motor verseler nasıl sürersin? Aslında bir yerden bulup 1aylık bir motovlog çeksene. Büyük cc'den küçük cc'ye geçince ne gibi şeyler oluyor die? Ben hangi motoru kullanırsan tekerine daş değmesin diyorum.

iki yil monster 696 sonra bir yil hyper 1100 kullandiktan sonra arkadasim bi msx 125 aldi ogrenmek icin.
    Bayiden getirirmisin diye rica etti getirdim ama ölüyodum alismisiz gaz ac uza ,gaz ac uza , 100 le filan giderken hafif sola yatip gazi aciyidim dedim gaz yokk

Büyük cc den kucuk cc ye gecmek cok tehlikeli 🤣

Görüşünüze saygı duyuyorum fakat bende sizin gibi düşündüğüm için trafikte başlayıp sonradan piste geçiyorum şuanda pist motorumu satın alıyorum ve trafikte duzgun surmelık bişeyler alıcaz. Kaza anında yanan tek can bizimkinin olmayacagını biliyorum teşekkürler yorum için
    böyle dusundugune sevindim
    motor surmek zaten tehlikeli, gencsiniz ailenizi dusunun, ayrica trafikte ki diger masum insanlari dusunun..

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı arifziyaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki yil monster 696 sonra bir yil hyper 1100 kullandiktan sonra arkadasim bi msx 125 aldi ogrenmek icin.
    Bayiden getirirmisin diye rica etti getirdim ama ölüyodum alismisiz gaz ac uza ,gaz ac uza , 100 le filan giderken hafif sola yatip gazi aciyidim dedim gaz yokk

Büyük cc den kucuk cc ye gecmek cok tehlikeli 🤣

Gelin beyler yaklaşın.
    Sizin sorunuzun cevabı bende.
    Hatırladığım bir konu vardı. Aradım buldum.
    900 cc den 150 cc ye geçersen böyle olur Adlı Konu

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelin beyler yaklaşın.
    Sizin sorunuzun cevabı bende.
    Hatırladığım bir konu vardı. Aradım buldum.
    900 cc den 150 cc ye geçersen böyle olur Adlı Konu
    herzaman söylerim düşük cc sürmek daha zor diye çünkü düşünmeniz gereken etken sayısı çok daha fazla sollasak gececek mi frenlesek duracak mı falan hep bi dert ama +100hp klasmanına maymunu koysan gidiyor low iq aleti resmen sanırım benımde elde o yuzden yatkınlık var :D
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    herzaman söylerim düşük cc sürmek daha zor diye çünkü düşünmeniz gereken etken sayısı çok daha fazla sollasak gececek mi frenlesek duracak mı falan hep bi dert ama +100hp klasmanına maymunu koysan gidiyor low iq aleti resmen sanırım benımde elde o yuzden yatkınlık var :D
    low iq aleti = Geri zekalı makinesi diyorsun yani.. Sonrasını okumadım Gerek duymadım... Adam farkında durumun dedim
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)