Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bir tanemi vizeye soktum

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üç yıllık beraberliğimizin ardından bebeğimin vizesi gelmiş. bugün sabah 07.30'da fethiye yollarına koyuldum. hava sisli, yerler çiğliydi.

vize yerine vardığımda önümde bir tane motor vardı. vize görevlilerinin üzerinde sabahın verdiği bir gerginlik mevcuttu. adam rica ediyor ama führer hitler edasıyla. haliyle irkiliyor insan. sabah sabah ne işiniz var mk der gibi.

hayır, benim arkamda bez çanta vardı, onu da hafif kusur olarak yazmış. ülen o çanta kayışlı. sökülüp takılıyor, görüyorsun, utanmadan hafif kusur yazıyorsun. çok teessüf ederim ama ya.

neyse, sonunda vizeden geçtik. çarşıda çayımızı, tostumuzu yedik. seçim arabalarına anlamsız gözlerle bakıp, eve döndük.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Değiştir artık şu motoru. 30 senelik arabaya sahip amcalar gibi oldun. Bir tanemi satmam da satmam die
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değiştir artık şu motoru. 30 senelik arabaya sahip amcalar gibi oldun. Bir tanemi satmam da satmam die
    Cbf150 candır..gerisi patlıcan...

Konuştuk daha önce,Emekli olunca alacak nc750.

Hoka reis

Sakin yengemin yaninda motora bir tanem demeyesin..yoksam zabahina motorun lastikleri kesilmiş,boynu bukulmus halde bulursun..
    Angrypower ve Stock Sever bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Tracer 700 aldıracağım Hoka Reyize... İlla dede gibi mi yaşayacak motor hayatını???

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf150 candır..gerisi patlıcan...

Konuştuk daha önce,Emekli olunca alacak nc750.

Hoka reis

Sakin yengemin yaninda motora bir tanem demeyesin..yoksam zabahina motorun lastikleri kesilmiş,boynu bukulmus halde bulursun..
    hanım duymasın levent. kovar beni evden.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

haklısın da kriz biz ortadireği vurdukça elimizden bir şey gelmiyor be reis. her ay fiyat listelerinin değiştiği bir ortamda-üstelik mayışlar sabit kalırken-bizler, yani ortadirek, hızla fakirleşiyoruz.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın da kriz biz ortadireği vurdukça elimizden bir şey gelmiyor be reis. her ay fiyat listelerinin değiştiği bir ortamda-üstelik mayışlar sabit kalırken-bizler, yani ortadirek, hızla fakirleşiyoruz.
    657'ye mensup olanlar nasıl 696'dan mağdur olanlardan daha fazla mağduriyet belirtiyorlar? Aklım hiç almıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Hoş bende MT-07 hayalleri kuruyordum. Bu yaz alamayacağıma kanaat getirdim. Şimdi MT-25'imi daha bir şevkle kullanıyorum. Veriyorum arpasını (benzinini), basıyorum kırbacı...

657'ye mensup olanlar nasıl 696'dan mağdur olanlardan daha fazla mağduriyet belirtiyorlar? Aklım hiç almıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Hoş bende MT-07 hayalleri kuruyordum. Bu yaz alamayacağıma kanaat getirdim. Şimdi MT-25'imi daha bir şevkle kullanıyorum. Veriyorum arpasını (benzinini), basıyorum kırbacı...
    yani keşke alma imkanına sahip olup alsaydın. imkanlar günden güne kötüleşiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Valla cbf harika motor ama yavaş yavaş sıkılmaya başladım,hatta sıkıldım bile
    insan daha giderli birşeyler arıyor

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla cbf harika motor ama yavaş yavaş sıkılmaya başladım,hatta sıkıldım bile
    insan daha giderli birşeyler arıyor
    zamanla sıkılırsın tabi. tarz oturana kadar bir müddet olacak..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)