Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Trafikte yaşadığınız tartışmaları ve kavgaları anlatın

Motovento
    REKLAM ALANI
    gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birgün e6'da bir yardiriyorum görmen lazim . Ama göremezsin çıplak gözle takip etmek öyle zor . Neyse avelin biri yol vermedi , sen misin yol vermeyen aynı markaya sahip bütün araçları durdurup evet durdurup ağız burun daldım .

Bı ara yoruldum çay içip dinlendim tekrar başladım şamarlamaya . Buda böyle bir animdir .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birgün e6'da bir yardiriyorum görmen lazim . Ama göremezsin çıplak gözle takip etmek öyle zor . Neyse avelin biri yol vermedi , sen misin yol vermeyen aynı markaya sahip bütün araçları durdurup evet durdurup ağız burun daldım .

Bı ara yoruldum çay içip dinlendim tekrar başladım şamarlamaya . Buda böyle bir animdir .
    Ben ordaki bariyerdim bütün bunlar yaşandı.

melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    bir grup scootercinin dayağını yedim antalya yolunda...detaylar birazdan.

Motosikleti
    MT 25
    Şu servisçiler harbiden vasıfsız salak insanlar. Valide servis anneliği yapıyor akli dengesi yerinde olmayıp ilaç kullanandan mı adam öldürmeden girip çıkan mı hepsi servisçi olmuş. Çoluk çocugu servise yazdırırken iyi seçmek gerekiyor. 20 ile gidiyorum. rampa yukarı trafik yürümüyor Sollamaya çalışıyor diğer şerit ters şerit videoyu şimdi izledim eğer izin verseymişim sollamasına otobüs ile kafa kafaya giriyorlarmış. Neyse ben koydum gazı yan yan hızlandım mecbur fren yaptı aklınca sıkıştırarak geçti beni yol ayrımında. Kask ile kafasına çok güzel koyacaktım da Bu tarz vasıfsız insanlar ile uğraştığıma gerçekten değecek mi ? İşin üzücü ve trajikomik kısımı kendilerinin içinde bulundukları araç büyük diye bir bok sanıyorlar kendilerini. İndirsem aşşağıya o eldiven ile o kask ile birileri ayırmaya gelene kadar feriştahını gevelerim orada. Sorun şu gerek polis teşkilatına gerekse servisçilere gerekse devletin birçok kurumuna böyle vasıfsız insanların alınmasını doğru bulmuyorum. Trafikte çok sorun yaşadım. Herkes ile biraz diyalog haline giriyorsunuz abi biraz dikkat etsene görmesem kazaya sebebiyet veriyorsun diye Herkes pardon yeğenim çok özür dilerim diyor. Bu servisci alagavat insanlar Sadece arabanın büyük olması ile kendilerini psikolajik olarak önde görüp gerçek hayatta hiçbir baltaya sap olamamış ayda 1000tl çalışmaya mahkum ve 2 cümleyi bir araya getiremeyen insandır. Gözümde.

Edit Servisçilere sataşmayın bu adalet sisteminde haklı olsanız bile gerçekten uğraştığınıza değmeyecektir. Ne mahkemeden kazanacağınız parayı ödeyebilecek güçleri var. Ne de uğraşırken size mantıklı cevaplar verebileceğiniz bir muhattap. Hayatınız ile kumar oynamaktan başka birşey değil kasıtlı çarpıp tutuksuz yargılanan servisçiler çok piyasada iyice cesaretleniyorlar.

Edit2:Zaten sollasan öne geçeceğin bir buçuk metre. Çok acil bir durum varsa sağ şeritten beni nasıl kıstırıyorsan ona göre 4lüleri yak korna çala çala git.

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Gençsin, hala öğrencisin ve o olayda haklısın. Dikkatsiz bir herif yetmemiş gibi birde plakana vuruyor. Suçlu birde kendini güçlü hissedip, çocuğa bir ders vereyim derken, rezil duruma düşmüş. Umarım salladığın onu kulağında patlamıştır, oda birdahakinde yine ölye davranmaya kalktımı, kulakları çınlar. Sakin ol, serinkanlı davran, baktın kendini kaybedip fiziksen olaya girişiyor, o zaman tornayı gözünden vur. Tek haraket. ;)
    Mesala bana veya plakama öyle bkilerek dokunmak gt ister. Üzerinde iki Türk bayrağı Birde büyük harflerle SAMURAİ yazıyor. Kafadan 3 ipon. Oyun biter.
    Alıntı yigitaksoyx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında haklısın öfke kontrolü gerekli fakat biraz fazla sinirli bir yapım var ne kadar sakin kalmaya çalışsam da bazen olmuyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:54 ----------

Arkadaş ne diyon. Sen bir rüya , bir hayalden bahsediyorsun. Nasıldı bayan, çekicimiydi, güzelmiydi.
    Birdaha öyle birşey başına gelirse, benim numaramı ver dostum. Arkadaşın motoru dersin, o sana yemekde ismarlar, diyebilirsin. :D
    yigitaksoyx bunu beğendi.

Ehliyeti aldıktan 2-3 ay sonra yaşanıyor bu olay, Beylikdüzüne doğru çıkıyorum yokuştan bir tane dacia tarzı bir araba habire sıkıştırıyor beni sebepsiz yere, bende şaşırdım herhalde bi yer felan yanıyo motorda habire kornalar felan öyle yavaşladım biraz baktım aynalardan felan hiç birşey yok. Minnak bir dönüş var beylikdüzü içine oradan giriyorum ileride zaten trafik duruyor. 50 ile giderken adam beni sıyırıp geçiyor bu seferde önümde fren yapıyor. Zaten sonrasında şarteller atıyor. Aradım babamı dedim trafik şube ekibiyle yakınsan gelir misin ? Habire sıkıştırıyorlar felan dedim. 3 polis arabasıyla önünü kestirdim. Adamda şoka uğradı. Silahla indiler felan filan derken herhalde adam o ara altına etti. Yok özür dilerim yok bir şey derken yapıştırdım cezayı ibişe. Ne itiraz etti ne bir şey. Burdaysa iyi bir ders olmuştur totoşa.

yigitaksoyx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Phantom 180
    Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konunun amacı ne? Ne garip bi yer olmaya başladı burası ya. Iyice tadı kaçtı.
    Dostum, neden bu kadar ters bakıyorsun konuya? Anlatmak isteyen yaşadığı olayı anlatıyor. Ya da işi makaraya vurup eğlenceli hikayeler çıkıyor ortaya eğleniyoruz bak fena mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    derken kesici sesi duydum.
    kulaklarında aniden gaza getirici bir şarkı çalması...

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir grup scootercinin dayağını yedim antalya yolunda...detaylar birazdan.
    su adam bişey yazmadan herkes konuyu terk etsin... bi bitmedinn ........

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kavga etmeyin başınıza bela alırsınız. hele yapılı biriyseniz. kolunuzun ağırlığıyla bile o eldivenle adama vurduğunuz zaman karşı tarafa kalıcı hasar verebilirsiniz.
    vallahi ben dev gibi adamım , öyle korkmamda ama yaşım ilerledikçe kavga vs yi bıraktım , eskisi gibi haraketli değilim uçup kaçamıyorum gelir minnak biri ya bir dövüşçü düzler , yada biri silah çeker araya kaynarız diye itişmiyorum,

net ; motorcu her zaman hatalıdır. çünkü biz motoru alırken hata yaptık :D o ehliyeti almayacaktık,

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiziki olarak tek kavgam yolda dururken kedi ile olmuştu; o sayılıyor mu

Motosikleti
    Phantom 180
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiziki olarak tek kavgam yolda dururken kedi ile olmuştu; o sayılıyor mu
    sabah sabah
    Sıkma gidonu, kollarını rahat bırak, dizlerinle tut, kaldır şu kafanı!

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yigitaksoyx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah sabah
    aksiyon istiyorum

yigitaksoyx ve pinkcrow7 bunu beğendiler.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    NC750x - 2019
    Dengesiz insanlarla genelde hep ağız munakaşasına giriyorum. haklı olsam da sonra hep tüh keşke laf etmeseydim diye üzülüyorum.

Eminim benden daha eski ehliyeti olanlarda vardır ama benimki 2004. söförlük hayatım boyunca şunu gördüm. türkiyede sürücüler yol vermekten çok yol almayı seviyor ve hiçbirimiz ne özür dilemeyi nede teşekkür etmeyi becerebiliyoruz. Genel hoşgörü eksikliği var.

Motosikleti
    Phantom 180
    Alıntı ]-[@LuI{ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dengesiz insanlarla genelde hep ağız munakaşasına giriyorum. haklı olsam da sonra hep tüh keşke laf etmeseydim diye üzülüyorum.

Eminim benden daha eski ehliyeti olanlarda vardır ama benimki 2004. söförlük hayatım boyunca şunu gördüm. türkiyede sürücüler yol vermekten çok yol almayı seviyor ve hiçbirimiz ne özür dilemeyi nede teşekkür etmeyi becerebiliyoruz. Genel hoşgörü eksikliği var.
    o kadar haklısınız ki...
    Sıkma gidonu, kollarını rahat bırak, dizlerinle tut, kaldır şu kafanı!

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Nasıl kıracakmışsın ağzımı burnumu diye sordu.
    Elimi yumruk yapıp eldivenimi gösterdim.

Ben böyle bir tehdit ne gördüm ne de duydum,delilik ile velilik arasında kalmışssın sen

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)