Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Mr. Mud'a özendim Ybr'yi arazide öldürdüm.

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu crf epeydir ukde kaldı içimde �� 4-5 motosiklet önce başlamıştım crf alıcam demeye almadan ölmek istemiyorum ��

Yakıtı beni cezbediyor açıkçası, bide hafif araziyede girer çıkarım her yerde ustası bulunur vs. Bu sene iyi gezesim var yakıt ne kadar az olursa o kadar uzun süre gezerim en son düğünümün olduğu sene 10 gün yıllık izin kullanmıştım içerde 76 gün iznim var bu sene 40 gün birden izin veriyorlar ��
    Valla benimde hep avrupa turu, dünya turu yapmak içimde uktedir, zor görünüyor uzun süre tabi
    İçinde kalacağına hatıranda kalsın, satılmayacak bi motor değil sonuçta al gitsin.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Allah gönlümüze göre verir inşallah. Bu ybr ile dünya turu yapan çifti şimdi daha iyi anlıyorum. Upuzun yollara gidip birsürü yer görüceksen cc yi pek takmıyorsun, vakit ve nakit olsun yeter.

Kendimi çözdüm sonunda, ne viraj tutkunuyum ne hız ne arazi ne asfalt, yeni yerler görmek ve buralara motosikletle gitmek benim tutkum 😀
    potasyum, bursalıali ve MrMud bunu beğendiler.

Motosikleti
    cıks
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah gönlümüze göre verir inşallah. Bu ybr ile dünya turu yapan çifti şimdi daha iyi anlıyorum. Upuzun yollara gidip birsürü yer görüceksen cc yi pek takmıyorsun, vakit ve nakit olsun yeter.

Kendimi çözdüm sonunda, ne viraj tutkunuyum ne hız ne arazi ne asfalt, yeni yerler görmek ve buralara motosikletle gitmek benim tutkum ��
    kesinlikle senin gibi düşünüyorum,
    bursalıali bunu beğendi.
    halimiz itten beter, keyfimiz paşada yok

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Serkan aklımda İran'da 150 cc üzeri motosiklete müsaade edilmiyor diye bir şey kalmış. Terörist faaliyetlerde kullanılabilir diye . Belki de bu yasak başka bir ülkede koyulmuş da olabilir. Sen konuyu kendin araştırırsın.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mr mud valla forumun psikolojisini bozdu
    MrMud ve maktama bunu beğendiler.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mr mud valla forumun psikolojisini bozdu
    Yav çok düzgündü de psikolojimiz, geldim ben bozdum he
    -MrMud

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav çok düzgündü de psikolojimiz, geldim ben bozdum he
    Valla burada üst seviye bilim teknik ve motosiklet konuları açılıp siyasi olarak ılımlı sohbetler yapılırdı.

ben bile inanmadım; neyse bende vulture ile dağa taşa vuracam kendimi motosiklet pert faturasını sana yollıcam
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla burada üst seviye bilim teknik ve motosiklet konuları açılıp siyasi olarak ılımlı sohbetler yapılırdı.

ben bile inanmadım; neyse bende vulture ile dağa taşa vuracam kendimi motosiklet pert faturasını sana yollıcam
    Aynen aynen, geçen bi başlık gördüm hatta "Quantum fiziği ve solucan deliği teorisi ile ışınlanarak trafikten kurtulma" diye :D :D :D
    -MrMud

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Gördün mü Mud.. Zehirledin milleti... bak neler oluyor...
    MrMud bunu beğendi.
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen aynen, geçen bi başlık gördüm hatta "Quantum fiziği ve solucan deliği teorisi ile ışınlanarak trafikten kurtulma" diye :D :D :D
    forumun ilahiyat kürsüsü konusunda olasılık, kuantum fiziği, belirsizlik teoremi, dolanıklık teorisi gibi konuların yanında termodinamik kanunları ve bir çok disiplin hakkında iyi kötü bir şeyler karalayan kullanıcılar var. şu sayfanın öncekilerinde ve sonrakilerinde biraz örnek var

mt film kulübünde ortalamanın üzerinde film incelemeleri arada yazılıyor,
    mt şiir köşesinde güzel paylaşımlar var, (yürekçenin şiirleri her yerde rastlanacak türden değil)

teşbihte hata olmasın.

daha geçenlerde dedim bu bölücü milleti dağa çıkmaya teşvik ediyor diye,
    şimdi de diyorum ki " ben demiştim" .
    can't be worried about that shit. life goes on man.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Toplanın hayatım boyunca unutamayacağım ybr 125 imle ormanda kaybolma ve ardından gelen Yusuf Yusuf anlarımın hikayesini anlatıyorum..

Bir keresinde arkadaşlarla Ayazağa ormanında mangal rakı falan yapmak için sözleştik soğuk bir C.tesi günüydü işten çıktıktan sonra arkadaşları aradım buluşalım hep birlikte gidelim diye. " biz ormana yaklaştık sen gelirsin artık dediler" tamam o zaman dedim oramana gidince bana konum atarsınız oraya konarım dedim. Beynini seveyim nerden dedim bakın büyük fontlarla yazıyorum aklınızda olsun diye. ORMAN KONUM MONUM HİKAYE EN AZ 2 KM SAPMA OLABİLİYOR SAKIN ORMANDAN KONUM İSTEMEYİN VEYA ATMAYIN

Onlar ormana gittiler mangal ı hazırlıyorlar bana da konum attılar yola çıktım Ayazağa ormanına normalde her zaman Ayazağa dan girerim. Bu harita bana ta bahçeköyden giriş gösterdi orda bi kıllandım ama ulan dedim demek ki kestirme bir yol varmış oradan gideyim. Bahçeköy'den ormana giriş yaptım daha ulaşacağım yete 8 km yol var görünüyor yuh dedim bastım gaza ormanda olunca 8 km bitmek bilmiyor. Ybr ile dan dun cross yapar gibi gidiyorum önümde telefon motor çamura saplanıyor iniyorum bir tarafımı yırtarak çıkartıyorum falan neyse baya bi uğraş sonucu attıkları konuma ulaştım navigasyondan ses geldi "HEDEFİNİZE ULAŞTINIZ" diye kafamı bir kaldırdım etraf çöplük in cin top oynuyor telefonda doğru dürüst çekmemeye ve şarjım bitmeye başladı ama aradım ulaştım arkadaşlara tekrar konum istedim attılar 100 mt ilerde gösteriyor indim motordan yürüdüm EMREEEE diye bağırıyorum kimsecikler yok.

Hava da kararmaya başladı Yusuf Yusuf arkamdan sesleniyor "yapraklara geldin" diye telefon neredeyse kapanacak dedim bari polisi arayayım gelsin beni, alsın aradım dakikalarca telesekreter zırvalama sesi duydum şarjım iyice azaldı kapattım. Umarsızca atladım komple çamur olan ybr ye hunharca açtım gazı gidiyorum ormanda tek başıma hava karardı iyice yavaşladığım an köpekler direk saldırıyor dua etmeye başladım Allah ım ne olur evime gideyim diye.

Git git çıkış yolu bulamadım ormandan Allah tan depoyu fullemiştim benzin bitse hepten s..mıştım. Sonra Karanlığın içinden ormanın derininde bir Ateş gördüm nasıl sevindim anlatamam hemen gittim ateşe doğru baktım 2-3 tane adam mangal yapmış rakı içiyorlar. Ama bizim arkadaşlar değillermiş olsun dedim yapıştım adamlara kayboldum yardım edin dedim. Adamlar boşver gel otur dediler karnımı doyurdular sohbet ettik sonra bana asfalt yola çıkana kadar eşilk ettiler numaralarımızı aldık. Eve gittim aradılar "ne yaptın ulaştın mı eve" diye geldim dedim Allah sizden razı olsun dedim ve bir kez DAHA YBR YE AŞIK OLDUM..
    MrMud, Kural [ Z ] ve worldwideweb bunu beğendiler.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan aklımda İran'da 150 cc üzeri motosiklete müsaade edilmiyor diye bir şey kalmış. Terörist faaliyetlerde kullanılabilir diye . Belki de bu yasak başka bir ülkede koyulmuş da olabilir. Sen konuyu kendin araştırırsın.
    Bende 250 cc üzeri diye hatırlıyorum onu.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumun ilahiyat kürsüsü konusunda olasılık, kuantum fiziği, belirsizlik teoremi, dolanıklık teorisi gibi konuların yanında termodinamik kanunları ve bir çok disiplin hakkında iyi kötü bir şeyler karalayan kullanıcılar var. şu sayfanın öncekilerinde ve sonrakilerinde biraz örnek var

mt film kulübünde ortalamanın üzerinde film incelemeleri arada yazılıyor,
    mt şiir köşesinde güzel paylaşımlar var, (yürekçenin şiirleri her yerde rastlanacak türden değil)

teşbihte hata olmasın.

http://2.bp.blogspot.com/--rs26nef8H...Y/s320/30_.jpg

daha geçenlerde dedim bu bölücü milleti dağa çıkmaya teşvik ediyor diye,
    şimdi de diyorum ki " ben demiştim" .
    Espri yada kinaye yapmıyorum, motosiklet kullanıcıları kullanıcıları (Büyük çoğunluğu) gerek tahsil, gerek şahsi genel kültür olarak ortalamanın cok üstünde bir kesim, en azından benim tanıdığım çoğu böyle.
    Kaldi ki forumda da ismini vermenin lüzumu yok, cidden oturup muhabbet etmenin mutlaka insana birşeyler katacağını düşündüğüm çok kullanıcı var.

Ama kaldı ki, uzun zamandır "Vay be" denilecek tür "Mind F*ck" muhabbetler görmüyorum...

Bolca siyaset ve dini inanç konulari tartışılıyor, ee bende siyaset nefret eden, inanç konusunda da insanların inançlarıyla ilgilenmeyen biriyim haliyle pek beni sarmıyor açıkçası.
    Kaldi ki motosiklet forumunda bu tür konuların fazla abartilmamasi taraftarıyım.
    Tabi ki her saniyemiz motosiklet olmayacak ama, elimden geldiğince Motorcu ile motosiklet konuşmaktan yanayım.
    Fikir ve düşünce tarzını tartışmak, çok çok samimi olmadığınız insanlarla yapıldığında ters düşme, kötü olma ile bitiyor eninde sonunda...

Ateist adamlada motor sürdüm ben Allah'a emanet ol dedim, O "Sende kendine dikkat et" diye cevap verdi.
    Yeri geldi yola çıktığım arkadaş "Bi çeşme yada cami görürsen duralım, vakit geçmeden namaz kılayım" dedi, başım gözüm üstüne dedim.
    Biz bu forumda bunu beceremiyoruz maalesef ve bunun da en büyük sebebi siyaset.
    Politikacılar kavga çıkarır, ama kavgaya karışmaz.
    Olan bizim gibi birbirini yiyenlere olur, bunu idrak edemiyoruz bi türlü.
    Ateisti ile dindarı aynı bardaktan su içebildiğimiz gün insan olucaz da, bunu becerebilecegimize inanmıyorum pek..

-Fotoğrafta da efso çıkmışsın dedem, hastayım şu serkeş tarzına.
    The Dude ve hasmet bunu beğendiler.
    -MrMud

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali abi geçen sene crf ile ve hyosungla giden arkadaşlar oldu. İkiside 250lik daha üstü hakkında bilgim yok ama 250lik giriyormuş.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    YBR ile off-road olarak anca bozuk yolda gidersiniz çamura batırmak fazla heyecan olmuş
    MrMud bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)