Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mr. Mud'a özendim Ybr'yi arazide öldürdüm.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    geçmiş olsun aynısını mondial driftte yaşadım ön teker ile çamurluk arası çamul doldu temizleyemedim yola çıktım ön teker yumuşak bir yere geldi kızaklayıp düşmüştüm :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    En azından sen yola çıkabilmişsin 😀

Motosikleti
    Alıntı ynslky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En azından sen yola çıkabilmişsin ��
    ama sonu kötü oldu 2 den 3 e atıyordum motorun hızı düşüyordu ��
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Kim verecek bunun hesabını şimdi :D
    MrMud bunu beğendi.

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    MrMud'a güzel malzeme. "Tarzını bulmuşun, motosiklet tipini hala bulamamışın.'' gibi yorumlara hazır ol, derim.
    MrMud bunu beğendi.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Haydaaa, şimdi bize "Kötü örnek" denilecek, hadi bakalım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

Hocam geçmiş olsun...

Neymis ?
    Boşuna her motor işini yapsın, bakın öyle her motorla araziye girilmez, işin içine çamur girerse "Kirlenirsiniz" diye boşuna demiyomuşuz :(
    Bi ufak sopa bulup hareket edecek kadar temizleyebilirdin aslında, lastik sökmelik bi durum yok gibi :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:41 ----------

Yorumları ancak okuyabildim, linç is coming belli :D
    Yav güzel gardaşım ben araziye çıkın diyorum, asfalt lastikli asfalt motorlarınızla çıkın demiyorum.
    Bende severim aksiyonu ama bu kadarına gerek varmı :D
    Bende ybr125 sahibiyim, hiç ağzımdan arazi ve ybr'nin yan yana geçtiği bi cümle çıkarken gördün mü :D

Geçmis olsun tekrar, bir musibet bin nasihatten iyidir, şimdi kendine cebin kadar arazi makinasi bakiyosun, sonra bu yorum atan herkese, bu sefer çamur bana bulaşmadı ben çamura bulaştım diyip, pozitid bir fotoğraf atıyorsun, yolun açık ama çamur olsun dikkat et kendine
    espresso, Volkan76, bursalıali ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

Hocam geçmiş olsun...

Neymis ?
    Boşuna her motor işini yapsın, bakın öyle her motorla araziye girilmez, işin içine çamur girerse "Kirlenirsiniz" diye boşuna demiyomuşuz :(
    Bi ufak sopa bulup hareket edecek kadar temizleyebilirdin aslında, lastik sökmelik bi durum yok gibi :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:41 ----------

Yav güzel gardaşım ben araziye çıkın diyorum, asfalt lastikli asfalt motorlarınızla çıkın demiyorum.
    Bende ybr125 sahibiyim, hiç ağzımdan arazi ve ybr'nin yan yana geçtiği bi cümle çıkarken gördün mü :D

Geçmis olsun tekrar, bir musibet bin nasihatten iyidir, şimdi kendine cebin kadar arazi makinasi bakiyosun, sonra bu yorum atan herkese, bu sefer çamur bana bulaşmadı ben çamura bulaştım diyip, pozitid bir fotoğraf atıyorsun, yolun açık ama çamur olsun dikkat et kendine
    Sağolasın hocam buda böyle kötü bir anımızdı işte😀😀
    MrMud ve sutlusoda bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Merak ediyorum araziye Mondial ile mi çıkıyorsun yoksa Husqvarna ile mi?

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Adam kaymak gibi üste çıktı

YBR ile araziye girmeyin dememişti
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İnsanın tuzu kuru olunca öyle oluyor
    ufoz ve MrMud bunu beğendiler.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ediyorum araziye Mondial ile mi çıkıyorsun yoksa Husqvarna ile mi?
    1 sene falan oldu maalesef Husky'mi bir evin peşinatına kurban vereli

Yıllar sonra ömür yeterse daha kaliteli enduro yapmak için gönderdik evladı malesef angry
    Yine de eksik olmasın, her ne kadar husky abisi gibi olamasa da, bir defa ormanda bırakmadı beni garibim
    Kendisiyle yakında ayrılma ihtimalimiz yüksek, ve cidden mondiyi satmak içimden gelmiyor, satarsam da enduro meraklısı, bütçesi dar olan birine hediye fiyatına vermeyi düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Abi deme ihtiyacı duymamıştım ama, maşallah bizim forum komple sayko çıktı
    "Enduro hangi motorlarla yapılmaz" konusu yakinda sizlerle
    ufoz, Angrypower, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MT-07
    Bana ver bana ver. Mondi'ye kırbacı ben vurayım
    MrMud bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v

Hocam geçmiş olsun...

Neymis ?

Biz anlamayız MrMud efendi, tüm suç senin. Paylaşıyorsun çamurda arazide hoplayıp zıplayanların videolarını, gençlerin kanına giriyorsun, sonrada neymiş "vay efendim ben o motorla girilir demedim, ben masumum"... yemezler efenim yemezler

Senin yüzünden nice "reyzingci, çapırcı" olacak gençler endurocu oldu

Yaz kızım karar ; "Ceza olarak MrMudun 1 hafta süreyle arazide 125cc skuterle enduro sürüşü yapmasına, bir daha forumda gençleri enduroya özendirmemesine, tekrarı halinde 1 hafta cruiser ile arazi sürüşü yaptırılmasına... karar verilmiştir."
    ufoz, MrMud, espresso ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    1 sene falan oldu maalesef Husky'mi bir evin peşinatına kurban vereli

Yıllar sonra ömür yeterse daha kaliteli enduro yapmak için gönderdik evladı malesef angry
    Yine de eksik olmasın, her ne kadar husky abisi gibi olamasa da, bir defa ormanda bırakmadı beni garibim
    Kendisiyle yakında ayrılma ihtimalimiz yüksek, ve cidden mondiyi satmak içimden gelmiyor, satarsam da enduro meraklısı, bütçesi dar olan birine hediye fiyatına vermeyi düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Abi deme ihtiyacı duymamıştım ama, maşallah bizim forum komple sayko çıktı
    "Enduro hangi motorlarla yapılmaz" konusu yakinda sizlerle
    süper sport ile yapılır
    MrMud bunu beğendi.
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper sport ile yapılır
    Hocam yapta bi izleyelim
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    MT-07
    Bence ceza olarak SS kullandıralım asfaltta

Ama düz yolda. Öyle viraj zevki olmadan...
    MrMud bunu beğendi.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Mr. Mud benden bahsediyorsun herhalde )) . Şaka bi yana elimdeki motoru satıp üzerine koyup lifan 200 alacaktım. Son anda adamın çelme takmasıyla nasip olmadı.. Başka zamanlara artık
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mr. Mud benden bahsediyorsun herhalde )) . Şaka bi yana elimdeki motoru satıp üzerine koyup lifan 200 alacaktım. Son anda adamın çelme takmasıyla nasip olmadı.. Başka zamanlara artık
    Valla bilmiyorum kimin nasibi, aklımda öyle biri de yok açıkçası 2-3 ay sonra bi aksilik olmazsa motor bakıcam, muhtemelen sm alip cross jant ile değişimli yeri gelince asfaltta yeri gelince arazide terör estirebileceğim bir motor olacak, yazları uzun yol gezileri cok sık yaparım, uzun yol dediğimde günü birlik git gel 300km mesafe felan komşu sehirlere felan iste...
    SM/offroad kullanabileceğim bir makina bulup, bu emektar garibi de yolcu edicem işte
    -MrMud

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Hocam yapta bi izleyelim
    Bak açıktan azmettirme var...

Yan başlıktaki Leoncini'yi yeni fiyatından, alıp tüm gün arazide kullanma cezası verelim... Aynı araziye modifiye CG'li ve sopalı tipler de salalım. Kamerayla da canlı stream edilsin izleyelim. Hangi filmde vardı bu yahu?
    MrMud ve SuleymanE bunu beğendiler.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak açıktan azmettirme var...

Yan başlıktaki Leoncini'yi yeni fiyatından, alıp tüm gün arazide kullanma cezası verelim... Aynı araziye modifiye CG'li ve sopalı tipler de salalım. Kamerayla da canlı stream edilsin izleyelim. Hangi filmde vardı bu yahu?
    "Yaşamak için öldür 2: Arazinin gazabı" :D

Yav abi bizimkiler de kaşınıyor ama napim :D
    Zamanında böyle çok dil döktüm birine yapma etme benle iddialaşma, rx3i ile arazide bana yetişme şansın yok dedim, "La bi dur oğlum ya çömezmiyim ben" dedi...
    Ama arazide ilk mola verdiğimizde elime koluma ağzıma yüzüme rahmet okudu :D :D

Adam gelmiş bana "Ya internette 1290SA ile arazide tek teker gezen adam var, sen yapılmaz diyosun" diyo.
    Ama o adamın Chris Birch olduğunu, ve isterse arazide faça şahinle bile tek teker gezebilecek kadar yetenekli olduğunu bilmiyo

Yani eğer bir chris birch, graham jarvis, toni bou, jhonny walker kadar yetenekliyseniz arazde skorsky sürmeyi bile deneyebilirsiniz, aksi taktirde ya manet toplarsınız yerden, ya dikiz
    cenkito bunu beğendi.
    -MrMud

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)