Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Park Sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Sabah sabah kalkıp camdan motoruma baktım.Ne göreyim motor yerinde değil asfaltta duran motoru tutup kaldırıma koymuşlar.Bide oturduğum apartmana eşya taşımaya gelen bir grup çoramık yapmış Allah'ın sevgili kuluyum ben görmeden gitmişler hala elim kolum titriyor arkadaş bu poşetmi nedir bu ya tutup ordan oraya koymak nedir nasıl bi zihniyettir küfür etmiycem ama bu .... çocukları bunu yapıyorya gidip bi çekici bulup gece bütün arabaları böyle parkettikleri yerden kaldırım sağa sola saçmak istiyorum bu olaylar benim başıma geliyor bundada var bi hikmet adam gece 12 kapımı çalıyor neymiş babamınkiyle benim motoru çekicekmişiz.... arabasını koyucakmış.... gece gece ekmek bıçağıyla kovaladığım tek adam bu değil artık bıktım arkadaş ya bisiklet koymuşum sanki kapıya ne diyim ne yapıyım nolucak böyle
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    .... çocukları size hakaret davası açsa %100 kazanr ... çocuklarınında bir hasiyeti bir şerefi var bunlarda o da yok
    bu kawasaki bir başka dostummm

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Eşya taşınırlen zarar görmesin diye kaldırmış olamazlar mı?
    #sürenadam

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bana kimse böyle şeyler demiyorlar... bulaşıp başıma bela mı alacağım diyorlarmış.... gece yarası sökerim egzostu subab ayarı yaparım... yada songazda stop eder çalıştırırım..sabiha gökçen e inan uçaklardan daha fazla rahatsızlık veririm :D
    arca94 bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    '''adamlar haklı ya motorda araç mı zaten fazlalık hem motora park yeri mi olurmus araba mı ki o... her yerde durabilir motor''' diyen zihniyetlere hastayım inş kendileri de birgün motor sürmeye baslarlar ve aynı duruma düşerler kardeş...

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eşya taşınırlen zara görmesin diye kaldırmış olamazlar mı?
    Olamazlar çünkü araçlarına yer açmışlar eşya taşıyan adam kapatır sokağı zaten sabah sabah yoğun olan bir yer değil 30 dakikadan fazla sürmez

---------- Post added at 12:37 ---------- Previous post was at 12:34 ----------

Çoramıklar şuan itibariyle tekrar geldiler Bir güzel sövüp burda araç olsaydı ne yapardınız dedim. Çoramıklar hep bir ağızdan yolu kapatırdık dediler... ve kapatın yolu işinize bakın dedim en azından bu çoramıklar bir daha böyle durumda motor görünce beni hatırlarlar fakat bunlar bitmiycek...
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben arabamıda motoruda bina girişlerine park etmem. çünkü eşyaa gelir bisiklet çıkar hertürlü şey yaparlar. misal cocuklar apartman girişiden direk yola çıkarken aracı çizebilirler. o yüzden biraz daha ileriye koymak daha iyi bir secenek.

soccer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana kimse böyle şeyler demiyorlar... bulaşıp başıma bela mı alacağım diyorlarmış.... gece yarası sökerim egzostu subab ayarı yaparım... yada songazda stop eder çalıştırırım..sabiha gökçen e inan uçaklardan daha fazla rahatsızlık veririm :D
    neden ?

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bide çekmesini bilmeyenler var.Benim 100 lük cupta direksiyon kilitli iken düz hale getirmeyi başarmış çeken insan.Artık direksiyon çok zor dönüyodu tabi.zar zor düzeltmiştim ama sinir küpü olmuştum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)