Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

harley almak için doğru zaman?

Motovento
    REKLAM ALANI

herkese merhabalar, motorumu yeni sattım şuan elimde 45 bin lira kadar para var.

harley davidson nightster1200, iron883 veya forty-eight düşünüyorum fakat piyasa çok yükselmiş, 2016 da almayı düşünüyordum 30 bin liraya bol aksesuarlı temiz iron883 alabiliyordunuz ama şuan bu şekilde harley sahipleri 40-45 den kapıyı açıyor.

açık konuşmak gerekirse gönlümde nightster 1200 var ama ilanda satılık olan 2 makine var sadece, üretimi durduğu için ve fazla satılmamış olduğu için ilerde parça, servis sıkıntısı yaşar mıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Maddi gucunuze bakar. Parçaları türkiyede bulmasaniz bile ki sanmıyorum, yurt dışından siparişle görebilirsiniz.

Bence esas soru su: bu motoru ne kadar süre sonra satacaksınız? Omurluk keyif motoru mu olacak yoksa birkaç sene sonra değiştirecek misiniz? Iron 883 pek ömürlük bir motor değil, genelde birkaç sene sonra büyüturler. Eğer planınız birkac sene sonra degistirmekse marketin çok daralacagini söyleyebiliriz. Elinizden çıkartmak güç olur.

Yok ben geldim bu yaşıma artık bir motor alicam keyifle binicem, hayalim var diyorsanız da almanın zamanıdır. Bu saatten sonra fiyatlar düşmez, aksine yükselir.

fiyat konusunda tartismaya girmek gerek bile yok.
    dolar cikar, turkiyede fiyatlar cikar.
    dolar iner, turkiyede fiyatlar YINE DE cikar.

o nedenle alacagin motorun özelliklerinin seni tatmin edip etmeyecegine bakmak lazim.
    kisa sureligine mi uzun sureligine mi aliyorsun, kullanim alanlarin ne olacak, sehir ici kisa geziler yoksa haftasonu uzun geziler...
    hangisini alirsan al guzeldir ama sanki iron biraz daha sade kaliyor, yine de piyasasi iyi bir modeldir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)