Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motor ve Nargile

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Bir ara 8-10 arkadaş alanına mangala gitmiştik. Bir arkadaş nargilenid getir, diğerleri içmesede biz içeriz dedi. Herkes birşeylerle takılırken benle arkadaş nargile ve 2 farklı lüle hazırladık. el fakir Vişne tarçin ve meyve karışımı bang bang, arkadaş, aromayı alan geldi masaya oturdu. Masa doldu taştı, bir avuç dolu sipsi almıştım yanıma, biliyiordum herkes içmek isteyecek. sipsilerde bitti, 2 paket tuütünde. Hayatında içmemiş ve içmem diyen bile poffur poffur asıldı. Gelip geçenn şaşkïn şaşkın bakıp, masada yer varmı diye bakıyirlardı. myuhahaaa Nargile içenler baya vardı, ama kokuyu alan bizi izliyordu. muhahaa...
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmek problem değilki. Adını bilmediğim yeri nasıl bulacağım?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:17 ----------

Ben eskiden narilgecilik yaptığımdan hoşuma gidiyor içmek. Lakin evde köpeciğim var. Yanında içmiyorum. Birde evi kirletmeye lüzum yok. Starbuz iyi hoş güzelde ben klasik el fakir içicilerindenim.

Bilmeyene nane-elma, az bilene şeftali-damla sakızı, işten anlayana eskiden nakla kavun ile çilek çakardım. Lakin nakla battı. Şimdi yerse üzüm-anason, yoksa sade üzüm. Varsa sade vişne, az ise üzüm vişne el-fakir favorim. Saatlerce çekerim, manzara varsa tadından yenmez, arkadaşlar var ise eve dönmem...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:23 ----------

Lise daha yeni bitmişti. Sizin İzmit'te Belsa'ya gelip saçma sapan Sultan'larda nargile içmişliğimde var. Heyt bee o zamanlar buralarda 10tl idi Sultan'larda 3tl idi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Lanet olası nargile benimde bırakamadığım tek şey. Haftanın en az 5 günü içiyorum. Galata Köprüsü altında Sarnıç için güzel diyorlar. Biz semtte arkadaşın mekanında içiyoruz ki gerçekten birçok yere göre nargilesi efsanedir. Yolun düşerse kapımız açık. ( Kasımpaşa )Lüks yerlerde var bildiğim kardeşlerimizin çalıştığı fakat o kadar para verilmez diye düşündüğüm için tavsiye de bulunmuyorum.Yine de söyle dersen yazabilirim. Şimdiden hayırlı yolculuklar afiyet olsun.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Tek kullanımlık marpuç ve sipsi en azından hastalık vs bulaşmasını önlüyor. Ayda 1 içerim bende oda keyfine. Şimdi tavla attığını düşün yanınada nargile olmasın mı
    Volkan76 bunu beğendi.
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nargile olmus 35 tl.

icmem.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Enduro bir motorum yok (MrMud).
    Yaa, işte şimdi bir Enduro sürücüsü olsaydın, yoksa eğer ufağından bi nargile takımı alırdın kendine, o dağ senin bu tepe benim doğa ile iç içe nargile keyfini tadardın.

En büyük terapidir benim için, alıyorum ıvır zıvır çerezimi, birazda içecek.
    Eğer Aydos'a çıkacaksam eve çok yakın olduğu için bi ufak votka, uzak mesafeyse buz gibi soğuk çay.
    Birde buzlu çantam var ufak uzun süre içeceği soğuk muhafaza edebiliyor.
    Arazide en sık ağaçlık olan bi kuytu köşede dayiyorum sırtımı ağaca uzatıyorum bacakları, toprağın sakinleştirici etkisiyle çıt çıkarmadan Amy Winehouse eşliğinde hayatı sorguluyorum.
    Hayatı sorguluyorum dediğimde işte "Lan motor fiyatları ne hâle geldi" falan.
    Ama nasıl bi kafa dinlemem anlatamam, telefonda genel olarak çekmediği için "Teknolojinin" verdiği huzursuzlukta yok.
    Tıkındıktan sonra yakıyorum bi sigara, ağaç dallarının çerçeve olduğu gökyüzünü izliyorum.

Hatırlayınca bile yaktım bi tane..
    Volkan76 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa, işte şimdi bir Enduro sürücüsü olsaydın, yoksa eğer ufağından bi nargile takımı alırdın kendine, o dağ senin bu tepe benim doğa ile iç içe nargile keyfini tadardın.

En büyük terapidir benim için, alıyorum ıvır zıvır çerezimi, birazda içecek.
    Eğer Aydos'a çıkacaksam eve çok yakın olduğu için bi ufak votka, uzak mesafeyse buz gibi soğuk çay.
    Birde buzlu çantam var ufak uzun süre içeceği soğuk muhafaza edebiliyor.
    Arazide en sık ağaçlık olan bi kuytu köşede dayiyorum sırtımı ağaca uzatıyorum bacakları, toprağın sakinleştirici etkisiyle çıt çıkarmadan Amy Winehouse eşliğinde hayatı sorguluyorum.
    Hayatı sorguluyorum dediğimde işte "Lan motor fiyatları ne hâle geldi" falan.
    Ama nasıl bi kafa dinlemem anlatamam, telefonda genel olarak çekmediği için "Teknolojinin" verdiği huzursuzlukta yok.
    Tıkındıktan sonra yakıyorum bi sigara, ağaç dallarının çerçeve olduğu gökyüzünü izliyorum.

Hatırlayınca bile yaktım bi tane..
    En kötü mondial mı alsak bir tane yani? Daha uyanalı 1 saat oldu. En kötü silivriye gideceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:53 ----------

Lakin bir pintus yer ve mekan söyledi ismiyle. MrMud’da kabul edilebilir. Adam endurocu mekanda olmaması, ormanda takılması doğal. Şimdi adalar’a da gidemeyeceğim için gene şansa bala sallanacağız. Köy yollarından Çatalca üstünden, Silivri sahilde içebilirim. Neva Cafe’de içiyorum orada. Motoruda önüne park ediyorum. Deniz, motor, nargile, gerekirse gözleme kombinasyonunu tamamlıyorum.
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL/125ZN HONDA NC 750 X DCT
    Dostum madem beylikduzundesin manzarası yok ama dün luchka cafede içtim çok begendim festival cafenin eski güzel nargilesi yok dalyan da eskiden daha guzeldi ama büyükçekmece sahilde simpsons cafe ve geyik mod unda nargileleri güzel benim ısyerim çok yakın gelirsen bi gu tanışalım...
    Angrypower bunu beğendi.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Hacı ismini unutmuştum mekanın.İsmi Beykonağı.Ortam olarak beni çok sarmadı.Çok fazla nargile içen de biri değilim ama şu ana kadar içtiğimin en iyisiydi.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Büyükçekmece’de festival Cafe’ye oturdum. Öneriler bahara kaldı

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Büyükçekmece’de festival Cafe’ye oturdum. Öneriler bahara kaldı
    neler kaçırdın dön bir bak istedim.

Angrypower bunu beğendi.

CagrioneTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 300, MT 25, ARORA BEATRİX
    Bende sendenim dostum. Hatta eşimde. Bizim evde takımlarımız marpuçlar sipsiler köz matikler falan filan ne ararsan var. Evinde içebilecek bir ortamın var ise eğer evde keyfi farklı oluyor. Ben sigara içiyordum günde 2 paket. Eşim hiç sigara içmemiş ama nargile seviyordu. Benim sigarayı bırakmamı sağladı nargileye başlattı. Her akşam evin arkasında kapalı terasımız var kışın kapalı da yazın ön tarafta açık terasta nargile içeriz. Yada bir sürü mekan var gider oralarda içeriz. Sana bir kaç yer öneririm. Git dene beğendiğine devamlı gidersin zaten.

Öncelikle param çok dersen;

Kuruçeşme sahilde denize 0 https://www.huqqa.com/ var. İçtiğin nargilenin içimi bune ya dedirtiyor.
    Karaköy sahilin karşısında bir otelin en üstünde http://www.lulu.com.tr/ var. Nargilelerinin hepsi cam. Normal nargile yok. Suyunda da meyveler falan.

Bu 2 mekanda istediğin nargile tipi ve tütününe göre çok farklı fiyatlar görürsün. Param çok dersen git dene derim.

Benim param çok ama ben bir nargileye o kadar para vermem dersen;

Yine kuru çeşmede denizle aranda yol var sadece hatta arkasında oto park var motorlardan para almıyorlar. Yamaha daytonanın teknik servisi o otparkın içinde http://kafesnargilecafe.com/dil/tr/ burayı top geçerim. Ortam iyi fiyatları makul. Yemekleri de çok lezzetli.
    Fulya da Konak Kahvecisi var. Hemen otimin önü. Oraları bilenler bilir. Onların sitesi yok. Sadece nargile ve çay kahve yada tost için gidilir. Menüdeki yemekler çok başarılı değil.

Ben hem locam olsun hem locada TV izlerken nargilemi içeyim. Kendimi Sultan Süleyman gibi hissedeyim. Fiyatı da öyle aman aman pahalı olmasın diyorsan
    https://www.google.com/search?q=bebe...dckAlUvE4XWfM: görsellerinin olduğu linki atayım bebek yokuşundan aşağıya inerken Al Fakheer var. Greyfurtta Yaban Nane dene.

Bu mekanların hepsi benim ve eşim tarafından çevresindeki diğer bütün mekanlar denenerek onay almış yerlerdir. Hiç birinden mutsuz ayrılmazsın.
    Angrypower bunu beğendi.
    baba bilgisiyle adam olunmaz bekar hayatı yaşa.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://i.hizliresim.com/ZXnP13.jpg
    Bana göre yeterli bir ortam. Soba ve nargile ama közler meşe olmalıydı

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

Alıntı CagrioneTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sendenim dostum. Hatta eşimde. Bizim evde takımlarımız marpuçlar sipsiler köz matikler falan filan ne ararsan var. Evinde içebilecek bir ortamın var ise eğer evde keyfi farklı oluyor. Ben sigara içiyordum günde 2 paket. Eşim hiç sigara içmemiş ama nargile seviyordu. Benim sigarayı bırakmamı sağladı nargileye başlattı. Her akşam evin arkasında kapalı terasımız var kışın kapalı da yazın ön tarafta açık terasta nargile içeriz. Yada bir sürü mekan var gider oralarda içeriz. Sana bir kaç yer öneririm. Git dene beğendiğine devamlı gidersin zaten.

Öncelikle param çok dersen;

Kuruçeşme sahilde denize 0 https://www.huqqa.com/ var. İçtiğin nargilenin içimi bune ya dedirtiyor.
    Karaköy sahilin karşısında bir otelin en üstünde http://www.lulu.com.tr/ var. Nargilelerinin hepsi cam. Normal nargile yok. Suyunda da meyveler falan.

Bu 2 mekanda istediğin nargile tipi ve tütününe göre çok farklı fiyatlar görürsün. Param çok dersen git dene derim.

Benim param çok ama ben bir nargileye o kadar para vermem dersen;

Yine kuru çeşmede denizle aranda yol var sadece hatta arkasında oto park var motorlardan para almıyorlar. Yamaha daytonanın teknik servisi o otparkın içinde http://kafesnargilecafe.com/dil/tr/ burayı top geçerim. Ortam iyi fiyatları makul. Yemekleri de çok lezzetli.
    Fulya da Konak Kahvecisi var. Hemen otimin önü. Oraları bilenler bilir. Onların sitesi yok. Sadece nargile ve çay kahve yada tost için gidilir. Menüdeki yemekler çok başarılı değil.

Ben hem locam olsun hem locada TV izlerken nargilemi içeyim. Kendimi Sultan Süleyman gibi hissedeyim. Fiyatı da öyle aman aman pahalı olmasın diyorsan
    https://www.google.com/search?q=bebe...dckAlUvE4XWfM: görsellerinin olduğu linki atayım bebek yokuşundan aşağıya inerken Al Fakheer var. Greyfurtta Yaban Nane dene.

Bu mekanların hepsi benim ve eşim tarafından çevresindeki diğer bütün mekanlar denenerek onay almış yerlerdir. Hiç birinden mutsuz ayrılmazsın.
    İşimden dolayı avcumun içi gibi belirim Beşiktaş'ın heryerini. Bebek yokuşundan inince güzel gözüküyor da mekan bana biraz boğuk geliyor görüntüsü. İçinde ortam nasıl bilmiyorum. Huqqa'da nedense arabamı ve motorumu park edesim gelmiyor. Direk kapitalist düzende ezik psikolojisi oluşturuyor

Ben kuruçeşme kahve'sinde içmiştim. Nargile'si bana başarılı gelmişti ama içeridekilerin tavırları ve çalışanlar biraz kızdırmıştı. Müşterilerinden biri ayakkabılarını çıkarıp, koltukta uzandığını bile gördüm. Yok artık dedirtiyor insana. Ben daha çok salaş yerleri seviyorum. Misafir falan geldiğinde böyle yerlere götürüyorum. Bir nargileye'de 100küsür bir ücret vermek saçma geliyor. Zaten maaliyeti şimdiki kurlara göre 5tl, hadi olsun 50tl. O yüzden daha sayfiye yerlerini arıyorum.

Maalesef benim evde böyle bir lüksüm yok. Olsa dışarıya bile gitmem. En güzel nargile; benim kendi yaptığım nargile die bakıyorum. Çünkü ne istersem ona göre yapıyorum ve lüle ile marpuçları ona göre kullanırım. Şişe işi kolay da bu ikisi sıkıntı.

Büyükçekmece'de Festival Cafe'yi de çok sevmiyorum ama işte bir ayak alışkanlığı var. Yoksa onlarda beceremiyorlar. İsteseler güzel yaparlar da fabrikasyon olarak veriyorlar artık. Bana göre nargile işi biraz zevkle yapılacak ki müşterinde o zevki tadacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://i.hizliresim.com/ZXnP13.jpg
    Sultan'ın nargilelerini kullandığına göre o arkadaş bilgi sahibi ve işini severek yapıyor. Arslan'ın takımlarıda güzel. Güzel balkonlu bir eve geçince bende alacağım güzel 1takım ile yan ürünler
    chaqalqarlos bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Angrypower kardeşim bugün işim gücüm yoktu, senin programa salça olasım geldi. Sonra bir şekilde oyaladım kendimi.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Angrypower kardeşim bugün işim gücüm yoktu, senin programa salça olasım geldi. Sonra bir şekilde oyaladım kendimi.
    Abi yarın güneş açıyor yüzünü. Araba ile gelemesem ile motorum ile sekerim. Sen bana saat ve yer söyle. Sen ayıp ediyorsun. Tüm programlar ve nargileler sana feda olsun

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    En son komşuyla Silivriye sahilde nargile içmeye gittiğimde, sahildeki kafelerde oturulamayacak kadar kanalizasyon kokusu yayılmıştı. Anında vazgeçtik. sahil hoş kafeler bahçeli, meyve ağaçlı. Ama belediyenin o kanalizasyonu oraya dökülmesine izin veermesi... Bilmiyorum yani... Böyle memleketi öyle umursamamak, olmuyor...
    En kötü mondial mı alsak bir tane yani? Daha uyanalı 1 saat oldu. En kötü silivriye gideceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:53 ----------

Lakin bir pintus yer ve mekan söyledi ismiyle. MrMud’da kabul edilebilir. Adam endurocu mekanda olmaması, ormanda takılması doğal. Şimdi adalar’a da gidemeyeceğim için gene şansa bala sallanacağız. Köy yollarından Çatalca üstünden, Silivri sahilde içebilirim. Neva Cafe’de içiyorum orada. Motoruda önüne park ediyorum. Deniz, motor, nargile, gerekirse gözleme kombinasyonunu tamamlıyorum.

Motosikleti
    MT-07
    Kaliteli nargile yapan yer de yok zaten. Benim gitme amacım; deniz kenarında nargile içmek. Yoksa çokta bir önemsi yok. Aslında Uçmakdere'ye köftecinin yanına koyacaksın Nargile'yi. Bak millet nasıl akın akın geliyor diyeceğim de nerede ne kadar uzak durmak istediğim karakterdeki adam var ise oraya gelir beyaz BMW'leri ile...

Motosikleti
    Artık Yok...
    çok iyi yapan yerler artık çok pahalı rakamlar çekiyorlar. mesela beşiktaşda benim gittiğim beşiktaşın en iyi nargilesini yapan yerdir ama nargile orda bile 45 tl oldu.. benim yiğen tiryakidir onda bayağı osmanlı seti , ege seti ,konya kırma kahve takımı seti hepsinden var uzun süredir yapmıyordu geçenlerde bütün setleri yıkamış temizlemiş tek kullanımlık 50 tane marpuç almış tütünleri almış kendi bahçede yapıyordu böylesi daha ekonomik diye..
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 25
    Abim gittiğin yerde belki tavsiyede bulunamadım ama İstanbul Tuzla'da Medcezir kafe var. Orada oturup motoru da kafenin önüne koyup içmeni şiddet ile tavsiye ederim ben hayatımda böyle nargile içmedim ehehehu Acısını istanbulda çıkartmış olursun. Tabi ben gittiğimde bir motosiklet sahibi değildim ama olsun.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok iyi yapan yerler artık çok pahalı rakamlar çekiyorlar. mesela beşiktaşda benim gittiğim beşiktaşın en iyi nargilesini yapan yerdir ama nargile orda bile 45 tl oldu.. benim yiğen tiryakidir onda bayağı osmanlı seti , ege seti ,konya kırma kahve takımı seti hepsinden var uzun süredir yapmıyordu geçenlerde bütün setleri yıkamış temizlemiş tek kullanımlık 50 tane marpuç almış tütünleri almış kendi bahçede yapıyordu böylesi daha ekonomik diye..
    Beşiktaş’ta nerede burası? Hergün Beşiktaş’tayım. Bari kafam atınca iş çıkışı giderim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:12 ----------

Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abim gittiğin yerde belki tavsiyede bulunamadım ama İstanbul Tuzla'da Medcezir kafe var. Orada oturup motoru da kafenin önüne koyup içmeni şiddet ile tavsiye ederim ben hayatımda böyle nargile içmedim ehehehu Acısını istanbulda çıkartmış olursun. Tabi ben gittiğimde bir motosiklet sahibi değildim ama olsun.
    Aklıma yazdım. Çok güzel yapıyor ise metrobüse bile binerim ben ki metrobüse binmemek için motor almış adamım

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Oğlum seri közle..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler