Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Diyet ve Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Bir yandan diyet yapıp, motorun üstünde rüzgar direncine karşı durmak nedir bilir misin? En güzel mekanlara gidip, yiyip, içemeden geri dönmek? Canın birşeyi çok ister ya burun kıvırmak zorunda kalırsın. İşte bunlar seni motosiklete soğutmasın. Muhtemelen 300km sonunda yaklaşık kaç saat sürecek bilmiyorum? Keyfim yerine ne zaman gelirseden ziyade ne zaman yemek yiyebilirsin sorusuna kendimce cvp verdiğimde gözleme yemeyi düşünüyorum. Şimdilik aç bir şekilde yollara düşeceğim. Tartıdan bu sabah daha mutlu ayrıldığımdan açlık süremi daha da uzatacağım.

Gözünüz yolda, yemeğiniz arkanızda olsun. Önünüzde olunca yiyorsunuz
    tommygun, oldcockroach, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Uçmakderedeki gözlemeciler açık mıdır?

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Şimdi güzel şehrim Gaziantep'e çevre illerden akın akın sabah ciğer kebabı ve katmer yiyip öğlen lahmacun ve baklava yiyip aksamı da kebap ve kadayıfla kapatıp gidecek olan motosiklet sürücüleri akın akın geliyordur şu güzel ve güneşli pazar sabahında
    emenyasin ve espresso bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Aç susuz uzun yola çıkmayın yahu. Tıka basa değil tabii ki ama adamakıllı yiyin.

Aç kalıp kas eriterek de diyet yapmayın. Sonra iki gıdım bir şey yiyince eski halinize gelirsiniz. Egzersiz yapın, hareket edin, çalışın, ki vücudunuz kas yapsın, kalbiniz güçlensin, kondisyonunuz artsın. Diyetiniz kalıcı olur, yeseniz de kolay kolay kilo almazsınız.
    Guven, emenyasin, oldcockroach ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir yandan diyet yapıp, motorun üstünde rüzgar direncine karşı durmak nedir bilir misin? En güzel mekanlara gidip, yiyip, içemeden geri dönmek? Canın birşeyi çok ister ya burun kıvırmak zorunda kalırsın. İşte bunlar seni motosiklete soğutmasın. Muhtemelen 300km sonunda yaklaşık kaç saat sürecek bilmiyorum? Keyfim yerine ne zaman gelirseden ziyade ne zaman yemek yiyebilirsin sorusuna kendimce cvp verdiğimde gözleme yemeyi düşünüyorum. Şimdilik aç bir şekilde yollara düşeceğim. Tartıdan bu sabah daha mutlu ayrıldığımdan açlık süremi daha da uzatacağım.

5 gün aç 2 gün tok :D cumartesi pazar abartmadan bakıyorum keyfime :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:13 ----------

Hazirana kadar en azından :D muğla-istanbul-trabzon gideceğim motorla , motor biraz az yaksın dimi :D kilo almış başını gitmiş şaka bir yana 1 sene devam diyete :D

Motosikleti
    MT-07
    Hızımı alamadım şarköydeyim. Çanakkaleye kahvaltıya gidiyorum
    espresso bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aç susuz uzun yola çıkmayın yahu. Tıka basa değil tabii ki ama adamakıllı yiyin.

Aç kalıp kas eriterek de diyet yapmayın. Sonra iki gıdım bir şey yiyince eski halinize gelirsiniz. Egzersiz yapın, hareket edin, çalışın, ki vücudunuz kas yapsın, kalbiniz güçlensin, kondisyonunuz artsın. Diyetiniz kalıcı olur, yeseniz de kolay kolay kilo almazsınız.
    susuz kesinlikle kalınmaz 1 litre suya 1 maden suyu ekliyorum devam aç kaılınca bir şey olmuyor başka sağlık problemi yoksa ama susuzluk sıkıntı asansör kullanmak yok merdivenleri koşarak çıkmak var olabildiğince çok hareket birde 700mt hergün yürüyüş günde 3 defa :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:22 ----------

Hızımı alamadım şarköydeyim. Çanakkaleye kahvaltıya gidiyorum
    hayırlı yolculuk afiyet olsun :D
    hasmet bunu beğendi.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800

Sizin konuları görüp gaza geldim bi ara ben de gideceğim Uçmakdere'ye

Ben de 5 ay kadar diyet yaptım. Şu sıralar tekrar başlama düşüncesindeyim.

1.5 ayda 18 kilo vermiştim. İlk 10 gün baş dönmeleri, krizler çok vurmuştu ama sonra kendimi daha dinç hissetmeye başladım. Sıfır karbonhidrat diyeti yapmıştım. Bol bol protein ve yağ içeren diyet.

Sonraki 4 ayda da 6 kilo verip diyeti bozmuştum maalesef.

Motosikleti
    MT-07
    Walla Şakir’in yerinde tost yiyorum. Kalkıp geri döneceğim birazdan. Millet cıvıl cıvıl burada. Hiç gidesim de yok

İstanbul dışında insanlar gülümsüyorlar birbirine.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

Feribota geri bindim. Geri geliyorum Halen uçmakdere üzerinde dönebilirim die yardırdım.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    bir şeyler ye gözleme hamur işi yiiypde diyet yapıyorumda deme :D sonra tansiyonun düşer gözün kararır Allah göstermesin bir anlık bir şeydir zaten..

Motosikleti
    MT-07
    Abi tostumu yedim. Çanakkale-Şarköy-Mürefte-uçmakdere üstünden Silivri’ye geldim. Şekersiz çayım ile buranın leş nargilesini içerken, kaslarımın açılmasını bekleyeceğim. Sonra eve döneceğim.

70 yaşında bir Ali abi ile tanıştım feribotta. Kymco 125cc vitesli bir motor kullanıyordu. Benden dinçti. Yaptığım en iyi şey İstanbul’u terk etmek oldu dedi

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    İkinize de maaşallah

Motosikleti
    MT-07
    Walla viraj manyağı oldum. Lakin halim yok Silivri’den eve gitmeye. 8 saatten fazladır motosiklet sürdüm. Mt-25’in amortisörleri 5 para etmiyormuş. Artık emin oldum. 3.kez depoyu fulleyeceğim
    tommygun bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Walla viraj manyağı oldum. Lakin halim yok Silivri’den eve gitmeye. 8 saatten fazladır motosiklet sürdüm. Mt-25’in amortisörleri 5 para etmiyormuş. Artık emin oldum. 3.kez depoyu fulleyeceğim
    Diyet diye diye,kafani bulandirmişsin..

Bunlar boş işler,dengeli beslen,tempolu yuru,uykunu düzene sok,bol su iç.

Bizleride kendinide germe..

Senin konularini gordukce,direk diyet geliyor aklima
    Angrypower ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Walla tüm gün yediğim 1kaşarlı tost, 1diet kola, 2şekersiz çay, 1 sade türk kahvesi. Şimdi eve girdim. 4kez depo fullemişim. Totalde 195tl benzin. 22tl feribot, tost ile kola 10tl, nargile+2çay 29, türk kahvesini ise annemin kahvesini çalıp içtim

Ne güzeldi bea. Gelmek istemedim. Giderken 2 tane mt-09 yardırıyordu. Onlar Uçmakdere'de yemek yerken ben Çanakkale'ye kaçtım. Dönerken yanyana geldik Yeniçiftlik'te. Ben yanlarından yardırarak geçtim. Işıklarda yanımda drag yarışı yapıp, biri sağımdan biri solumdan geçti artistçe. Sonuç olarak ben gene yanlarından yardırdım. Artislik yapıyorlar ama benzini hesaplıyorlar. Canları saolsun. Silivri'de motoru kapan dışarı çıkmıştı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Benim gibi Sabah 5.30da kalk Akşam 4e kadar çalış günde 15000 adım at istesende kilo alamazsın 😀
    Huaweimde adım sayar var ne kadar doğru çalışıyor bilmem ama 13000in altına düşmüyorum. Evde kahvaltı yapıyorum, şirkette yapıyorum, arada çikolata bisküvi ve içim çilekli süt 500ml öğle yemeği akşam yemeği akşam meyvesi tatlısı derken iyi yiyorum ama 5 yıldır 85-90kg arasında seyrediyorum. Boyuma göre ideal kilodayım ramazanda 85kg düşüp sonrasında yine tırmanıyor kilo 88-89a 😀

Motosikleti
    MT-07
    Aga ben kolay kolay 10000 adıma gelemiyorum. 10000'i geçtim 2500-3000max oluyor. İş masa başı oldu, servis yada motorla gidiyorum. Motorla gidersem 2000 adımı zor görüyorum. Spor geçmişimde yok. Ortaokuldan beridir kiloluyum. Kendime kota koydum. 88 olunca spora gideceğim. Ha spora nereye gidilir yada neye göre salon seçilir hiçbir fikrim yok...
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Aga ben kolay kolay 10000 adıma gelemiyorum. 10000'i geçtim 2500-3000max oluyor. İş masa başı oldu, servis yada motorla gidiyorum. Motorla gidersem 2000 adımı zor görüyorum. Spor geçmişimde yok. Ortaokuldan beridir kiloluyum. Kendime kota koydum. 88 olunca spora gideceğim. Ha spora nereye gidilir yada neye göre salon seçilir hiçbir fikrim yok...
    Benim spor geçmişi askerde başladı sonra ara ara da olsa devam ettim. İzmir yenifoça da 115 gün c timi olarak acemilik yapmıştım iliğimi sömürdüler orada 😀
    Sonra hiç spor yapmadım dediğim ayın 5-6 günü parkta barfix, muscle up, şınav, dragon flag çalışarak felan geçti yani.

Ben 90kg yim ama boy 1.90 yağ oranım tahmini %15 civarıdır benim yap oranımı düşürmem lazım bi nebze eski hareketler çıkmıyor. Yaş 30 u geçti tabi onunda etkisi vardır.

Spora başlıyacaksan crossfitle başla bence, her yiğidin harcı değildir ama 24 saatlik aktiviteyi yarım saate sığdırır 😀

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim spor geçmişi askerde başladı sonra ara ara da olsa devam ettim. İzmir yenifoça da 115 gün c timi olarak acemilik yapmıştım iliğimi sömürdüler orada ��
    Sonra hiç spor yapmadım dediğim ayın 5-6 günü parkta barfix, muscle up, şınav, dragon flag çalışarak felan geçti yani.

Ben 90kg yim ama boy 1.90 yağ oranım tahmini %15 civarıdır benim yap oranımı düşürmem lazım bi nebze eski hareketler çıkmıyor. Yaş 30 u geçti tabi onunda etkisi vardır.

Spora başlıyacaksan crossfitle başla bence, her yiğidin harcı değildir ama 24 saatlik aktiviteyi yarım saate sığdırır ��
    Aga sen vurdun direk öldürdün. Belden 2.derece fıtık ameliyatım var benim. Geberir kalırım sağda solda. Tekrardan ameliyat olmamak için belimi güçlendirip, sonrada normal insanlar gibi 1-2 şey inşaa ederim diyorum. Akıl 30'undan sonra yerine geldi bende de

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Gunde 2500-3000 adim cok kotu. Demek ki gunluk yaktiginiz kalorinin buyuk cogunlugu nefes alip vermenize (vucudunuzun canliligini devam ettirmesine, rolantiye) gidiyor. Ek bir seyler yapmaniz lazim. Benim de isim masa basi. Ancak burada insanlar bilincli, sokaklar sabah aksam spor icin yuruyen ve kosturan insan kayniyor. Ben cok yapamayacagimi bildigim icin eliptik bisiklet aldim bi tane, karsisina da amele bi LCD televizyon astim. Her gun olmasa da iki gunde bir yarim saat ya da 45 dakika TV izleyip calisiyorum. 3-4 ay boyunca kilo verdim, yag oranim azaldi, kas oranim artti, uzun suredir stabil. Yas kirka dayaninca illa ki birseyler yapmak gerekiyor. Yoksa kisa sure sonra cokuyor insan. Is yerinde bi abi var, aslinda emekli ama geliyor bazen, herif 85 olacak yakinda. Canavar gibi. 7 sene once Cin seddine ciktik beraber, adam hem benden once cikti, hem cok daha az terledi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)