Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anlas Mb 79 ve Nr 21 nasıl ve farklı lastik sorun çıkarır mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NS 200
    Selamın Aleyküm
    Ben Mh minör motosikletime mcx in arka jantını takmak istiyorum (ilerleyen zamanlarda) çünkü ;
    stunta başlıycam inşallah elden fren olayı için motorumda şuan arka fren kampana ama mcx arka jantta disk fren sistemi var.

ve lastik konusu; normalde driftin lastik ebatı 3.00 ama o ebatta pek lastik üretimi olmadığından kullanıcılar 2.75 ybr cb125e ebatlarındaki lastikleri takıyorlar.
    Ön 3.00 18 Anlaş Nr21
    Arka 110/80-16 Anlaş Mb 79
    Ön ve arka lastğin farklı olması sorun çıkarırmı illa ikisinide aynı modelmi takmalıyız ?
    Anlaş'ın kendi sitesinde arattığımda bu lastikler çıkıyo (anlas üretsede capra r taksam) ve köy yolunda süreceğim için su tahliye kanallarını bol ve dişli bi lastik istiyorum. bu iki model nasıldır artı ve eksi yönleri nedir ? bana uygunmudur ? olabildiğince yerli üretim almak istiyorum ama başka önerileriniz varsa onlarada bakabilirim. Birde motora 150 mh driftin silindirini takmayı düşünüyorum uzun yolda kullanmayacağım için sorun olmaz diye düşündüm stunt açısından nasıl olur ömrü uzun olurmu masraf çıkarırmı ??

Daha önce Bursa'nın Yalova yolunda 120 kmh , Kask ve Lcw tişörtüyle test ettiğim kazada kolumda ufak sıyrıklar oldu tişörtte hiçbirşey yoktu ben bile o an rüya sandım hatta giymeye devam ettim o derece yani
    ama Zonguldak Çaycuma yolunda olmuş olsaydı bu kaza sedyeyle kalkardım büyük ihtimal.Bu yüzden artık lastik konusuna çok dikkat etmeye başladım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MH Drift 125
    Ne gerek var diyerek başlamak istiyorum, Drift için uygun ön arka takımı var zaten Anlas'ın.

Motosikleti
    NS 200
    Norrmalde bende bir takım Capra alıcaktım. Driftin arka jant kampana fren olduğundan arka freni gidona alınamıyor .Teker yaparken dengeyi kaybediyorsunuz bir yerden sonra mcxin jantı biraz daha kalın ve lastik modellerini yanlıs yazmışım pardon ön mb79 arka nr 21 olacaktı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler