Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Küçük motor ve Anlaş winter grip

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar hero hunk var bende. Ön lastik cok kayiyor. Arkada anlas var o iyi. Ama ön lastik kayiyor orjinal. Anlas winter grip önerdiler. Sadece ön lastik alsam bu benim motorrun lastik ebatlarina gore var midir? Ikincisi de yazin da kullanabilir miyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Alıntı okancaytasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar hero hunk var bende. Ön lastik cok kayiyor. Arkada anlas var o iyi. Ama ön lastik kayiyor orjinal. Anlas winter grip önerdiler. Sadece ön lastik alsam bu benim motorrun lastik ebatlarina gore var midir? Ikincisi de yazin da kullanabilir miyim?
    Bu sayfada bütün ebatlar mevcut. Liste kalabalık. Herhalde sen de uygun bir şey bulursun. https://anlas.com/tr/products/winter-grip-2-sc-500/

Otomobilden tecrübem, yazın kışlık lastik tehlikeli oluyor. Sıcakta fazla yumuşuyor sanırım ve kaymaya başlıyor. Ama aynı şey motosiklet lastikleri için geçerli midir bilmiyorum.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Hero Hunk ile ilgili detaylı inceleme yapmıştım inceleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=NvwOfhgi-Ko

Ben de Hunk motorumda wintergrip kullanmıştım. Baştan söyleyeyim yazın kışlık lastik kullanılmaz. Net. Uzun süre binecekseniz Kasım-Nisan 6 ay wintergrip, Mayıs-Ekim yine anlaş'ın NF-25 di galiba yazlık modelini kullanırsınız. dönüşümlü kullanacağınız için lastiğe vereceğiniz para aynı olur.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı okancaytasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlaşın winter grip haricinde lasitiğini tavsiye etmem (bizim küçük motorlar özelinde konuşuyorum).

Anlaşın Nf-47 olması lazım, 15000km kullandım ama hep korku ile..çok kez aha bu sefer hapı yuttuk dediğim oldu

Bu ekim ayında Hunk'a Michelin City Pro (4 mevsim) aldım. Anlaşa vereceğim paranın 2 katını verdim. Ama karşılığını 4 kat aldım diyebilirim.

Michelin'den şaşma derim. En ufak korkum yok; acaba kayarmı, yatarmı, tutuşu kaybedermi vs gibi.

Ve ön-arka ikisi birden değişim yapmanı öneririm.

Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero Hunk ile ilgili detaylı inceleme yapmıştım inceleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=NvwOfhgi-Ko

Ben de Hunk motorumda wintergrip kullanmıştım. Baştan söyleyeyim yazın kışlık lastik kullanılmaz. Net. Uzun süre binecekseniz Kasım-Nisan 6 ay wintergrip, Mayıs-Ekim yine anlaş'ın NF-25 di galiba yazlık modelini kullanırsınız. dönüşümlü kullanacağınız için lastiğe vereceğiniz para aynı olur.
    İncelemeniz sayesinde çok kişi Hunk sahibi oldu, bence Hero'nun size prim vermesi lazımdı
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)