Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir' de Silindir Kapağı Bakımı Yapan ve Sübap Ayarı yapan Tamirhanesi Nerededir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Herkese Merhaba
    İzmir' de silindir kapağı bakım onarımı yapan ve Subap Ayarlarını Yapabilen Motosiklet Tamirhanesei nerede bulunur?

Daha önce de "silindir kapağını kimyasal ile temizleme " konusu açmıştım fakat birkaç tane subap yamulmuş ondan sıkışıyormuş.

Bugün bir Kapak ustasına (oto) gittiğimde bu benim için biraz zor , parça temini ve ayarlarını bilmem gerekir. 2. sanayide motosiklet motorlarını yapanlar var dedi. (Net oda bilmiyormuş)

Bu yüzden motosiklet silindir kapak bakım onarımı yapana İzmir de bulunan bir usta bilen arkadaşlardan yardım bekliyoruz.

Yardımcı olabilirseniz çok seviniriz.

Teşekkürler.

Not: Servise götürmeyi en son düşünüyorum orjinal parça fiyatları uçuk derecede pahalı. Araba gibi bir motor olduğundan başka araların parçaları uyuyor. ve biraz uygun fiyata uzmanına yaptırmak istiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT 25
    Atıfbey Mahallesi, 6. Sk. No:24/B, 35410 Gaziemir/İzmir
    Motomania adında youtube kanalı var çinli motorları rahatlıkla söküp yapıyorlar. Daha önce forumda motor toplatmak için bi arkadaş sormuştu bu mekan ve youtube adresi verilmişti hem google'da iletişim numarası da var bir görüş istersen

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Yüksek hacimli japonların bakımları dahi yapılıyor. Kanaldaki virago videosunu inceleyin isterseniz.
    (Motomania İzmir için diyorum bunları)

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüksek hacimli japonların bakımları dahi yapılıyor. Kanaldaki virago videosunu inceleyin isterseniz.
    çok takip etmiyorum açıkçası Bildiğim tek birşey var çinli motorları oyuncak gibi söküp topluyorlar bence birçok ustaya göre daha muhattap olunabilecek ve iletişim kurulabilecek insanlar. Bir görüşmekte fayda var.

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atıfbey Mahallesi, 6. Sk. No:24/B, 35410 Gaziemir/İzmir
    Motomania adında youtube kanalı var çinli motorları rahatlıkla söküp yapıyorlar. Daha önce forumda motor toplatmak için bi arkadaş sormuştu bu mekan ve youtube adresi verilmişti hem google'da iletişim numarası da var bir görüş istersen
    Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)