Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lütfen motorunuzun üstünde anahtar unutmayın

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu sabah işe geç kaldım keşke kalmasaydım acele acele koşarken bir motorun üstünde anahtar gördüm anahtarı alıp yakındaki bir bakkala bırakacaktım ancak patron birden aradı ne yapsam, ne yapsam derken koşmak zorunda kaldım yeniden. İşlek bir yer olduğu ve esnafın yakınında olduğu için çalınmaması için dua ediyorum ama yinede canım çok sıkılıyor çok pişmanım keşke zamanında çıksaydım erkenden görür esnafa bırakırdım. Siz yinede dikkatli olun abilerim kardeşlerim.
    seyhan125 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    'Bir yanlış görürsen elinle düzeltmeye çalış' hadisi geldi aklıma. Hadisin devamı var tabi ama sen elinle düzeltmeye daha müsait bir durumdaydın anladığım kadarı ile. İşe 5 dakika daha geç kalman sana bir şey kaybettirmez, patronuna da ama o adamın motoru senin patron korkundan dolayı çalındı ise ona çok şey kaybettirir. Neyse geçmiş olsun.

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanadada evlerin dış kapılarında kilit yokmuş.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı bindiregandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanadada evlerin dış kapılarında kilit yokmuş.
    Eskiden bu memleketde de evler kilitlenmezmiş :D

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Dua et elinde anahtarla yakalanıp hırsız damgası yemedin.
    allegromod bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lütfen motorunuzun üstünde anahtar unutmayın

çünkü insanlar 45 saniye sürecek bir yardımı çok görüp acelem var yoluna devam edebilir.
    ..YaNKee.. bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Olur unutmayız.

Forumun son haftalardaki kalitesine yaraşır mükemmel bir başlık daha. Sayın forum yöneticileri, sizleri anlıyorum, insanların başlık açmalarını engellersek foruma kimse yazmaz diye düşünüyorsunuz ancak şöyle de bir şey var ki forumun ana sayfasında birbirinden anlamsız bu kadar başlık görünce de insanlar forumdan uzaklaşacaklardır. Bu işe bir çözüm bulmanın zamanı geldi. Eskiden forumda gezmeye zaman yetmezdi, şu anda beş dakika bile durmuyorum çünkü okayacak konu yok, tek bir faydalı bilgi yok. Yok onun kavgası videosu, yok motorum çalışmıyor başlıkları, yok anlamsız uyarılar, 15 yıllık konuları hortlatmalar, TL cinsinden benzin tüketimi hesaplayıp 10 yıllık konulara cevap yazmalar, olmayan, satılmayan motorlar hakkında sorular. İyice baydı artık.
    yürekçe ve ..YaNKee.. bunu beğendiler.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur unutmayız.

Forumun son haftalardaki kalitesine yaraşır mükemmel bir başlık daha. Sayın forum yöneticileri, sizleri anlıyorum, insanların başlık açmalarını engellersek foruma kimse yazmaz diye düşünüyorsunuz ancak şöyle de bir şey var ki forumun ana sayfasında birbirinden anlamsız bu kadar başlık görünce de insanlar forumdan uzaklaşacaklardır. Bu işe bir çözüm bulmanın zamanı geldi. Eskiden forumda gezmeye zaman yetmezdi, şu anda beş dakika bile durmuyorum çünkü okayacak konu yok, tek bir faydalı bilgi yok. Yok onun kavgası videosu, yok motorum çalışmıyor başlıkları, yok anlamsız uyarılar, 15 yıllık konuları hortlatmalar, TL cinsinden benzin tüketimi hesaplayıp 10 yıllık konulara cevap yazmalar, olmayan, satılmayan motorlar hakkında sorular. İyice baydı artık.
    E girme madem. Bu kadar basit.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur unutmayız.

Kardeşim, öylesine haklısın ki.. Tabii, forumun önceki seviyesini ve arkadaşlıklarını bilmeyenler " girme madem" deseler de biz birbirimizi anlıyoruz.
    Bu mesajın bile, sevdiği için mücadele eden ve etmeyen arasındaki farka güzel bir örnektir. Anlayana..
    ..YaNKee.. bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)