Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

sifir ns200 mu 2017 model mt25 mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    2017 abs li ns200 sahibiyim. 2 defa cbf 150 bir defada kawasaki er-5 sahibi oldum. ns200 den çok şikayetçi değilim ama japon olmadığını hissettiriyor. mt25 almanı tavsiye ederim.
    Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    İki motoru da kullandım. Pulsar o para edecek motor değil. Mt25 al

Motosikleti
    NC750x - 2019
    absyi mümkün olsa kendime bile taktırırım.

en usta motorcu olsan abs yine candır. abs siz motor binmeyi zorda kalmadıkça.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Coca Cola vs. Le Cola

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2005 model gsr600

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    mümkünse abs li mt25, değilse abs siz mt25,
    pulsar ns den uzak durulmalı, kronik sıkıntıları fazla

Motosikleti
    Artık Yok...
    tabiki abs candır ama bizim gibi 14-15 sene abs nin a sı ile tanışmamış bir nesil yani sonradan çok geç tanışmış bir nesil için abs motorun kalitesinden sonra ikinci planda geliyor .. a markası abs li b markası abs siz olsun.. a markası b ye oranla çok kaliteli bir marka ise yada motor çok kaliteli ise ben abs siz olanı tercih ederim şahsen..

o yüzden arkadaşa ben olsam mt-25 seçerdim ama sana abs li ns yi öneririm dedim.. sonuçda ben kendi canımdan mesulüm ama arkadaşın canını riske atmam..

çünkü abs ile büyüyen motoru öğrenen bir nesil var onlar için abs siz motor herhalde gözlerine çok korkunç bir şey olarak geliyor.. dahada iyi abs sizlerin piyasası düşsün biraz biz alalım
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Motosikleti
    bws 100-shadow 750-integra 700 D -- Crf250L
    herkesin yorumlari icin tesekkurler ns200 u cikardim kafamdan ama simdide dominar400 mu mt-25 mi diye dusunmeye basladim

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki abs candır ama bizim gibi 14-15 sene abs nin a sı ile tanışmamış bir nesil yani sonradan çok geç tanışmış bir nesil için abs motorun kalitesinden sonra ikinci planda geliyor .. a markası abs li b markası abs siz olsun.. a markası b ye oranla çok kaliteli bir marka ise yada motor çok kaliteli ise ben abs siz olanı tercih ederim şahsen..

o yüzden arkadaşa ben olsam mt-25 seçerdim ama sana abs li ns yi öneririm dedim.. sonuçda ben kendi canımdan mesulüm ama arkadaşın canını riske atmam..

çünkü abs ile büyüyen motoru öğrenen bir nesil var onlar için abs siz motor herhalde gözlerine çok korkunç bir şey olarak geliyor.. dahada iyi abs sizlerin piyasası düşsün biraz biz alalım
    a markası hem kaliteli hem de abs li olduğu halde neden b markasını seçiyorsunuz onu anlayamadım hocam?
    risk mi seviyorsunuz?
    https://bit.ly/30jiOxE

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a markası hem kaliteli hem de abs li olduğu halde neden b markasını seçiyorsunuz onu anlayamadım hocam?
    risk mi seviyorsunuz?
    Ekrem abi sen misin?
    abeciMotoru bunu beğendi.

Rhombeuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sırf Abs var diye yarı kalitede bir motor almak ? 10 yıldır motor kullanmaktayım bir sürü abs siz motorum oldu hiç kazam yok

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı Orck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkesin yorumlari icin tesekkurler ns200 u cikardim kafamdan ama simdide dominar400 mu mt-25 mi diye dusunmeye basladim
    Kanka bunun sonu yok bende kafayı yiycem valla.bende ns200 anlamsız fiyatı yüzünden vazgeçtim.TVS 180 alıp iyice tecrube kazanıp mt 07 tarzı guzel ve kalıtelı bır motora gecme kararını verdım sımdıkı ındırımlerle mondıal tvs apachi 180 lık motorları 7000-8000 aralıgında mukemmel rakamlar ns200 yarı fıyatı :D
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    risk mi seviyorsunuz?
    yazım hatası olmuş telefondan yazıyorum minnacık ekran bazen oluyor böyle ... a markası kalite ama absiz olsun b markası abs li olsun demek istemişdim. ben a yı tercih ederim..

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Dominar ciddi ciddi düşünebilirsin. Angrypower bu üç motoru da kullanmıştı sanırım. Ona özel mesaj at istersen.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler