Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

R25 sıfır alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamun Aleyküm arkadaşlar şuan bayide son 2 tane r25 2017 model sıfır kalmış fiyatına 19990 tl deniyor sizce alınır mı saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Para senin karar senin

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para senin karar senin
    Doğrudur ama usta herkes sen bilirsin diyor fiyatı alınır iyi fiyat diyen yok o yüzden kararsız kaldım açıkçası

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    İkinci el soyguncularına fırsat vermeden, bayideki sıfır motoru al.Hem rodajını sen yaparsın sağlıklı bir şekilde ve hem de kafan rahat olur.

nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    İstiyor san al kardeşim. 2018 veya 2019 u aynı motor sonuçta. Fiyatı uygun. Zevk senin keyif senin kimseyi takma.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Sen olsan ne yapardın diye bi soru gelse , ben alırdım derim

Alıntı tugrulbora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci el soyguncularına fırsat vermeden, bayideki sıfır motoru al.Hem rodajını sen yaparsın sağlıklı bir şekilde ve hem de kafan rahat olur.
    Alıntı nigdeli48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstiyor san al kardeşim. 2018 veya 2019 u aynı motor sonuçta. Fiyatı uygun. Zevk senin keyif senin kimseyi takma.
    teşekkür ederim yardımlarınız için yeni kasası çıkınca(martta) nasıl olur durumlarım sıkışık satmak istediğimde çok zarar edermiyim heves ettim alasım var

Motosikleti
    MT-07
    2018 Abs'li modelde indirime girmiş. Yerinde olsam Abs'lisini alırım. Bluecore euro4 motorlu daha iyi. Tabiki herkesin dediği gibi karar senin...

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2018 Abs'li modelde indirime girmiş. Yerinde olsam Abs'lisini alırım. Bluecore euro4 motorlu daha iyi. Tabiki herkesin dediği gibi karar senin...
    usta dediğim gibi bunuda borca girerek alacağım 2017 abssiz 19900 tl absli 2017 22700 tl şuan 3000 tl far var arada

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    İmkan varken yeni almanızı öneririm. Yakında o fiyatlara Ulaşılmaz olacak diye tahmin ediyorum.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    4-5 bin daha verip 2018 almak daha mantıklı. Hem abs de var.

Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4-5 bin daha verip 2018 almak daha mantıklı. Hem abs de var.
    İmkanım yok o kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:14 ----------

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmkan varken yeni almanızı öneririm. Yakında o fiyatlara Ulaşılmaz olacak diye tahmin ediyorum.
    Usta yeniden kastın sıfırmı yoksa yeni modelmi?

ZXCornering - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 -YBR esd
    4-5 daha verip 25bine r25 mi alınır, kafayı yediniz galiba.

Alıntı ZXCornering adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4-5 daha verip 25bine r25 mi alınır, kafayı yediniz galiba.
    o kadar bütcem yok zaten 2017 model almayı düşünüyorum alınır mı acaba

Motosikleti
    MT-07
    Bu konu dallanıp budaklanır. Ben sana söyleyeyim. Yeni kullanıcı isen, lastikleri değiştiremeyeceksen, ilk motorun ise veya tecrübenin olduğunu sanıyor ve yok ise alınmaz. O motoru sürttüğünde bile çoktan keşke demeye başlarsın. Gazı şuursuz euro3 lerin. Birden giderken elini 0,5sn gaz kolundan çektiğinde şak die kompresyona düşüyor. Bunu virajda yaparsan ne olur tahmin etmek istersen youtube'da videoları bolca var.

Dümdüz ovada basacağım diyrosan al, cafe önüne çekeceğim diyorsan al. R25 benim kaderimde diyorsan al...

Lakin seni ikna etmemizi istiyorsan alma. Ben kaza geçirdim. Motorum pert oldu. Motora binecek kadar iyileştiğimde çektim altıma motoru tekrardan ve kimseye alayım mı acaba demeden gidip aldım.

Motosikleti
    HONDA NC750S DCT
    Alinmis alinmistir.Fazla irdelersen o nuda alamazsin armudun sapi uzumun copu derken yalan olur.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konu dallanıp budaklanır. Ben sana söyleyeyim. Yeni kullanıcı isen, lastikleri değiştiremeyeceksen, ilk motorun ise veya tecrübenin olduğunu sanıyor ve yok ise alınmaz. O motoru sürttüğünde bile çoktan keşke demeye başlarsın. Gazı şuursuz euro3 lerin. Birden giderken elini 0,5sn gaz kolundan çektiğinde şak die kompresyona düşüyor. Bunu virajda yaparsan ne olur tahmin etmek istersen youtube'da videoları bolca var.

Dümdüz ovada basacağım diyrosan al, cafe önüne çekeceğim diyorsan al. R25 benim kaderimde diyorsan al...

Lakin seni ikna etmemizi istiyorsan alma. Ben kaza geçirdim. Motorum pert oldu. Motora binecek kadar iyileştiğimde çektim altıma motoru tekrardan ve kimseye alayım mı acaba demeden gidip aldım.
    usta sıkıntım yok o konuda r25 sürücü kardeşim var herşeyi a dan z ye kadar öğretti bana ehliyetimide aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

ekipmanlarım tam mont kask dizlik evdiven hepsi var

Motosikleti
    CRF 250
    İlk motorun olacaksa alma, daha önce sağa sola giderken arkadaşın motora binmiştim diyorsan alma, kendini yetersiz hissediyorsan ama R25 çok şekil diye heves ediyorsan alma

Alıntı Kasım38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk motorun olacaksa alma, daha önce sağa sola giderken arkadaşın motora binmiştim diyorsan alma, kendini yetersiz hissediyorsan ama R25 çok şekil diye heves ediyorsan alma
    Benim sorum bu değil arkadaşlar ben daha öncede sürdüm zaten biliyorum bu fiyata bu motor alınır mı sorum konuyu başka yerlere çekmeyin lütfen

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Boyle Devam Ederse Bnde 0 Dusunuyom suan param yok

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)