Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni Motor İçin Tavsiyeleri Bekliyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15-20 bin bütçe ayırabilirim galiba çok yüksek bir galiba bantı 15 mi, 20 mi birde galiba varsa işin içinde benim tahminim 15 civarı rahat varda 20 olmayabilirde oladabilirde..

o yüzden inazuma F derim... 15-16 ya bulursun her türlü , her tür işini görür grenajlı olduğundan gayet yakışıklı duruyor o çirkinliği yok .. inazumanın canınıda kolay kolay alamassın..

nc 750 nin iyisini temizini 24-25 binden aşağı bulman zor .. kaldıki yedek parça fiyatlarınıda göz önünde bulundurmanı öneririm nc nin..
    15 bin altına iyi ve uzun süre kullanabileceğim bir motor olduğunu zannetmiyorum en azından bunu gözden çıkarmam lazım diye düşündüm o yüzden onu taban maliyet olarak yazdım 20 bin lira da benim için tahmini üst limit ama temiz ve güzel bir motor için (yeni başlayacağım işin şartları tam olarak netleşince) 2-3 bin daha yükseltebilirim belki imkanları ... tavsiyelerin için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

Alıntı foxtrot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cb250r benim görsel olarak çok hoşuma giden motosikletlerden..
    SüperSuport sevmiyorum ve hergün karda kışta 130-150 km civarı kullanabileceğimi de sanmıyorum
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alacaksın bir dominar. Gidon yükseltme, tur camı, elcik ısıtma, 42 dişli sonra da git nereye gideceksen. Yakıtı iyi 3-4 lt arası ki ben daha 3.8 üstünü görmedim. Ağır, rüzgâra karşı oturaklı, çok maliyetli değil, 5000 km'de bir bakımı var. Sonra bakacaksın keyfine. Işletme maliyetleri, parça maliyetleri, güvenlik, performans, yakıt hepsi önemli günümüzde.
    Kural [ Z ], azizsele, Zeybeks ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Çok uygun fiyatlara İnazuma var yığınla. hatta benim belirlediğim rakamların çok altına bulmak bile mümkün ama nedense şimdi de gözüme İnazumaların ABSsiz olması sorun olarak görünmeye başladı (sanki şimdiye kadar absli motor kullanmışım gibi ) bir yandan da bulunduğum bölge (Esenyurt) Maymunlar Cehennemi gibi bir yer eli yüzü düzgün bir motorun otoparkta bile garantisi yok. kafam karma karışık oldu

pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    15-20 bin nerde 27-29 bin nerde abi önerirken paralara dikkat edin biraz yav 1-2 bin lira fark varmış gibi yazıyorsunuz.
    azizsele bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Kardeşim motor duzgun duruyor.

Lastiklerde yeni.
    azizsele bunu beğendi.

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Bu tarz galeriler her zaman daha riskli geliyor bana

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı peyloride adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tarz galeriler her zaman daha riskli geliyor bana
    işin erbabı bir arkadaşıma (servise) gösterip öyle alırım zaten bodoslama dalmam

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim motor duzgun duruyor.

Lastiklerde yeni.
    bakalım emsallerine göre pahalı gibi (üstelik km olarak da daha fazlası var) görünse de daha güvenli gibi görünüyor
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı azizsele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işin erbabı bir arkadaşıma (servise) gösterip öyle alırım zaten bodoslama dalmam

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

bakalım emsallerine göre pahalı gibi (üstelik km olarak da daha fazlası var) görünse de daha güvenli gibi görünüyor
    Pazarligi sıkı tut.

12.750 max.zorlarsa 13.000.

Motor ve yuruyen iyiyse,anlaş.

İnazumalarda kronik egzoz(katalizor) ziriltisi olur,onada baktir.(iki egzozada)

Statör sargisini ölçtur.(yenisi tuzludur)

Egzantrik sesini dinle.

On arka disklere bak,aşinma var mi
    Ayni şekilde fren balatalarina
    azizsele bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)